2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aaa gerçekren şu an kendim anormal değilmişim ona sevindim 😂
Ah 16.hafta nasıl 4 ay demek 😂 anlatsana biraz 13 ten farklarını 🙈 inşallah biz de görürüz O zamanları. Ya insan sürekli level atlamak ister mi😁
Eskiden 16. Haftayı 4 ay sanıyordum ama değil sanırm 3 aylk diyolar bana hala 😅 ben dün 15 oldum tam. bugun 16 nın içindeyim 17 ful dolunca 4 aylık sayılıyormuşuz yani 17+0 olunca tam 4 aylık oluyormuşuz 💃
2 hafta var daha peeeeh zaman nasıl geçicek diye diye geçiyo valla ya ama karnım çıktı ve gerilmeye başladı sabah çok gergin hissediyorum hemen yağlıyorum tek fark bu 😅Yarın dr çağırdı kanamadan sonra bakalm o ne diyecek çok heyecanlıyım inşallah bir sorun yoktur. Bir daha kanama olmadı çok şükür ama artık hep tetikte olurum doğuma kadar sanırm ☹️

Son düzenleme:
Eskiden 16. Haftayı 4 ay sanıyordum ama değil sanırm 3 aylk diyolar bana hala 😅 ben dün 15 oldum tam. bugun 16 nın içindeyim 17 ful dolunca 4 aylık sayılıyormuşuz yani 17+0 olunca tam 4 aylık oluyormuşuz 💃
2 hafta var daha peeeeh zaman nasıl geçicek diye diye geçiyo valla ya ama karnım çıktı ve gerilmeye başladı sabah çok gergin hissediyorum hemen yağlıyorum tek fark bu 😅Yarın dr çağırdı kanamadan sonra bakalm o ne diyecek çok heyecanlıyım inşallah bir sorun yoktur. Bir daha kanama olmadı çok şükür ama artık hep tetikte olurum doğuma kadar sanırm ☹️
Üf ne saçma yaa o hesap ben 4 ay derim vallaaa😂
Gerilme başladı dimi bazılarının tayır tayır kaşınırmış 🥴
Çok şükür olmadıysa inşallah daha yaşamazsın. Ama tetikte olmana bişe diyemycem buna engel olunamaz çünkü maalesef. Yarın da güzelce geçer inşallah kontrolün 😊

Oyle mi cok sevindim canim😍😍 insallah guzel haberini aliriz bu kez..

Ben de tedavideyim gene...yarin ankara yolcusuyum cum ya da c.tesi toplama olacak...iste ilerlerlerse transfer falan ayni seyler...2 tane yumos var sagliklica buyur de embriyo olurlarsa insallah
çok sevindim aysuncum bak yumurtam yok diyordun demek ki varmış inşallah sağlık embriyolar olur ve gebeliğin sağlıkla oluşur çok sevindim inan gelişmelerden haberdar et nolur merak içindeyim

Üf ne saçma yaa o hesap ben 4 ay derim vallaaa😂
Gerilme başladı dimi bazılarının tayır tayır kaşınırmış 🥴
Çok şükür olmadıysa inşallah daha yaşamazsın. Ama tetikte olmana bişe diyemycem buna engel olunamaz çünkü maalesef. Yarın da güzelce geçer inşallah kontrolün 😊
İnşallahh kuzuucugmm anne olma yolunda çektiğimiz çile hiç kolay değil sonu güzel olsun da herşey unutuluyor 🥰🥰🥰

Kuzum senin transferin ne zamandı ? Bende göbek baya baya çıktı çok belli hamile olduğum 🙈

Kuzum senin transferin ne zamandı ? Bende göbek baya baya çıktı çok belli hamile olduğum 🙈
Benim 7 nisan yavrum aynı gündü sanırım bizim 😅 ama ben 6 haftalıkken 71 kiloydum sonra 7 kg verdim bulantılardan. 8. Haftada 64 e düştüm. Ve şuan 64.5 kg aşırı zayıfladım boyum 1.77 kemiklerim sayılıyor diyebilirim 😅 sadece önden minnak bi karnım var 🤰 normalde giydiğim kotlar vs herşey bol geliyor şaka gibi 😅 hamilelikten önce de spora gittim baya bi sağlıklı beslendm bbek güzelce tutunsun diye 1 kg zorla verdim çnkü iştah vardı 😅 demekki olay yememekmiş 😂

Benim 7 nisan yavrum aynı gündü sanırım bizim 😅 ama ben 6 haftalıkken 71 kiloydum sonra 7 kg verdim bulantılardan. 8. Haftada 64 e düştüm. Ve şuan 64.5 kg aşırı zayıfladım boyum 1.77 kemiklerim sayılıyor diyebilirim 😅 sadece önden minnak bi karnım var 🤰 normalde giydiğim kotlar vs herşey bol geliyor şaka gibi 😅 hamilelikten önce de spora gittim baya bi sağlıklı beslendm bbek güzelce tutunsun diye 1 kg zorla verdim çnkü iştah vardı 😅 demekki olay yememekmiş 😂
Aynen ben de aynı gün diye hatırlıyorum benim 14+3 ondan aradaki hesap farkını merak ettim 😂 yaaa biliyorum senin mide sorununu ☹️ Ama neyse ki ilk aylarda hiç sorun değil bu durum. Bundan sonra yavaş yavaş toparlarsın inşallah 🤲🏻 Öyle ya her şey yemekle gerçekten 😬😅😂

Ayyy ben fena şiştim vallaa bende kı hastalıklarla beraber hersey tetıkledı hareketlerim kıstlandı zaten hayatımda hıc olmadıgım kılodayım saglık olsun deyıp düşünmemeye calısıyorum artık dogumdan sonra ınsallah benegımı sagglıkla alayım da kılo çaresine de bakarım dıyroum kendımı avutuyorum 😅

😂😁😆 Bana da dr yürürken bıle 39 haftalık gıbısın dıo 🥵 ben nıe bu kadar agır gecırıyorum anlamadım 😥😖
Kuzum senin hastalıklardan öyledir zaten kilo filan değildir onlar. İnşallah zamanla daha iyi hissedersin. Ben çoğul olduğu içim endişe ediyorum biliyorum ki zaten çok fazla alacağım ilerleyen aylarda sorun vermekte değil doğum için risk olmasın yeter ki derdim o. Ama pek sağlıklı beslenmiyorum orası ayrı 🙄🙈

Merhaba sonucunuzun temiz gelmesine çok sevindim. Fetal dna hakkında bilgi verir misiniz? Kaçıncı haftada yapılıyor? Fiyatı nedir? Sonuçların gelmesi ne kadar sürüyor?
10. Haftadan sonra herhangi bir zamanda yaptırabiliyorsunuz. 2500 4000 arasında bir ücrete yapılıyor, bence pazarlık payı var kurumların. Anlaştık tan sonra eve hemşire geliyor, 1 ya da 2 tüp karnınızı alıyor. Anlaştığımız firma hangi ülkedeki firma ile çalışıyorsa uçak kargo ile oraya yollanıyor. %99 sonuç verdiği söylendi, hata payı yok denilecek kadar az ve risksiz bir yöntem olması nedeniyle seçtim ben. En fazla 10. Gün sonuçlar geliyor.

İkili test sonucum 1:331 çıkmıştı içim rahat etmediği için yaptırdım, bir daha gebe kalırsam 2li test asla yaptırmayacağım. Doktorla konuştum fetal dna ya da amniyosentez dedi emin olmam için. 20. Haftaya kadar beklemek istemedim fetal dna testini seçtim. Bana 2 tane firma önerdi aradım konuştum, birisi aklıma yattı sonra birkaç arkadaşımın da o firmada test yaptırdıklarını ve memnun kaldıklarını öğrenince çok da düşünmedim açıkçası 🙏🏻

X