2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Rabbım saglıkla versın canımm korkularından emin kılsın insallahh

İlaç kullanıyor musun ben prilam kullanıyorum o biraz hafifletiyor
Kullanıyordum öğürmeler kusmalar varken şuan onlar yok Allaha şükür sadece yemeklerden tiksinti devam ediyor. genel olarak gündüz iyi olmaya basladım. Geceleri biraz bastırıp rahatsız ediyor. Ben de dramamine kullandım bir süre

Dr dan çıktım canım kızım iyi çok şükür bacak bacak üstüne atmış yatıyordu tüm hamileliğim boyunca neredeyse aynı şekilde yattım aynı anası plasentada bir leke gördü kanama ordan gelmiş olabilir dedi. Başka bir yerde bir sorun görmüyorum dedi. İstirahat devam bir süre daha sonra seni salıcam dedi fitile devam dedi. 10 gün sonra tekrar çağırdı alttan bakıcak sanırım rahim ağzında birşey varmı alttan bi bakıyım ama şuan daha 1 hafta oldugu için kurcalamıyım haftaya geldiğinde bakarım dedi. Gebelikte kanama olmasını pek sevmeyiz kanama yaşamak risk altındasın demektir bunu unutma dedi. Belki istirahatten belki fitilden kanaman durmuş olabilir devam etmemesi iyi dedi. Genel olarak bunları söyledi kızlar. İnşallah kanama yaşamayız bir daha

Çok teşekkürler cevabın için

Gözün aydın canım inşallah devam etsin böyle Allahım bacakları var da üst üste mi atıyorlar yaa

Benim keyfim yerinde demek istemiş susam tanesi kanama görünmemesine sevindim canım hadi gözün aydın ferahlamışsındır biraz daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…