2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Niye garipseyelim kuzum közleyip yap harika oluyor varsa kırmızı biberde közle kat seversin. Süt olmasa da olur ama bence koy anlamazsın besleyici olur hem.

Öğlen salata yedim yeter bir öğün sağlıklı ben de makarna yapıyorum aldı gidiyor kilolaaar

Canım o bende de var maalesef hamile kalmadan önce de vardı böbrek romatizma bakıldı bir şey yok tuza bağlı değil ya. Tuz da şişiriyor ama farklı belki dolaşımla ilgili bilmiyorum yani ben de öyleyim temizlik filan yapayım yorulayım yine öyle oluyorum. Gebelikte de korkuyorum önce ödem atıcı şeyler yiyor içiyordum çok kötü olursa şimdi o da mümkün değil bakalım ne olacağız

Az önce keten pantolon sipariş vermiştim tam göbüşte bitiyor beli kocaman oldum giyinemem. Moralim bozuk makarna yiyeceğim çok hızlı kilo alıyorum ya kimse yok mu benim gibi bir teselli versin

Bende fıbromıyeljı var ondan mı acaba

Niye garipseyelim kuzum közleyip yap harika oluyor varsa kırmızı biberde közle kat seversin. Süt olmasa da olur ama bence koy anlamazsın besleyici olur hem.
Közlemeli tarifi de gördüm eminim çok lezzetlidir çünkü Közleme ayrı Bi lezzet verir ama o daha uğraşlı geldi rondoya atıp yaptım. Süt de koydum anlaşılmıyor gerçekten de çok garip

Öğlen salata yedim yeter bir öğün sağlıklı ben de makarna yapıyorum aldı gidiyor kilolaaar
Çok severim az pişmişten çok biraz fazla pişmiş makarna peynir karıştırcaksın ohhhh Allahım nasıl kilolar bunlar o kadar iştahıma kilo vermem çok acı ama neyse artık bundan sonra alırız inşallah

10 gündür epey sessizim canımlar... Fetal dna sonucu bekliyordum stresli bir şekilde, çok şükür temiz geldi artık içim rahat normale dönebilirim
Merhaba sonucunuzun temiz gelmesine çok sevindim. Fetal dna hakkında bilgi verir misiniz? Kaçıncı haftada yapılıyor? Fiyatı nedir? Sonuçların gelmesi ne kadar sürüyor?

Az önce keten pantolon sipariş vermiştim tam göbüşte bitiyor beli kocaman oldum giyinemem. Moralim bozuk makarna yiyeceğim çok hızlı kilo alıyorum ya kimse yok mu benim gibi bir teselli versin
Ben henüz bir kilo aldım canım ama ileride nasıl olacam bilmiyorum lc den hamile taytlarından alsana çok rahat oluyor birde hamileler için kesinlikle elbise hem serin tutuyor hem rahat

Ya ben yazdan menemen ve kahvaltılık sos yapıyorum ama domates sosu hiç yapmadım. Asıl onu yapmak lazım yaz domatesini yiceksin bütün kış el altında çok rahatlık olur yani
Kesinlikle öyle canım hem lezzetli oluyo hemde tadı aynı kalıyo ben yazdan beri şimdiye kadar neredeyse biber domates almadım hem doğrayıp dolaba attım hem menemen yaptım domates çorbası için sos çok iyi oluyo

Aynen doğru. Ama bu yaz istesek de bişe yapamam gibi ben hiç sanmıyorum yani

Merhabalar ginera bittikten sonra hemen adet oldunuz mu. Bana da dr.um verdi lekelenme baslayinca gel dedi de. Sehir dışına cikicam. Merak ettm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…