2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar bişe dicem şimdi size garipsemeyin ama bak ben evde hiç domates çorbası yapmadım tamam mı eşim de sevmiyor diye. Şimdi yapıyorum da süt koyuyorlar koymasak nolur ya tadı değişik gelir sanki bana öyle

Kuzum süt koymadan da yaparsın ama krema en azınddan koyman lazım ayy bende mı yapsam acaba

Bebiş ler size 1000 puanlık sorum var yıne ben dün sabah bırazcık yürümek ıateıdm 10 gibi ama 200 mt sonra zaten zorlandım ve ellerim sişti direk eve geldım dinlendim gectı
Zaten yürümek bıle bana bı işkencebde hanı yürümek derken sanmayınki yollar boyu yürümek 10 dk lık mesafede yürümek istiyorum neredeyse sürünerek geliyorum
Ama bu şişmeyı cözemedım ben daha şimdiden şişersem ilerim ne olur
Ve neden anında yürümeye calısırken şişer insan hayret edıyroum

Canım idrar miktarın normal mi ictigin kadar cıkarıyor musun cok tuzlu felan yiyo musjn

Kuzum süt koymadan da yaparsın ama krema en azınddan koyman lazım ayy bende mı yapsam acaba
Ay krema yoktu evde zaten de 1 bardak koyacağıma yarım bardak koydum
Ya ben de hiç bişe yiyemiyorum ağzımı hiç açamıyorum zaten Bi çorba yapayım dedim yaz çorbası bu geldi aklıma nefis yemek tarifleri sağolsun yap valla canın çektiyse pratik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…