2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar bişe dicem şimdi size garipsemeyin ama bak 🙈 ben evde hiç domates çorbası yapmadım tamam mı eşim de sevmiyor diye. Şimdi yapıyorum da süt koyuyorlar koymasak nolur ya tadı değişik gelir sanki bana öyle
Niye garipseyelim kuzum közleyip yap harika oluyor varsa kırmızı biberde közle kat seversin. Süt olmasa da olur ama bence koy anlamazsın besleyici olur hem.

Ay krema yoktu evde zaten de 1 bardak koyacağıma yarım bardak koydum 🤭
Ya ben de hiç bişe yiyemiyorum ağzımı hiç açamıyorum zaten Bi çorba yapayım dedim yaz çorbası bu geldi aklıma nefis yemek tarifleri sağolsun 😁 yap valla canın çektiyse pratik 😊
Öğlen salata yedim yeter bir öğün sağlıklı ben de makarna yapıyorum aldı gidiyor kilolaaar 🙈

Bebiş ler size 1000 puanlık sorum var yıne 😅 ben dün sabah bırazcık yürümek ıateıdm 10 gibi ama 200 mt sonra zaten zorlandım ve ellerim sişti direk eve geldım dinlendim gectı
Zaten yürümek bıle bana bı işkencebde hanı yürümek derken sanmayınki yollar boyu yürümek 10 dk lık mesafede yürümek istiyorum neredeyse sürünerek geliyorum
Ama bu şişmeyı cözemedım ben daha şimdiden şişersem ilerim ne olur
Ve neden anında yürümeye calısırken şişer insan hayret edıyroum 😕
Canım o bende de var maalesef hamile kalmadan önce de vardı böbrek romatizma bakıldı bir şey yok tuza bağlı değil ya. Tuz da şişiriyor ama farklı belki dolaşımla ilgili bilmiyorum yani ben de öyleyim temizlik filan yapayım yorulayım yine öyle oluyorum. Gebelikte de korkuyorum önce ödem atıcı şeyler yiyor içiyordum çok kötü olursa şimdi o da mümkün değil bakalım ne olacağız 🙄

Az önce keten pantolon sipariş vermiştim tam göbüşte bitiyor beli kocaman oldum 😒😒😒 giyinemem. Moralim bozuk makarna yiyeceğim 🥳 çok hızlı kilo alıyorum ya kimse yok mu benim gibi bir teselli versin 😬

Canım o bende de var maalesef hamile kalmadan önce de vardı böbrek romatizma bakıldı bir şey yok tuza bağlı değil ya. Tuz da şişiriyor ama farklı belki dolaşımla ilgili bilmiyorum yani ben de öyleyim temizlik filan yapayım yorulayım yine öyle oluyorum. Gebelikte de korkuyorum önce ödem atıcı şeyler yiyor içiyordum çok kötü olursa şimdi o da mümkün değil bakalım ne olacağız 🙄
Bende fıbromıyeljı var ondan mı acaba

Niye garipseyelim kuzum közleyip yap harika oluyor varsa kırmızı biberde közle kat seversin. Süt olmasa da olur ama bence koy anlamazsın besleyici olur hem.
Közlemeli tarifi de gördüm eminim çok lezzetlidir çünkü Közleme ayrı Bi lezzet verir ama o daha uğraşlı geldi rondoya atıp yaptım. Süt de koydum anlaşılmıyor gerçekten de çok garip

Öğlen salata yedim yeter bir öğün sağlıklı ben de makarna yapıyorum aldı gidiyor kilolaaar 🙈
Çok severim az pişmişten çok biraz fazla pişmiş makarna peynir karıştırcaksın ohhhh Allahım nasıl kilolar bunlar😋 o kadar iştahıma kilo vermem çok acı ama neyse artık bundan sonra alırız inşallah 🤭

10 gündür epey sessizim canımlar... Fetal dna sonucu bekliyordum stresli bir şekilde, çok şükür temiz geldi 🎉🎉🎊🎊🎉🎊🎉 artık içim rahat normale dönebilirim 🙏🏻🧿
Merhaba sonucunuzun temiz gelmesine çok sevindim. Fetal dna hakkında bilgi verir misiniz? Kaçıncı haftada yapılıyor? Fiyatı nedir? Sonuçların gelmesi ne kadar sürüyor?

Az önce keten pantolon sipariş vermiştim tam göbüşte bitiyor beli kocaman oldum 😒😒😒 giyinemem. Moralim bozuk makarna yiyeceğim 🥳 çok hızlı kilo alıyorum ya kimse yok mu benim gibi bir teselli versin 😬
Ben henüz bir kilo aldım canım ama ileride nasıl olacam bilmiyorum 😊 lc den hamile taytlarından alsana çok rahat oluyor birde hamileler için kesinlikle elbise hem serin tutuyor hem rahat

Ya ben yazdan menemen ve kahvaltılık sos yapıyorum ama domates sosu hiç yapmadım. Asıl onu yapmak lazım yaz domatesini yiceksin bütün kış el altında çok rahatlık olur yani😊
Kesinlikle öyle canım hem lezzetli oluyo hemde tadı aynı kalıyo ben yazdan beri şimdiye kadar neredeyse biber domates almadım hem doğrayıp dolaba attım hem menemen yaptım domates çorbası için sos çok iyi oluyo 😊

Kesinlikle öyle canım hem lezzetli oluyo hemde tadı aynı kalıyo ben yazdan beri şimdiye kadar neredeyse biber domates almadım hem doğrayıp dolaba attım hem menemen yaptım domates çorbası için sos çok iyi oluyo 😊
Aynen doğru. Ama bu yaz istesek de bişe yapamam gibi ben hiç sanmıyorum yani 😐

Merhaba ben de bu grubu sürekli takip ediyorum ama transferim yetişmediği için hiç yazmamıştım. Mayısın ilk haftası opu oldum e2 değerim çok yüksek çıktığı için rahim dinlendirme yaptık pko da var bende ilk adetimle ginera diye bir hapa başlattı doktor doğum kontrol hapı ve 1 adet lucrin vuruldum geçen gün ginera bitince adet olucaksın dedi bana sonra da transfer için ilaçlara başlayacağız dedi .
Merhabalar ginera bittikten sonra hemen adet oldunuz mu. Bana da dr.um verdi lekelenme baslayinca gel dedi de. Sehir dışına cikicam. Merak ettm

X