2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Progestan fitil kullanıyor musun
Tedavı basında 6 tane kullanıyordum
Ilkkanamada hastande kalırken cok buldular 3 taneye düştü
Sonrakı kanamadakı dr 2 tane verileceğini soyledı öyle kaldı
Kendı muane takıbınde kı özel hastanedekı dr um izinden yarın gelmıs oluyor cumaya randevu aldım son kararı o verır
Sımdılık sabah aksam 1 tane alttan kullanıyorum canım

Aynen ya oysa ne çok hasrettim uykuya. Bir de hamilelikte annenin uykusu doğduğunda bebeğin uyku düzenini belirler diyorlar yandıııık
bunu okumuştum bi yerde, ona göre uykumu düzenleyim dedim. Akşam 11 gibi yattık, sabah 7ye gelmeden gözlerim açık 👁 işe giderken bile bu kadar erken uyanmazdım

Aynen ya oysa ne çok hasrettim uykuya. Bir de hamilelikte annenin uykusu doğduğunda bebeğin uyku düzenini belirler diyorlar yandıııık
Ahaha yandın ki ne yandın o zaman ilk 5 6 ay zor sonra düzeliyor ya bebekler de zamanla. Kızım 16 17 aylıktan beri deliksiz uyuyor mesela çok şükür

Ne mümkün canım gece lavabo derdi sabahta 5 te gözlermi açıyorum sonraki uykumda yat kalk yat kalk hüç verimli uyuyamıyorum
Yalnız değiliz kızlar demek ki geneli böyle. Bir de bu zamanların kıymetini bil aman hamilelikte bol bol uyu diyorlardı yalanmış demek ki uyunmuyor ki Allah affetsin gece yatmaya yakın su içmiyorum

Ah hadi gözün aydın olsun kuzum benim

Yalnız değiliz kızlar demek ki geneli böyle. Bir de bu zamanların kıymetini bil aman hamilelikte bol bol uyu diyorlardı yalanmış demek ki uyunmuyor ki Allah affetsin gece yatmaya yakın su içmiyorum
Oksaparla ecopirin arasına 12 saat koyuyorum canım birde şimdiye kadar estrofemde alıyordum o yüzden içmek zorunda kalıyordum önceden kalkmayan insan şimdi en az iki üç sefer kalkıyorum inşallahh uykumuz düzene biner ya yoksa çok kötü bir durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…