2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Oksaparla ecopirin arasına 12 saat koyuyorum canım birde şimdiye kadar estrofemde alıyordum o yüzden içmek zorunda kalıyordum önceden kalkmayan insan şimdi en az iki üç sefer kalkıyorum 😂😂😂 inşallahh uykumuz düzene biner ya yoksa çok kötü bir durum 😂
Bana ecopirini gece al dedi canım. Oksapar da akşam vuruyorum sabaha alcam korkuyorum düzeni bozmaya ne dersiniz bir şey olmaz heralde de demi 🙄

Maşallah kuzuşa. Bazı çocukların uykuyla derdi oluyor kardeşim öyle idi ondan korkuyorum 🤭😬
Dur kötüyü çağırma 😁 bize iki tane bebis geliyor bir de ilk ay sarılık yüzünden saatte bir emzir demişti Dr. Gece uyanmak iskenceydi şimdi herhalde ilk ay zombiye dönerim 😂

Kızlar kontrolden çıktım çok şükür herşey yolundaymış 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 burun kemikleri oluşmuş ense kalınlıkları gayet güzel dedi ikili tarama testini önermedi doktorum ikiz olduğu için ama içim acayip rahatladı bugün artık benim için güzel geçer 🥰 darısı kontrol gününü bekleyenlere 🥰
Hadi gözün aydın canım çok şükür 😊

Bana ecopirini gece al dedi canım. Oksapar da akşam vuruyorum sabaha alcam korkuyorum düzeni bozmaya ne dersiniz bir şey olmaz heralde de demi 🙄
Eğer o şekilde ilerliyorsan hiç bozma canım bizde pıhtılaşmaya yatkınlık olduğu için gece al diye belki söylemiştir ama istersen yine doktorunla bir konuş öyle ilerle ben oksaparı öğlen 12 12:30 gibi yapıyorum ecopirinide 23:30 da içiyorum

Eğer o şekilde ilerliyorsan hiç bozma canım bizde pıhtılaşmaya yatkınlık olduğu için gece al diye belki söylemiştir ama istersen yine doktorunla bir konuş öyle ilerle ben oksaparı öğlen 12 12:30 gibi yapıyorum ecopirinide 23:30 da içiyorum
Daha önce ecopirin kullanmıyordum ya Oksapar tekti akşam yaptım şimdi ecopirin eklenince gece içmem konusunda da uyarınca araları yakın oluyor bu kez. Bir daha ki kontrol de sorayım bakalım 🤔

Yalnız değiliz kızlar demek ki geneli böyle. Bir de bu zamanların kıymetini bil aman hamilelikte bol bol uyu diyorlardı yalanmış demek ki 😬uyunmuyor ki 🙄 Allah affetsin gece yatmaya yakın su içmiyorum 🙈
Kızz ben hayattaa duramıyorum 1.5 lt su bas ucumda lıkır lıkır her saat bası uyandığımda bogaz deliklerine kadar kuruluk dilim yapımıs nasıl içmeyeyım 😅

Kızz ben hayattaa duramıyorum 1.5 lt su bas ucumda lıkır lıkır her saat bası uyandığımda bogaz deliklerine kadar kuruluk dilim yapımıs nasıl içmeyeyım 😅
İçmiyorum kuzum susuyorum aslında biliyorum kötü bir şey yapıyorum ama içsem bir saat bile uyumam o da kötü ☹️

Kızlar kontrolden çıktım çok şükür herşey yolundaymış 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 burun kemikleri oluşmuş ense kalınlıkları gayet güzel dedi ikili tarama testini önermedi doktorum ikiz olduğu için ama içim acayip rahatladı bugün artık benim için güzel geçer 🥰 darısı kontrol gününü bekleyenlere 🥰
maşallah cnm..güzel geçmiş kontrolun.. amin inşallah😍

cnm ben ilaç saati değiştim geçen.her gün yarım saat arayla yavaş yavaş düşürdüm sende öyle yapabilirsin..

İçmiyorum kuzum susuyorum aslında biliyorum kötü bir şey yapıyorum ama içsem bir saat bile uyumam o da kötü ☹️
Iste bende sabaha kadar yat kalk ondam cıldırıyorum
Demek ıstedıgım bemım yasadıgım susuzluk erteleyebılecegım gıbı degıl yapabılsem bende yaparım az uyuyayım dıe 😁

X