2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya doktorun herhangi birsey dedi mi korun yada korunma diye. Bide ilca bittikten ne kadar sonra adet olunuyor bilgin var mı. Son ilacı gecen hafta persembe günü aldm. Ve henüz adet olmadm
Cnm dondurulmus embriyo transferi oluyorum ben sadece beyaz olan hapları içmem söylendi.iliski serbest.estrofemin yerine kullandim ben beyaz olanları.adet icin değildi.

Yaralı ondan üzülüyorum kuzum niyetli artık bir de işe de yetişmeye çalışıyor yükü çok olmasa asla acımazdım erkeklerde hamile kalabilene kadar tıp gelişti demesin kimse diyorum nedir bu kadınların çektiği yoksa hiç acımam yok aslında evden çalışıyorum ekran bağımlısı oldum iyice ona kızıyorum. Aynı zamanda öğrencilikte var ders videoları izliyorum filan sınav haftası geldi ama dün ders kaydı izlerken kıyamam bayan hoca arkadaşlar kusuruma bakmayın covid dolayısıyla bebeğimi kimseye bırakamadım biraz bebek sesi gelebilir dedi. Anlatmaya çalışıyor bebeği oyalamaya çalışıyor sesinden nasıl gerildiğini stres olduğunu tahmin edebiliyordum çok üzüldüm. Ya boşver bırak anlatma derdim online katılmış olsaydım sizinle de paylaşacaktım hatta unutmuşum

Cnm dondurulmus embriyo transferi oluyorum ben sadece beyaz olan hapları içmem söylendi.iliski serbest.estrofemin yerine kullandim ben beyaz olanları.adet icin değildi.
Ya benim rahime çizikte atıldı. Banada korun falan denilmedi halaa adet olamayınca panik oldm ben suan

Yaaa kuzum hadi hayırlı olsun inşallah güzel haberlerini bekliyoruz. Senin çok önce mi dondurulmuştu canım

Reactions: bbg
Gunaydinnnnnnn

Bugun nasilsiniz bakalim.Cok guzel bir gün olsun inşallah...Doktor bana serim vermisti onu son kez yaptırmaya çıkacağım...Yarin da rapor alacağım bu hafta çalışmak istemiyorum..
Günaydın canım. Amiin inşallah. Şu beyaz süt gibi olan serumdan mı ki. Şifa olsun. Hastalıkta arttı ki bence de evde olmak daha iyi kuzum.

Gunaydinnnnnnn

Bugun nasilsiniz bakalim.Cok guzel bir gün olsun inşallah...Doktor bana serim vermisti onu son kez yaptırmaya çıkacağım...Yarin da rapor alacağım bu hafta çalışmak istemiyorum..
günaydın kızlar
herkes için çok güzel bir gün olsun inşallah
serumun şifa olsun canım

Günaydın canım. Amiin inşallah. Şu beyaz süt gibi olan serumdan mı ki. Şifa olsun. Hastalıkta arttı ki bence de evde olmak daha iyi kuzum.
Evet canim o serum...Aslinda hic dışarı çıkasım yok ta...iste.mecbur..Aksi gibi ya araba da bozuldu taksiyle gidip gelicez ağzımızı gözümüzü iyice kapatip

Tamam canım yazarım tabi ki. Herkese hayırlı ramazanlar bu arada. Rabbim bu mübarek ay da hepimizin gönüllerimiz muradlarini versin inşallah
canım inşallah muayenen güzel geçer kan sonuçların güzel çıkar haber ver bize de

Al birini vur ötekine benim eşimde 1 dk lık işi 15 dk da anca yapiyo , bırak nasıl yapıyosa yapsın canım , zamanla öğrenir. Sakın ev süpürme !, ayakta kolay yemekler yap , ağır kaldırma, minnoşuna iyi bak

Kıyamam o yavruya
Gidip alıp gelin annesi

Evet canim o serum...Aslinda hic dışarı çıkasım yok ta...iste.mecbur..Aksi gibi ya araba da bozuldu taksiyle gidip gelicez ağzımızı gözümüzü iyice kapatip
Tüh ya olsun ama mecburen çıkıyoruz muhatap oluyoruz Allah esirgesin. Nerden ne gelir bilemiyoruz zaten kuzum. Bu da öyle bir dönem yapacak bir şey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…