2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben de esime diyorum carsamba persembe gunu okulum var sadece.... Gideyim yarin diyorum ama yok...simdi bir olumsuzlukta beni suçlar o yizden rapor alacağım bu hafta

Eşim beni aksine kafan dağılsın, düşünmemek daha iyi diye işe gitmem konusunda yüreklendirdi. 5 gün boyunca da okulda yarım gün ders verdim transferden 5 gün sonra başlayarak. 9. gün pozitifi gördüm. Bugün 12. gün ve işe devam ediyorum.

Iste gel de anlat benimkine ...Ben de evin içinde geziniyorum surekli yatmıyorum..TV izliyorum vs evde rahat aslinda

İlk 3 gün gene de çok dolanma derim ben. Embriyo ilk 3 gün rahimde tutunacak yer ararmış. Bulunca da biraz zaman alırmış onun rahme gömülmesi. O arada ani hareket yapsan o yerinde sarsılırmış, tutunamazmış. Ki ben ilk 3 gün de evin içinde yemek falan yaptım ama çoğunlukla uzandım.

Ben yemek filan yapmadım odaları tur attım uzandım ama dediğin gibi dikkat ediyim bide uzanırken direk sırt üstü değil sağa yada sola doğru uzanıyorum ben bişi olur mu acaba

Ben yemek filan yapmadım odaları tur attım uzandım ama dediğin gibi dikkat ediyim bide uzanırken direk sırt üstü değil sağa yada sola doğru uzanıyorum ben bişi olur mu acaba
Ben onu direk sordum canim dr a...Yan sirt ustu yuz ustu istediğin gibi yatabilirsin dedi sadece anı hareket yapma dedi..

Ben her türlü uzandım. Sadece katlamadım karnımı ya da belimi. Sen de rahat ol derim.

Kızlar bence bu biraz nasip kısmet isi o kadar yatmak felan bana mantıklı gelmiyor tabi ani hareket olmamali ama cokta abartmamamk gerek benm 2.denememde bi bayanla tanistik transfer olduk aynı gün numaralarimizi almistik aradm 12 gün sonra kadın o gün kaza yapmis ameliyat olmus bir sürü sey bende arabada yatarak geldim esim surahi kaldirtmadi sonuc o pozitif ben negatif

Ya benim rahime çizikte atıldı. Banada korun falan denilmedi halaa adet olamayınca panik oldm ben suan
Canım ne zaman adet oldn peki
Ben de histeroskopi sonrasi baslamistim. Gecen persembe bitti ilk kutu, dun adet oldum. Ben kutunun yarisindayken ara kanama oldu normal adetimin tarihlerinde, doktor bunu saymiyoruz kutu bitince tekrar olacaksin dedi. Simdi oldum ama normalden cok az, hatta bugun 2. Gunu bitiyo gibi korunma konusunda doktorum tup bebege basladigin andan itibaren korunacaksin dedi, onun icin cyclo kullanirkende dikkat ettik. Koruyucu bir etkisi yok bildigim kadariyla cyclonun

Gercekten ben de buna inaniyorum, kismet ne yaparsan yap olacagi varsa oluyor. Ben gecen sene ilk kez hamile kalmadan once spor yapiyordum her gun, hamile kaldigimi ogrenince yapmadim bir sure, sonucta o kadar spor yaparken tutundu ama sonra kendi kendine dustu Hatta ben spor yapmamin hamile kalmami kolaylastirdiginj dusunuyorum, kan akisini vs. iyilestiriyor, doktorlarim da hep yatmayi onermiyorlar. Ama psikoloji de onemli, herkes farkli sekilde rahat ediyor. Simdi ben de bir dusukten sonra nasil hissederim bilemiyorum, boyle rahat olmali desem de belki cok panik yapip hic hareket etmem

Bende persembe son ilacı yuttum. Ama hala gelen giden yok

Valla bilmiyorum ben hepsini denedim galiba hep yattigimda oldu yatmadigimda oldu kendimize dikkat etmeliyiz tabi ki ama cok da abartmamak gerek diye dusunuyorm hersey olacagına variyor cünkü

Ayy allah ya gercekten nasip kismet hakkaten bu isler. Peki bisi sorucam sana canim bir kac kez denedigin icin. Sizdeki sorun eş kaynakli oldugu icin acaba tutmama sebebi tekrar arastiriliyormu sonrasinda? Cnku yumurta oluyor embriyoro oluyor, transferden sonra bingo olmasi gerekmiyormu bu durumda? Yani nasip işi elbette ama ayrica bir tani soyluyormu dr lar?

Açikcasi ben tüp ilk kez deniyorum ve korkularimi asamiyorum. Daha once hep kendiligimden hamile kaldim ama dis gebelik ve dusuk oldu. Suan tekrar hamile kalmanin ötesinde dis gebelik ozellikle beni benden aliyor elimde degil cok korkuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…