2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bana ilk üç gün sonra yavaş yavaş normal hayatına dönebilirsin dedi tabii ağır kaldırma uzanma çekme falan filan o kurallar doğrultusunda. Eşim çok yoruldu beceriksizdir az biraz üzülüyorum haline bugün biraz kalkıp yapsam mı ama korkuyorum da bilemiyorum ondan sorayım bir dedim 😬
Temizlikten kastın ne mesela yavrum 😂

Merak etmeyin kuzularim, benide 25 inde çağırdı 7 sine kadar ilaçları kullan dedi, 7 sinde gittim 5 gün sonrasına gün verdi yani dün ttansfer oldum, bir kez kontrol ediyor tedirgin olmayın bu süre içerisinde zaten rahim istedikleri kalınlığa geliyor estrofemden 🌺❤️
[/QUOTE]
Tsk edermmm😍 aklımda soru isaretiydi bu

Merak etmeyin kuzularim, benide 25 inde çağırdı 7 sine kadar ilaçları kullan dedi, 7 sinde gittim 5 gün sonrasına gün verdi yani dün ttansfer oldum, bir kez kontrol ediyor tedirgin olmayın bu süre içerisinde zaten rahim istedikleri kalınlığa geliyor estrofemden 🌺❤️
Tsk edermmm😍 aklımda soru isaretiydi bu
[/QUOTE]
Rica ederim 😘

Temizlikten kastın ne mesela yavrum 😂
Basit şeyler ya çok kullanılan yerlere makina çamaşır ser topla bulaşık yemek. Bugün yemeğimiz var ama mesela yani sonrasında. Bir bulaşık yerleştiriyor bir saat :KK12: endişem eğilip kalkmak tabii ister istemez dolaba filan uzanmak insan yaparken unutuveriyor. Makina biraz korkutuyor tabii güç gerekiyor uygularken onu biraz daha erteleyebilirim.

Basit şeyler ya çok kullanılan yerlere makina çamaşır ser topla bulaşık yemek. Bugün yemeğimiz var ama mesela yani sonrasında. Bir bulaşık yerleştiriyor bir saat :KK12: endişem eğilip kalkmak tabii ister istemez dolaba filan uzanmak insan yaparken unutuveriyor. Makina biraz korkutuyor tabii güç gerekiyor uygularken onu biraz daha erteleyebilirim.
Bence herseyi ertele sadece yemek yapabilirsin kac gün kaldı azcık daha sabret bence😊

Bence yemek haricinde hepsini ertele çünkü hepsi güç gerektiren şeyler makina açacaksın kolunu kendini zorlayacaksin, çamaşır asacaksin yine belki kendini kasacaksin, bulaşık filan yerleştirme kuzum sakın

Merhaba Kızlar listeye eklememi ister misiniz? Eğer isterseniz bilgilerinizi beni etiketleyerek ya da özelden yazmanız yeterli :) Yasamademek123 Yasamademek123 @aysunayy @bbg @Acelyaa0

Burada yazan tek bir bilgiyle birisini eklediğimde tablo boş görünüyor. Ya da bazı arkadaşlar aktif olmadan bazı konularda yazmak isteyebiliyor. Bu yüzden sormadan eklemekte istemiyorum. Ama bazen eklemediğimdede kırgınlık oluşabiliyor. Bu yüzden sormak istedim. kafalar karışık:silah:asdgafsg:))))))
Hahahha tabiii 🤭🤭🤭🤭

Bekle bekle kuzum 😁 bugün 6. Gün dimi ne zaman test yapacaksin
Aynen canım altıncı gün transfer sonrası. 14.günde nasipse ayın 21 inde yapacağım. Öncesinde pek düşünmüyorum. Yalancı pozitif olabilirmiş çünkü üzülmek istemiyorum. Negatifse de 14.güne kadar ilaç al diyecek doktor gerek yok. Kanama filan olmazsa merakıma yenilmezsem öyle şimdilik kararım🙂

Merhaba Kızlar listeye eklememi ister misiniz? Eğer isterseniz bilgilerinizi beni etiketleyerek ya da özelden yazmanız yeterli :) Yasamademek123 Yasamademek123 @aysunayy @bbg @Acelyaa0

Burada yazan tek bir bilgiyle birisini eklediğimde tablo boş görünüyor. Ya da bazı arkadaşlar aktif olmadan bazı konularda yazmak isteyebiliyor. Bu yüzden sormadan eklemekte istemiyorum. Ama bazen eklemediğimdede kırgınlık oluşabiliyor. Bu yüzden sormak istedim. kafalar karışık:silah:asdgafsg:))))))

Kızlar şimdi transfer için hastaneden aradılar.embriyoları çözmüşler ikisininde kalitesi çok iyiymiş.tek mi cift mi diye sordu?bir oğlunuz var ve geride donmuş iki embriyonuz var diyince bu denemede tek embriyo koyalım dedim🤲🏻12 gibi hastaneye yavruyu almaya gidiyorum.garibim 5 senedir orda beni bekliyordu😊🙈dualarınızı beklerim🤲🏻

Yas 34 aşılama 1 denem tüp bebek 2.deneme 10 nisan da 5.gün blastokist transferi oldu

Kızlar şimdi transfer için hastaneden aradılar.embriyoları çözmüşler ikisininde kalitesi çok iyiymiş.tek mi cift mi diye sordu?bir oğlunuz var ve geride donmuş iki embriyonuz var diyince bu denemede tek embriyo koyalım dedim🤲🏻12 gibi hastaneye yavruyu almaya gidiyorum.garibim 5 senedir orda beni bekliyordu😊🙈dualarınızı beklerim🤲🏻
Rabbim yar ve yardimciniz olsun🙏 Dualarimiz seninle canim... Hayirlisi ile al bebegini insallah

Kızlar merhaba. Cyclo progynova 21 günlük kahveli beyazlı hap kullanan oldu mu aranızda? Transver öncesinde

X