2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Şu mübarek günlerde hayırla sonuçlansın inşallah kuzum benim. Kaçta oldu nasıl hissediyorsun? Korktuğun gibi değildi demi çabuk bir işlem
Hiç değilmiş gerçekten ikimizinde korktuğu kadar yokmuş spekulum takılırken yanma oldu o kadar halada var yanma, merkeze 13.30 da çağırdılar kan aldılar onu bekledik sonra odaya aldılar sonra transfere indirdiler sanıyorum 15.00 gibi girmisimdir

Ekleyebilirsin canm

Yaa anestezi olsun diye diretiyordum ben Hadi gelmiş geçmiş olsun. Bebişli olsun sonu

Canim benim oldum transfer bana dua et olur mu ancak tele bakabildim
Ayy hadi gecmis olsun yola ayni zamanlarda ciktiklarimiz hep transfer oluyor, darisi basima. Zaten surekli gozlerim doluyor, modun gelgitli, herseye duygulanir oldum pozitif haberini aliriz insallah en hayirlisindan

Regl sancısı iyi haber bence güzel düşünelim güzel olsun. Benim sadece 3 ve 4. Günlerde regl sancım oldu bugün 7. Gün deyim herhangi bir belirti yok
Geçen hafta pazartesi mi transfer oldunuz? Ben de öyle ve cumartesi günü regl sancısı gibi hem belime vurdu hem karnıma. Sonra kesildi. Gelen gidem yok.

Canım, Peki bunun bir avantajı var mı acaba merak ettim bende?
Benim de cok detayli bilgim yok tatlim ama ohss riskini vs. engelliyor, daha az ilac almis oluyorsun.. bildigim kadariyla biraz daha genc yastakilerde daha cok tercih ediliyor. Erkek infetrlisi sebepli tup bebeklerde vs. tercih edilebiliyor yumurta kalitesinden emin olundugunda

Ekleyebilirsin canım tabiki
2. Deneme
Opu: 14 nisan randevu / opu tarihi belli değil
Problem: amh düşüklüğü ve sperm azlığı
Şimdilik belli olan bilgiler bunlar

Kızlar biliyosunuz transfer hazirligindayim bende 7 sinde esteofeme basladm 2mm di 21 ine kadar hic kontrole cagirmadi doktorm bi recete yolladi whatsaptan hemsire gun gun ayirmislar mesela bugun 3×1 e gecicem 4 gun boyle sonra 2 aksam 2 sabah 21inde kontrol sizde de aralik böyle uzun mu endometrium kalinlasacak mi hic bilmiyorm 21 ind eeger rahim istenilen gibiyse o gün ası bagisiklik serumu 5 gun sonra transfer dediler

Doğal tüp bebek nedir, doğal olmayan tüp bebek nedir anlayamadım da
İlaçsız yani canım Bende duymamıştım ama doktorun söylediği benden zaten az yumurta çıkıyor iğneli tedavi de olsa sayı artmıyor o sebeple iğnesiz kendi halinde yumurtaları büyütürek yapılacak hap vericekmiş

Bir de dondurulmuş yok

Merhaba bende aşılama diye başladim ve bugün tüp bebek olarak devam edeceğim. 14 de kontrol olacağım eğer Dr unun istediği gibi devam ederse cuma günü toplama işlemi yapılacak Allah her kesin yardımcısi olsun

Canım ben bugün gittim daha değerlerim bile çıkmamışken muayene sonrası doktor 20 gün sonra transfer dedi. Ama o güne kadar 2 ayrı randevu daha verdi. ilk 1 hafta estrofemi 1*3 kullanacagım.

Canım ben bugün gittim daha değerlerim bile çıkmamışken muayene sonrası doktor 20 gün sonra transfer dedi. Ama o güne kadar 2 ayrı randevu daha verdi. ilk 1 hafta estrofemi 1*3 kullanacagım.
İste benim ki transfee ömcesi sadece 1 kez kontrol olmus oluyor bilemedim digerlerinde sürekli ölcüme giderdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…