2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen ben de hiç kazaya oruç bırakmamış biri olarak (yani o ayda biriken borçları hiç öteki seneye bırakmadan tuttuğum için) bu sene ilk defa 1 ay boyunca oruç tutamayacağım ve 1 ayı sonraki Ramazan ayına kadar nasıl tutar bitiririm hiç bilmiyorum. Rabbim büyük, niyetimizi biliyor ya gerisi boş

Prolutex bende yanma ya da şişme yapmıyor. İğne yerleri biraz morarıyor o kadar.
Ben asıl iğneyi batırırken zorlanıyorum. Buz tutup uyguladığımda uyuştuğu için bir nebze daha rahat. Bazen öyle oluyor ki ucu giriyor ama itemediğim için çıkarmak zorunda kalıyorum, ucu değiştirip tekrar uyguluyorum.

canım fsh çok değişken bir hormon
önceki değerlerin nasıldı
benim de bir 12 bir 10 bir 15 çıktı
burda bi arkadaşımın sayesinde hayıt tentürüne başladım
baya düşürüyormuş bakalım
bende başlayamadım fsh yüzünden
ayın 21 inde prp olacağım
o da düzenliyormuş hormonları

bunu bende yaşıyorum ya inatla girmiyor iğne

Amin canım amiin inşallah ben de deneyeyim buzu o vakit

Maşallah kuzum sana keşke bende birikenleri tutmuş olsaydım belki daha rahat ederdi içim. Diğer tüp bebek tedavimde Ramazan a denk geldi o zamanda işim dolayısıyla en uygun zaman o zamandı düşünemedik. Bu sene biraz kızdım kendime ertelenebilirdi diye bilmiyorum kuzum haklısın Rabbim telafi etmeyi nasip etsin sağlıkla bebişli bir şekilde

Öyle mi bakalım bana neler verilecek yaa çok merak içindeyim. Evet amh direk yumurta kalitesi bencede ...

Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum dondurulmuş embrıyo transveri olan arkadaşlar transver süresi uzayanlar oldumu acaba kist vs herhangi bir sıkıntı yaşayan oldumu

Doğal tüp bebek nedir, doğal olmayan tüp bebek nedir anlayamadım da
Dogal tup bebek yumurtalarin ilacla uyarilmadan normal seyrinde takip edilip, toplanmasi islemine deniyor.. yumurta rezervi vs gibi problemi olmayan kadinlarda tercih edilebiliyor

Öyle mi bakalım bana neler verilecek yaa çok merak içindeyim. Evet amh direk yumurta kalitesi bencede ...
Vitamin takviyelerinin veya besin desteginin en az 2 ay kullanimda etkili oldugunu soyluyorlar, eger hemen tedaviye baslamayacaksaniz aklinizda bulunsun

Merhaba Kızlar listeye eklememi ister misiniz? Eğer isterseniz bilgilerinizi beni etiketleyerek ya da özelden yazmanız yeterli :) Yasamademek123 aysunayy bbg Acelyaa0

Burada yazan tek bir bilgiyle birisini eklediğimde tablo boş görünüyor. Ya da bazı arkadaşlar aktif olmadan bazı konularda yazmak isteyebiliyor. Bu yüzden sormadan eklemekte istemiyorum. Ama bazen eklemediğimdede kırgınlık oluşabiliyor. Bu yüzden sormak istedim. kafalar karışıkasdgafsg:))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…