2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kizlar bebeklerinizi neyle yikıyorsunuz ben mustela saç ve vücut şampuanı almıştım onunla yıkıyorum yüzüne ve vücuduna ayrı şeyler kullanan var mı bana tavsiye edebileceğiniz var mı

Kizlar bebeklerinizi neyle yikıyorsunuz ben mustela saç ve vücut şampuanı almıştım onunla yıkıyorum yüzüne ve vücuduna ayrı şeyler kullanan var mı bana tavsiye edebileceğiniz var mı
Bende mustela ile yıkıyorum ve memnunum

Ben de aynı ürünü kullanıyorum. Yine mustelanın nemlendirici kremini de her duştan sonra sırt ve popo hariç tüm vücuduna sürüyorum. Popoya özellikle sürüyorum, oranın nemli kalması demek bol pişik demek çünkü. Sırtı da gerekli görürsem sürüyorum ama genelde sırtı kurumuyor.

Merhaba
Siin doktorumuz kim acaba?
Tüpünü açık ama şiş miydi acaba?

Diyeti alerji doktoru mu yoksa kendi çocuk doktoru mu verdi? Bizde de yeşil ve mukuslu kaka sıkıntısı var. Çok zormuş bu diyet işi. Ben de kilo alamamsından endişeleniyorum

Sebamed şampuanla yıkıyorum. Mustelanin vücut losyonu ile masaj yapıyorum banyo sonra sebamedin yenidoğan şampuanı guzel.

Tüplerde şişlik varsa alinmasi gerekiyor canim .Bende ağır endometriozis hastasiyim .rahim içi yapisikliklarim ve poliplerim vardi kistlerim hep çok büyüktü zor bi vakayim yani.dr ilk görüşmede tüplerde sıvı birikmesi varsa alırım tutunmayi engeller dedi tüplerde şişlik çıkmadı ama diger sorunlar fazla olduğu için tedavim 15 ay sürdü. Rahim dinlendirme bende çok işe yaradı 6 ay kadar geçici menapoza soktu dr.dr un yönlendirmesine uy bana kalırsa gerekirse tedavin uzun sürsün.benim dr um cikolata kisti konusunda çok iyi istersen özelden yazabilirim

Cok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…