2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cnm hakkınızda hayırlısı olsun..ben erkenden kan vermedim ama olabilir belki Allahtan yine ümidini kesme

Hayırlı kandiller cnm
İnstagramdan ekleşmek yasak değil diye biliyorum.ekleşmek isteyen bana özelden yazabilir

Hayırlı kandiller..
Cnm çok geçmiş olsun.inşallah covid değildir

Atak haftasından olabilir kuzum bir hafta kadar sürüyor sonra da uyku gerilemesi olur ama sakinlerler diye düşünüyorum her zaman bu şekilde değiller ise
Yok hiç bu kadar değillerdi canım uyumayan bugün iki uykuyu da kucağımda geçirdi ve 5dk anca uyumuştur diğeri şükür 1 saat uyudu

Ben bebek arabasını dışarıda çok az kullandım, ana kucağı ile 1 defa. Evde ise hep arabanın kendi puseti ile kullanıyorum. Ana kucağına artık hiç geçiş yapmıyorum. O oto koltuğu olarak arabada duruyor. Sadece arabayken ona biniyor yani. Ama koltuğa sığmama konusunda aynı durumdayız. Oto koltuk minderi almıştım, onunla bir iki defa oturabildi, hemen sıkıştı diye çıkardım. Şimdi buna da zor biniyor.

Kızlar benşmkşler de sığmıyor omuzları sıkıştırıyor. Hani 6 aya kadar gidicekti hani

Cnm ins covid değildir basit bir soğuk algınlığıdir

Sağol canım valla umarım değildir hastaneyede gidesim yok zaten bir şey yapmayacaklar kızı sürekli kontrol ediyorum ateş takibi yapıyorum umarım sıkıntısız geçer.
aynen cnm parol kullandırıyorlar sadece.kendini daha kötü hissedersen parolu iç derim.gebelikte içilebilşyor nasılsa covidse de iyi gelir sana

Biz kovit olduğumuzu oğlum ateşlenince anladik benim sadece burnum akiyordu eşim de hafif öksürüyordu .bebek kovit olduğu için emzirmeye devam ettim ama aksi durumda ne oluyor bilmiyorum yani sadece sizde varsa çocukta yoksa nasıl yapıyorlar acaba? Sadece parol aldım,iyi beslendim vitamin takviyesi aldım.hastanede bol bol emzir dediler

Maske takıp emzirmeye devam canım. Ben evde izole olmuştum sadece emzirirken bebeğin odasına gidip emzirip çıkıyordum. Parol günde 3 tane 8 saatte bir aldım, kekik çayı ıhlamur falan içtim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…