2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hepimiz oyleydik kuzu kilo konusu hala da oykeyiz aslinda tek kalsan aslinda belki daha iyi hissedeceksn kendini ayrica kendini yetersiz hissetme olur mu oyle sey emziriyosun daha ne yapasn herkesin sütü yetecek diye bisey yok beni hatirlasaba bir sürü sütüm vardi mastit mantar derken süt gitti elimden hicbisey gelmedi saglikli olsunlar yeter mamayi dedigi gibi verirsn hem memede cok uzun durmaz oyle belki sende iraz daha rahat edersn
Eşim bile oh be dedi perişan olmuştun dedi ama herhalde hissyatım işte çok garip şimdi daha iyiyim yapcak bişeyim yok gene emdiği kardır 🤷🏻‍♀️ Uyuyo şimdi cadı içti mamayı yarı kırkını da yaptık bugün çok şükür öyle böyle büyücek ek gıdasında özen göstericem ben de sağlıklı huzurlu olsun gerisi boş ☺️

Valla kzum biliyosun moral cok önemli. Herkes gitti benim sütüm arttı kafa rahatlaynca. Ortam kalabalık olnca yine sütüm azalıyo gibi geliyo bebekle bağ daha az oldugundan bence
Moralim hep yerindeydi yani öyle hissediyodum güçlü hissediodum yetio diye seviniyodum ama olmuyomuş demek napıyım inşallah giderlerse rahatlicam

Eşim bile oh be dedi perişan olmuştun dedi ama herhalde hissyatım işte çok garip şimdi daha iyiyim yapcak bişeyim yok gene emdiği kardır 🤷🏻‍♀️ Uyuyo şimdi cadı içti mamayı yarı kırkını da yaptık bugün çok şükür öyle böyle büyücek ek gıdasında özen göstericem ben de sağlıklı huzurlu olsun gerisi boş ☺️
Artirmaya calisirsin yine elinden geldikce ek takviyelerle ama olmazsa da sıkma canini elinde degil ki inan cok iyi anliyorm seni hala kabullenemedm bnde aslinda ama saglikli olsn yeter diyorm nasibinde varsa emer yoksa yapacak hicbisey yok inan

Günaydın kızlar ☺️ Biz doktordan geldik bu hafat sadec anne sütü günde 1 ve ya 2 kez mama verdim 30 cc kızım bir haftada sadece 110 gr almış yani sütüm yetmiyor öğrenmiş oldum.. günde 3 kez 60 cc verebilirsin dedi. Yani üzülcek bişey değil biliyorum ama yine kendimi yetersiz hissediyorum napıyım olmuyo demekki aşırı bunaldım herkesden de yalnız kalmak istiyorum kimseyi istemiyorum çok sinirlerim bozuldu off
Cnm bende dert ettim bir işe yaramadı benim de sütüm yetmiyor mama veriyorum memeyi alıyor emiyir ama işte yapacak birşey yok sağlıklı olsunlar da aman herkes anne sütüyle mi büyüdü sağlıklı olsun yeter ki😉

Rotaryi diger ay yapicaz insallah simdiden oyle huzursuz oyle agliyorki simdiye kadar ben agladigini sanmisim bugun cok fena😪
Benim kız gündüz ağladı gece uyudu ama hep böyle inleme sesi çıkardı şimdi sadece seni ister kuzu kucağından inmez 😔😔çabucak geçsin bugün bitsin kuzucuk iyi olsun🤲

Cnm bende dert ettim bir işe yaramadı benim de sütüm yetmiyor mama veriyorum memeyi alıyor emiyir ama işte yapacak birşey yok sağlıklı olsunlar da aman herkes anne sütüyle mi büyüdü sağlıklı olsun yeter ki😉
Sağlık olsun dediğin gibi elden bişey gelmiyosa ne yapıcam ki süt anne mi tutcam hayırlısı buymuş demek ki 😅

Artirmaya calisirsin yine elinden geldikce ek takviyelerle ama olmazsa da sıkma canini elinde degil ki inan cok iyi anliyorm seni hala kabullenemedm bnde aslinda ama saglikli olsn yeter diyorm nasibinde varsa emer yoksa yapacak hicbisey yok inan
Öyle kuzum valla aklıma geliyosun sen de olduğu kadar napıyım ne kadar emse kar kardır 🤷🏻‍♀️

Bneım kızım premature dogduu
Duzeltılmıs hali bu ayın 15.de 3 aylık oluyor
Kılosu enson 5.300 ama kılo alımı az dedı bızım dr bende bunaltıyorum kenıdımıde bebegıde
Mama almıyor duzgun emmıyor dıe enjektorle bıle beslemeyee basladım 🥺
Gayet güzel bakmışsın annesi neresiii azzz yaa🙄 biz 29 kasım doğumluyuz 4. Ayın içindeyiz inan senin bebeğin kadarken 5 küsürlerdeydik hiç de doktorum mama ile kilo ile ilgili bir şey demedi hep ben bunalttım adamı😬hatta bu ay kontrolde bana bilgisayarından gelişim eğrisini gösterdi oğlumun.orada grafik var yeşil cizgi olması geren bizim boy ve kilo eğrisi onun üzerinde hiçbir sorun yok devam böyle dedi🙏🏻Yapma canım bırak serbest bırak acıkmasını bekle ölmez açlıktan hemencecik.tabi 6 saati geçirme ama…bir keresinde tam 6 saatin sonunda acıktı benimki bekledim valaa nolcak diye vermedim mama 6 saat sürdü acıkması☺️Hatta benim dr gece uykudan kesinlikle mama için uyandırma dedi ben 3 saate bir ağzına dıkmaya çalışırdım😅elleme uyumak en güzel besin dedi zaten acıkınca kendi uyanacak dedi hakkat öyle oldu kendi uyanıyor bazen 4 saat bazen 3.5 saate bir o zaman mama yapıyorım

Gayet güzel bakmışsın annesi neresiii azzz yaa🙄 biz 29 kasım doğumluyuz 4. Ayın içindeyiz inan senin bebeğin kadarken 5 küsürlerdeydik hiç de doktorum mama ile kilo ile ilgili bir şey demedi hep ben bunalttım adamı😬hatta bu ay kontrolde bana bilgisayarından gelişim eğrisini gösterdi oğlumun.orada grafik var yeşil cizgi olması geren bizim boy ve kilo eğrisi onun üzerinde hiçbir sorun yok devam böyle dedi🙏🏻Yapma canım bırak serbest bırak acıkmasını bekle ölmez açlıktan hemencecik.tabi 6 saati geçirme ama…bir keresinde tam 6 saatin sonunda acıktı benimki bekledim valaa nolcak diye vermedim mama 6 saat sürdü acıkması☺️Hatta benim dr gece uykudan kesinlikle mama için uyandırma dedi ben 3 saate bir ağzına dıkmaya çalışırdım😅elleme uyumak en güzel besin dedi zaten acıkınca kendi uyanacak dedi hakkat öyle oldu kendi uyanıyor bazen 4 saat bazen 3.5 saate bir o zaman mama yapıyorım
15 kasımda dogdu ama 1 ay erken dogdugu ıcın dr lar gelısımını 15 aralık ıtıbarı hesaplıyor bana hep duzeltılmıs ayını soruyorlar
Oncekı aylarda 1 kg alınca bubay kılo ve boy gelısımı yavaslamıs dedı kılo neysede bıyda gerıleme olursa dıe daha cok endısem
Insallah yanlıs bısey yapmıyorumdur 😕

Senın bebek kac kg suan da

Senın bebek kac kg suan da
Canım biz çok pimpirikliyiz bence benim oğlan 6.200 şuan bana geçende misafirim geldi onun da kızı var aynı ay doğdular aralarında gün farkı var benim oğlanla…arkadaş dediki bir mama içiyo benim kız aşırı iştahlı baktım 150 cc lak lak içti üzeirnde anasının 2 memesini de bitirdi anca doyduu maşşaaallah dedim ama öle tombik değil dedim kaç kilo diye sordum 6.300 dedii😂😂 benim oğlan hayatta 150 cc içmedi ama fark yok aralarında yanii bence gelişiyorlar alacağını alıor bebişlerimiz🧿sanmam yaa boydan filan gelişim geriliği allah korusun olsaydı en başta kilo alamazdı kuzumm

Canım biz çok pimpirikliyiz bence benim oğlan 6.200 şuan bana geçende misafirim geldi onun da kızı var aynı ay doğdular aralarında gün farkı var benim oğlanla…arkadaş dediki bir mama içiyo benim kız aşırı iştahlı baktım 150 cc lak lak içti üzeirnde anasının 2 memesini de bitirdi anca doyduu maşşaaallah dedim ama öle tombik değil dedim kaç kilo diye sordum 6.300 dedii😂😂 benim oğlan hayatta 150 cc içmedi ama fark yok aralarında yanii bence gelişiyorlar alacağını alıor bebişlerimiz🧿sanmam yaa boydan filan gelişim geriliği allah korusun olsaydı en başta kilo alamazdı kuzumm
AY nebıleyım 🥺

Ah kızlar kalktıgıımdan berı burun kanalı ıle bogaz arası yanıyor genız akıntısı da var arada hapsıırk burun akıntısı nadırde olsa
😢 Bebek yıne aynı moodlarda sureklı sallama modunda olcaksın
2 saat gunduz uyudu oda yanına yattım sallamak yerıne bu sefer gogsüm de kaldı o ara 1 saat kadar bende uyumusum
Buyuk kızın regl günü o ayrıı agrı cektı
Dıger kızda dunden berı odadan cıkarmadıım grıbal hali vardı
Oglan iyiydi Allah tan da ekmegımızı aldı
Bende yemek bulasık bebek
C ve D vutamın aldımnzatten bıtkısel anne cayı ıcıyorum papatyalı melısalı felan
Sımdıde kahvr ve parol aldım bebegı once elimizde sallayarak esımın ayagına koyduk sımdı babada sallama modu
Dun mısafırlerım vardı teyzem 2 kızı ve gelını cocukları
Hazırlığı ablam ıle benım buyuj kız yaptı
Ama bulasıkları bıle makınedeydı sabah onları ayrı aksamkılerı ayrı bosalan tencereler hee bırde elektırk cok gelıyor dıe kurutmaya da atmıyorum camasır heryerde petek ve sandakyelerde camasır
Salonda yatıp kalkıyorum
Gece fekaket sekılde uyudu sabah 7den sınra yınr salla sallaa
Dıyeceegım o ki kemıkelrım kırılmısta sankı elıme verılmıs 🤧🥴😫

Rotaryi diger ay yapicaz insallah simdiden oyle huzursuz oyle agliyorki simdiye kadar ben agladigini sanmisim bugun cok fena😪
Ayy kuzum yaa benık kızda hep cok etkileniyor bırde bende 2. Ay asısı nı yaptırdım 15 gun sonrada 1 rota 2 menenjıt yaptırmıstım gecen ay full asılarla huzursuzlukla gectı sankı onun etkısı devam edercesıne gaz sıkıntısı atak dönemı derken benım kız aynı gunun belkı 1 saatı gözu acıp etrafla oynuyır gülüyor mutlu sonra yıne baslıyor gülerken gören asla bu o kız demez
Zor yaa bebbek olmakta zor vallaa 😕

Ah kızlar kalktıgıımdan berı burun kanalı ıle bogaz arası yanıyor genız akıntısı da var arada hapsıırk burun akıntısı nadırde olsa
😢 Bebek yıne aynı moodlarda sureklı sallama modunda olcaksın
2 saat gunduz uyudu oda yanına yattım sallamak yerıne bu sefer gogsüm de kaldı o ara 1 saat kadar bende uyumusum
Buyuk kızın regl günü o ayrıı agrı cektı
Dıger kızda dunden berı odadan cıkarmadıım grıbal hali vardı
Oglan iyiydi Allah tan da ekmegımızı aldı
Bende yemek bulasık bebek
C ve D vutamın aldımnzatten bıtkısel anne cayı ıcıyorum papatyalı melısalı felan
Sımdıde kahvr ve parol aldım bebegı once elimizde sallayarak esımın ayagına koyduk sımdı babada sallama modu
Dun mısafırlerım vardı teyzem 2 kızı ve gelını cocukları
Hazırlığı ablam ıle benım buyuj kız yaptı
Ama bulasıkları bıle makınedeydı sabah onları ayrı aksamkılerı ayrı bosalan tencereler hee bırde elektırk cok gelıyor dıe kurutmaya da atmıyorum camasır heryerde petek ve sandakyelerde camasır
Salonda yatıp kalkıyorum
Gece fekaket sekılde uyudu sabah 7den sınra yınr salla sallaa
Dıyeceegım o ki kemıkelrım kırılmısta sankı elıme verılmıs 🤧🥴😫
Allah kolaylık versin cnm annelik işte herkese herşeye yetişmeye çalışırken kendini ihmal etmek oluyor sende dikkat et kendine diyeceğim de yazdıklarını okuyunca zor geliyor insana aman tekrar covid de yakalanmayasin Allah korusun 😔😔
Senin miniginde seni çok yipratiyor bu tüp bebeler bı değişik arkadaş diğerlerinden daha fazla nazlı gazlı ilgi alakadar olmamızı istiyorlar 😃 Allah kaldıramayacağımiz yükler yuklemesin😩

Ayy kuzum yaa benık kızda hep cok etkileniyor bırde bende 2. Ay asısı nı yaptırdım 15 gun sonrada 1 rota 2 menenjıt yaptırmıstım gecen ay full asılarla huzursuzlukla gectı sankı onun etkısı devam edercesıne gaz sıkıntısı atak dönemı derken benım kız aynı gunun belkı 1 saatı gözu acıp etrafla oynuyır gülüyor mutlu sonra yıne baslıyor gülerken gören asla bu o kız demez
Zor yaa bebbek olmakta zor vallaa 😕
Valla kızımı hic bu kadar agri cekerken görmemistim oyle agliyor ki konusur gibi resmen ates 37.5 gecmedi ama bi calpol verdim onunla biraz uyudu mamayida icmedi tabi simdi icirebildm ama surubun etkisi geciyor ufaktan sanirim gercekten bebek olmakta zor yavrular ne aci cekiyorlar söyleyemiyorlar😔

X