2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa 😍 benimkiler beni hiç uzun uzadıya rmmedi mama ile birlikte gittiğimiz için 🤭
Sadece emziren kıslar taze anneye Bi destek atın please. Ama kanımca seni biraz emzik yapmış olabilir hele memede uyuyorsa 😑 ama illaki düzelir bizim neler düzeldi be hazeltoş 😍🤗
Yerğm siziiiii ❤️ Sanırım sling ya da kanguruyla biraz rahatlicam yapışık gezmek emme refleksine iyi geliyomuş napıyım 🤷🏻‍♀️

Emeydi de beni emzik yapaydi diyomusum😅valla gecer bi yerde kiz neler gecmedi ki emzik versen diycem ama simdi reddeder felan seni Allah korusun az daha sabret en iyisi
Emzik almıooo kaç çeşit denedim midesi bulanıo kız biberon da mama da içio öyle meme ye gömüyo kafayı bildiğin keyif alıo 🤣 hayırlısı emdiği kadar emsinde bakalım gittiği yere kadar 🤲

Tam anlamiyla pilim bitti diyebilirim dün esim 24 tü zaten butün gün ugras dur bugun hemen ona verdim bir makine dolusu camasiri vardi kızcemin ütüsünü yaptm mutfagi bi camasir suladm heryeri🙈esimi 2 saat uykuya yolladm kuzuyu gezdir Allah gezdir oturunca agliyor ama gunduz uyku suremiz 25 dk oldu😅😅sonra banyo yaptirdik sonra hoop kaka tee sirta gelmez mi haydi sil bastan simdide yeni yemek yapabildim ve uzandm benden bu kadar aslinda hic yorulmadim kii🤪
Anooomm yoruldum 🤭 bazen film gibi günler geçiriyoruz resmen bugün de senşn öyleymiş 🥴 az dinlen bari daha gecesi var bunun

Yerğm siziiiii ❤️ Sanırım sling ya da kanguruyla biraz rahatlicam yapışık gezmek emme refleksine iyi geliyomuş napıyım 🤷🏻‍♀️
Sling almıştım da o çok kısa vadeli bişe yaa hele kız aşırı darlanıyo onda. Kanguru daha iyi ama o da ilk başlarda çok uygun olmuyor işte

Sling almıştım da o çok kısa vadeli bişe yaa hele kız aşırı darlanıyo onda. Kanguru daha iyi ama o da ilk başlarda çok uygun olmuyor işte
Cok sicak bakmiyordm ama sanki kanguru ilerde iyi olur gibi ya kucaktan inmiyo bizimki aslinda insnde istemiyorum🤣kac aylikken baslaniyor ona

Ayy hadi gözün aydın kuzum valla ne yalan söylim ben de korkmuştum çok kurallara bağlı yaşayabilen biri değilim çünkü 😂
Saol yavrum aynen yaaaaa bende yemek konusunda öyleyim hiç ihtiyacım olmadı şimdiye kadar ama olsaydı tam anlamıyla yapamazdım bir çok kez kaçamak kesin olurdu😅

Hadi gözün aydn bende cok korkmustum patatesten ve cikolatadan ayrilamam die🤣🤣
Anammm herkesin korkulu rüyasıymış ya şeker yüklemesi🤣🤣🤣🤣 benim tatlıyla aram yok zaten ama bazen yiyorum ağzımın tadı çok kötü oluyor😩 canım çekince yerken çok güzel oluyor ama sonrası işkence, sanırım doğurana kadar bu ağız tadı bozukluğu bitmeyecek😢

Valla öyle günde normalde 7 kez beslenen cocuk 5 e düstü sütte yok sadece mama yani nasil acıkmıyor anlamiyorum karni gurul gurul ama yok yani off off
Merhaba canım sadece mama veren bir anne olarak tecrübemi yazayım.ben kafama çok takardım kilo konusunu yemiyo emmiyo niye filan diye…biz 4. Aydayız 120 cc yeni bitirebiliyor hatta bazen 105 yani 3.5 ölçek yapıyorum kaç sefer mama döktüm kaç mamalar boşa gitti bizde😩 doktorumun dediği serbest ol rahat bırak ben 3 saat geçti mi hemen beslemem lazım diye koş koş mama yapardım şimdi 4 saat bazen 5 saat oluyo yani acıkması lazm ve mama cidden tok tutuyor korkma🙏🏻Hele karnı gur gurken asla içmez benimki bırakıyorum zorlamıyorum.bir gün sabah 7 den öğlen 12 kadar hiç mama almadı acıkınca 12 de güzelce karnını doyurdu olabiliyor böle..tek kriter kilo alıyo mu gelişimi nasıl eğer güzel sorun yoksa bırak ne zaman isterse içsin..biz 4. Ayda 6.200 doktorda daha ne olsun işte geliişimi normal dedi ağzına basıp basıp durma diyince akışına bıraktım

Merhaba canım sadece mama veren bir anne olarak tecrübemi yazayım.ben kafama çok takardım kilo konusunu yemiyo emmiyo niye filan diye…biz 4. Aydayız 120 cc yeni bitirebiliyor hatta bazen 105 yani 3.5 ölçek yapıyorum kaç sefer mama döktüm kaç mamalar boşa gitti bizde😩 doktorumun dediği serbest ol rahat bırak ben 3 saat geçti mi hemen beslemem lazım diye koş koş mama yapardım şimdi 4 saat bazen 5 saat oluyo yani acıkması lazm ve mama cidden tok tutuyor korkma🙏🏻Hele karnı gur gurken asla içmez benimki bırakıyorum zorlamıyorum.bir gün sabah 7 den öğlen 12 kadar hiç mama almadı acıkınca 12 de güzelce karnını doyurdu olabiliyor böle..tek kriter kilo alıyo mu gelişimi nasıl eğer güzel sorun yoksa bırak ne zaman isterse içsin..biz 4. Ayda 6.200 doktorda daha ne olsun işte geliişimi normal dedi ağzına basıp basıp durma diyince akışına bıraktım
Cok tesekkür ederim bunlari duymaya ihtiyacim var cidden aslinda benimki birazda anne sütü almiyor diye üzgünüm hala bari mamadan yeterli alsn istiyorm ama biz zorlasakta olmuyor dedigin gibi icmeyince icmiyor bizim kilo alimi bu ay iyi ama iste 7 kez beslenmede iyiydi simdi birden sayi 5 lere dustu nerdeyse duzgun kilo alimi olmayacak diye korkuyorm ama elden gelen bisey yok iste

Ayyyy kızlar yemek biraz fazla kaçınca nefes darlığı kaburga ağrıları bunlar nedirrrrrrr.daha 7. Aya giriş yaptık sonraki ayları düşünemiyorum😱😱😱😱
Ayy korkulu rüyam o şişlinlik sonrası mide yanmasıydı ben de hele gece yatarken 😂 Allah yardımcın olsun inşallah az kaldııı 🤲

Cok sicak bakmiyordm ama sanki kanguru ilerde iyi olur gibi ya kucaktan inmiyo bizimki aslinda insnde istemiyorum🤣kac aylikken baslaniyor ona
Kanguru şuanda da kullanılabilir diye düşünüyorum ya. Bana o çok şart. Arabalarında ayrı ayrı ya biri kanguru biri araba olması iyi olur. Ama herşey masraf Üff bak yine dertlendim

X