2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Biz bugü kızımı aşıya götürdük üç tane aşı oldu şimdilik aglamali geçiyor ama oda kalmaz ve ateşsiz geçer umarım gecemiz😐😩 bende covid aşısı için muracat ettim cumartesi günü ins ilk covid aşımı olacagim ☺️
Ikınızede bolll antıkorlarr canımm şifaa olsunn 😍

Biz bugü kızımı aşıya götürdük üç tane aşı oldu şimdilik aglamali geçiyor ama oda kalmaz ve ateşsiz geçer umarım gecemiz😐😩 bende covid aşısı için muracat ettim cumartesi günü ins ilk covid aşımı olacagim ☺️
Geçmiş olsun cnm🙏🏼 Ateşsiz ve huzursuz bir gece geçirildiniz inşallah 🙏🏼☺️

Kızlar bende bir çeşit enfeksiyon var ama covid mi bilmiyoruz. Bu akşam bebişi görmeye yemeğe misafirim gelecekti diye geceden evi toparlayıp tatlıyı yaptım, yatışım 3'ü buldu. Yatarken kas ağrıları hissetmeye başladım ama yorgunluk ve uykusuzluktan olabileceğini söyledi eşim. Neyse uyudum uyandım artmış ağrılarım. Kalkar kalkmaz bir parol aldım, 1-2 saat içinde canlandırdı beni. Yemekleri pişirmeye başladım öğleye doğru. Misafir de yeni covis geçirmişti diye bulaştan korkmadı, kendini iyi hissediyorsa geleyim demiş eşime. Gel dedik biz de.

Akşama kadar bebiş uyumadı bir türlü. 2 ile 3 arası uyudu sadece. 3te uyanınca yanına gidip emzirdim, tekrar uyur diye yatağa bırakıp bennde yanına uzandım. 1 saat zor oyaladım yatakta, uyumadı da uyutmadı da.

Sonra eşim geldi. Beni yatak döşel görünce şaşırdı. Arkadaşını aradı, durumu kötüymüş erteleyelim dedi. Arkadaşı sağ olsun olur tabii dedi. Ben de bir rahatladım ki.

Neyse bir parol daha içtim yine diriltti beni, yemeklerden kendimize yetecek kadarını pişirip geri kalan hazırlığı dondurucuya attım.

Şimdi en son içtiğim parolun üstünden 4-5 saat geçti. Ağrılar yine başladı. Artık yatarken içerim gece rahat uyurum inşallah.

Test yaptırayım diyorum da eşim gerek görmüyor. Zaten evden çıkmıyorsun diyor. Kendisi de 3 aşılı olduğu için temaslı olmasına rağmen karantinaya alınmayacak zaten, o yüzden gerek görmüyor.

Ben de bir yandan merak ediyorum covid dedikleri şey bu muymuş diye. Eklem ağrılarını net yaşıyorum çünkü. Ve covid çıkalı hiç böyle bir şey yaşamadım. Neyse artık belki ikna ederim bir ara eşimi de test yaptırırım 😁
Cnm geçmiş olsun anlattıkların covit belirtisi gibi ama bu ara cemre düştüğü için eklem ağrıları olabilir deniliyor oda olabilir..
Hiçççç merak etme o mu diye.ben bedenen iyiyim birşeyim yok ama bugün psikolojik olarak biraz çöktüm😅zorunlu evde kalmaktan ve ciğerlere iner mi diye tırstım,kendimi dinliyorum sürekli🤭🤭

Ay yok kuzum ona nasıl yetişilcek. Hiç öyle bişey de duymadım ben. Ben banyo harici belden aşağı yıkıyorum Bi de sıkça. Musluktan akan suyla lavaboda yıkıyorum yani. Ona yetişilmez ki
Yani yikamak gerekiyor acelece bende artk bırakıcam iyi yıkamısım bugüne kadar yinede😂
Bergüzar ı dinlediğimde kabız yaptığını söylemişti. Sıvı elektrolit ayrıştırması bebeklerin barsak florası için uygun değil demek ki
Hmm kabizlik cok yasamadk mama alisma sureci disinda ama su mineral ayirma isi dogru ya en iyisi damacanadan hazirlayim bari mamayı

Yani yikamak gerekiyor acelece bende artk bırakıcam iyi yıkamısım bugüne kadar yinede😂

Hmm kabizlik cok yasamadk mama alisma sureci disinda ama su mineral ayirma isi dogru ya en iyisi damacanadan hazirlayim bari mamayı
Bızde halen devam kaka beklıyorum yok3. Gun sonunda cok aglayınca yarım fitil verıyorum

Bızde halen devam kaka beklıyorum yok3. Gun sonunda cok aglayınca yarım fitil verıyorum
Ya cok sükür bu mama iyi geldi ama hala mamanin icine 1 cay kasigi zeytinyagi koyuyorum günde 1 kez onunda cok faydasi oluyor gibi geliyor bana..İnsallah senin kuzucukta rahatlar sadece anne sütü mü alıyor benim bi arkadasm vardi anne sutu veriyordu sadece ve 8 gunde bir yapiyordu cocugu doktor zorlanmiyorsa normal demis cocukta zorlanmiyomus ilginc bi sekilde

Cnm geçmiş olsun anlattıkların covit belirtisi gibi ama bu ara cemre düştüğü için eklem ağrıları olabilir deniliyor oda olabilir..
Hiçççç merak etme o mu diye.ben bedenen iyiyim birşeyim yok ama bugün psikolojik olarak biraz çöktüm😅zorunlu evde kalmaktan ve ciğerlere iner mi diye tırstım,kendimi dinliyorum sürekli🤭🤭
Bende henüz boğaz ağrısı yok ama olmayacağo anlamına gelmiyor. Ağız burun akıntısı var çünkü. Aman neyse hep evdeyim zaten anam. Test için hastaneye gitmek de büyük sıkıntı bize. Bebeği kime bırakacaksın, tek başına araba kullanmak istemem böyle ağrılarım varken yani kocamla gitmem lazım. Bebeği peşimizde covit alanına götürmek çok sakıncalı falan işte.

Yaaa erken değilmi azıcık daha geç olsaydı
Annem adet gordükce göbegin gidecek der bende biran önce olsam diye bekliyorm😂 ama bnde bir türlü lekelenme kesilmiyor 2 gun yok 3.gun lekelenme yine olmus sizdede oyle miydi bi oruc tutmak istiyorum ama hep leke seklinde gekiyor bazen az bazen cok

Bende henüz boğaz ağrısı yok ama olmayacağo anlamına gelmiyor. Ağız burun akıntısı var çünkü. Aman neyse hep evdeyim zaten anam. Test için hastaneye gitmek de büyük sıkıntı bize. Bebeği kime bırakacaksın, tek başına araba kullanmak istemem böyle ağrılarım varken yani kocamla gitmem lazım. Bebeği peşimizde covit alanına götürmek çok sakıncalı falan işte.
O zaman tek caren bebisi maskeli emzirmek ona hep maskeli yaklasmak

Ya cok sükür bu mama iyi geldi ama hala mamanin icine 1 cay kasigi zeytinyagi koyuyorum günde 1 kez onunda cok faydasi oluyor gibi geliyor bana..İnsallah senin kuzucukta rahatlar sadece anne sütü mü alıyor benim bi arkadasm vardi anne sutu veriyordu sadece ve 8 gunde bir yapiyordu cocugu doktor zorlanmiyorsa normal demis cocukta zorlanmiyomus ilginc bi sekilde
İştee cok zorlanıyor sıkıntı orda 10 gune kadsr normal dıyrolar ama
Sımdı gunde 1 kere mama verıyroum
Ama sadece anne sütü alıncada bu skeılde idi

X