2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bende henüz boğaz ağrısı yok ama olmayacağo anlamına gelmiyor. Ağız burun akıntısı var çünkü. Aman neyse hep evdeyim zaten anam. Test için hastaneye gitmek de büyük sıkıntı bize. Bebeği kime bırakacaksın, tek başına araba kullanmak istemem böyle ağrılarım varken yani kocamla gitmem lazım. Bebeği peşimizde covit alanına götürmek çok sakıncalı falan işte.
Bende boğaz ağrısı hiç olmadı cnm.farklılık gösterebilir tabi kişiden kişiye.sen olma ihtimaline karşı önlemini al yine de ama.Yemene içmene dikkat et 🙏🏼

Ay Kız yok onla uğraşamam 😂 arada bi özel şeyler yaparım tabi kendime de 🤭
Kv gidiyor bugün. Boşluğa düşmeden hızlı bir toparlama plan programla düzene oturmam lazım yemek işini😂
Yoksa hayat sıkıştıkça dışardan söyleyecek kadar kolay değil mecburm evi bk da götürse yemeğimiz olsun 😝😂😂
Ooo gözun aydın kv gıdıyor hee 🤪 ayy sonundaa yaa bısver dagınıklıgı ayakgına esya gekdıkce saga sola tepıklersın baba gelınce toplasın 😂😂😂 yemek arada bazen dısardan dedııgmız de oluyor valla bırtek ben ve esım olsak gecıstırırz de okuldan gelen cocuklar oluyor bızde 🤩

Ooo gözun aydın kv gıdıyor hee 🤪 ayy sonundaa yaa bısver dagınıklıgı ayakgına esya gekdıkce saga sola tepıklersın baba gelınce toplasın 😂😂😂 yemek arada bazen dısardan dedııgmız de oluyor valla bırtek ben ve esım olsak gecıstırırz de okuldan gelen cocuklar oluyor bızde 🤩
Ya olsun geçiştirince de olmuyo iki aydır yalap şalap yemek yiyorum zaten. Bakalım tabi bu isteklerim şimdilik hayal ürünü yaşayıp neler yapabildiğimi göreceğiz 😝😂

Yaaa 😂😂 ama patatessiz olmuyor diyosun yani 🤭😂
Yaa biliyosun ki planlamak yapmanın yarısı sayılır. Planım olsun da yetiştikçe yaparım diyorum. İg da buldum Bi kaç şey kız çok güzel 😂
Patated izim hayatimizin olmazsa olmazi torbayla aliyoruz🤣Bak seyi unutmusum arada tavuk haslama salcali bulgur pilavida var😂

Oo sen zengınsın bırde fırındaaa 🤣🤣🤣 valla ben fırında artık hıc bısey yapmak ıstemıyroum 575 tl fatura dan sonra 😬
Menumuz aynı cesıt et türü ve pılav makarna patates ama pişirme yontemı farklı 🤪
280 lira gelmis bizede ay sok olduk bizim merkezi kombide yok ev sicakti klima vs calismadi valla zengin degilim pasa pasa gidip ise basliycam bacım😅

Ya olsun geçiştirince de olmuyo iki aydır yalap şalap yemek yiyorum zaten. Bakalım tabi bu isteklerim şimdilik hayal ürünü yaşayıp neler yapabildiğimi göreceğiz 😝😂
Tabı bız aradda canım en fazla belkı 2 haftada bır uzun surerse ınsan sıkılır tabii yapamazsan da canını sıkma hersey 4*4 luk olmak zorunda degıl en guzel zamanların tadını cıkar 😊
Kv yerını aratmayayım dıe paralama kendını bosver laf dıyecek bırısı sana her türlü der hayat sorumluluk herzaman yanında bırılerı olmayacak
Kendını suclu hıssetme sakın yetıstıremıyroum dıe 😎

Alın size 1 ayın yemeği 😂😂😂

Eklentiler

• Screenshot_20220225_125853.jpg
    Screenshot_20220225_125853.jpg
    129,2 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20220225_125821.jpg
    Screenshot_20220225_125821.jpg
    160 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20220225_125800.jpg
    Screenshot_20220225_125800.jpg
    159,8 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20220225_125651.jpg
    Screenshot_20220225_125651.jpg
    156,3 KB · Görüntüleme: 27
Tabı bız aradda canım en fazla belkı 2 haftada bır uzun surerse ınsan sıkılır tabii yapamazsan da canını sıkma hersey 4*4 luk olmak zorunda degıl en guzel zamanların tadını cıkar 😊
Kv yerını aratmayayım dıe paralama kendını bosver laf dıyecek bırısı sana her türlü der hayat sorumluluk herzaman yanında bırılerı olmayacak
Kendını suclu hıssetme sakın yetıstıremıyroum dıe 😎
Ha yok haklısın kuzum kendimi paralamk değil de başta bir düzen oluşturursam öyle de gider daa ne bilim. Bakalım hayırlsı. Diyen her türlü der lafı tabi. Annem de diyodu sen iki çocuk doğurdun nelerden döndün tek başına bakıyon kim sna madalya takıyo herkes kendi evladını kendi canını düşünür sen d e kendini bunaltma yıpratma diyodu

X