2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarr kızimin tırnagini keserken etini kestm azicik nasil agladi o kadar uzuldum ki😔😔siz nasil kesiyorsunuz ya ben hic cesaret edemiyorm ve korktugum basima geldi🙁
Geçmiş olsun kuzum ya ☹️Canım ben makas ile kesiyorum yenidoğanlar içim chicco setinin içinde var tabii dipten almıyor sonra törpü geçiyorum çok kısa olmuyor yüzünü yine de çiziyor ama eldiven içinde henüz açmadım ellerini biraz böyle gidip sonradan tırnak makası ile keseceğim.

Kizlarr geldik doktordan sonra kizimda ben de uyumusuz ☺️ Degerimiz dusmus bundan sonra yukselmez korkmayin dedi cok sukur 🤲 biz yavas yavas mamayi kesmeye bakalim falan dedi stres yapmayin sut tamamiyle stresle alakali falan dedi, uc gunde 150 gr almis minnosum kaybettigini almis nerdeyse haftalik bebeler 150-250 alirmis benimki 3 gunde aldi doktor begendi genel durumunu 🤲🧿 yalniz dip not soliyim aritma su kullaniyoruz kullanmayin bebeklerde dedi, bende de gaz sancisi oluyo bebe de de biraz basladi yeni yeni sanirim o tetiklio gibi gelio deniye yanila ogrencez iste haberler boyle 🥰 Kilya Kilya iyi olmana cok sevindim 🥰 tupaaaaa tupaaaaa sen de bugun daha iyisindir insallah 😍 kuzularim siz ve kuzulariniz nasill iyisinizdir insallah ayyy cok zor kiz girememek su telefona 😂😅🤣
İyi olmasına sevindim kuşum 🥰 şişe su mu kullanılacakmış peki 🙄

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 canım ben de normal markasıyla kesiyorum lik haftasında tırnak makasına deriyi kaptırınca makasa geçtim, elimle deriyi itip tırnağı öyle kesiyorum. 1.haftadan beri eldiven yok sanırım bizde elleri çok soğuk oluyor ama. Eldivenle alakalı olduğunu sanmıyorum uyuyunca ısınıyor çünkü. En uzak noktalar eller ve ayaklar olduğu için ısınmazmış uyurken bazal metabolizma çalışıyor ya sadece elleri o zaman ısınıyor işte 🤣 bence çıkar eldivenleri hissetsin dokunsun, yüzünü çizince de incecik sudocrem sürüyorum ben. Yavaş yavaş öğrenecek artık...

Eki Görüntüle 3012811
Günaydın kızlar 🌸 @hayrunnisa85 bayadır göremiyorum çok giremiyorum da haberi olan var mı ? H Hazel9 bugün müydü kilo vs için kontrol günü hadi güzel sonuçlara yavrum ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 ben bu halıyı aldım dün kuzum henüz gelmedi ama bakalım @Yasamademek123 canım Allah kabul etsin tekrar bende doğum parasına başvuru yaptım bakayım güzel fikir oldu 🙂 kurban kesmiştik ama belki ufak bir hayır vs olur Ramazan geliyor 😊 RAAT RAAT sen oruçlarını tutacaktın sanırım kuzum ben acayip acıkıyorum nedense elim ayağım titriyor biraz geciktirsem çok tatlı tüketiyorum ondan mı bilmiyorum ama tutmayı da çok isterim bilemiyorum nasıl olacak 🙄 tecrübelerini yazarsın bize de
En son 8 şubatta yazıştık Hayrünnisayla.çok girmiyorum bu aralar demişti iyidir inşallah ☺️
Güzel günlerde kullandın bebişler☺️
Sen nasıl oldun geçti mi öksürüğün..

Ayy bi bakim makasa o zaman ben o daha zor diye dusunmustum pamuk koyavak kadar olmadi sükür cok hafif ama tabi cıglık koptu yinede evde ahh üzumlü kekim benim🥺
Ben de öyle sanıyordum hatta o setlerde makası anlamıuodum bile. Bi yerde gördüm makas kullanmış annenin biri baştan beri o. Doğdu doğalı 5 kez kesmişimdir heralde tırnaklarınızı

Eki Görüntüle 3012811
Günaydın kızlar 🌸 @hayrunnisa85 bayadır göremiyorum çok giremiyorum da haberi olan var mı ? H Hazel9 bugün müydü kilo vs için kontrol günü hadi güzel sonuçlara yavrum ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 ben bu halıyı aldım dün kuzum henüz gelmedi ama bakalım @Yasamademek123 canım Allah kabul etsin tekrar bende doğum parasına başvuru yaptım bakayım güzel fikir oldu 🙂 kurban kesmiştik ama belki ufak bir hayır vs olur Ramazan geliyor 😊 RAAT RAAT sen oruçlarını tutacaktın sanırım kuzum ben acayip acıkıyorum nedense elim ayağım titriyor biraz geciktirsem çok tatlı tüketiyorum ondan mı bilmiyorum ama tutmayı da çok isterim bilemiyorum nasıl olacak 🙄 tecrübelerini yazarsın bize de
Ben 2 gün tuttum sonra adet olunca bıraktım. Henüz bitmedi, bitsin tutacağım yine inşallah. O zaman yazarım

Bizdede babasi valla daha iyi kesiyordu benden simdi annemlere gelince keseym dedim ama iste oldu icim cız etti resmen kuzum benim☹ya ben makasla hic kesemiyorm tirnak makasiyla kesiyorum ayagida uzundu biraktim valla babasi kessn die eldivenleri cikarttiniz mi bizimkinin eli cok üsüyor bide cok ciziyor cikartmadm ama herkes yeter cikart diyor
Cnm bende tırnak makasiyla kesiyorum makasla yapamam bende bizde baba kesemigor burun temizlemeyi yapamıyor korkuyor onlar bana bakıyor 🤣
Kizlarr geldik doktordan sonra kizimda ben de uyumusuz ☺️ Degerimiz dusmus bundan sonra yukselmez korkmayin dedi cok sukur 🤲 biz yavas yavas mamayi kesmeye bakalim falan dedi stres yapmayin sut tamamiyle stresle alakali falan dedi, uc gunde 150 gr almis minnosum kaybettigini almis nerdeyse haftalik bebeler 150-250 alirmis benimki 3 gunde aldi doktor begendi genel durumunu 🤲🧿 yalniz dip not soliyim aritma su kullaniyoruz kullanmayin bebeklerde dedi, bende de gaz sancisi oluyo bebe de de biraz basladi yeni yeni sanirim o tetiklio gibi gelio deniye yanila ogrencez iste haberler boyle 🥰 Kilya Kilya iyi olmana cok sevindim 🥰 tupaaaaa tupaaaaa sen de bugun daha iyisindir insallah 😍 kuzularim siz ve kuzulariniz nasill iyisinizdir insallah ayyy cok zor kiz girememek su telefona 😂😅🤣
Maşallah oy minigimize şükür sarılık kalmamış maşallah 😍😍

Hadi gözünüz aydın kuzum 🥰 evet arıtma bebeklerde ve çocuklarda önerilmiyor.
Zamanla daha sık girersin 🤗

Kız damacana işte bence cam şart değil. Bi yerden düzenli söylersiniz damacana herseferinde değişiyor zaten. Biz akdağ kullanıyoruz
Yok biz zaten musluk suyu kullanmıyoruz dan annemler musluk suyu kullanıyor. İlk şişe su aldım sonra ben de önemsemedim kaynatıyoruz diye. Kanser hastası tanıdığımız vardı doktor paketli su tüketme musluk suyunu kaynat kullan demiş. Valla şaşırdık

Yok biz zaten musluk suyu kullanmıyoruz dan annemler musluk suyu kullanıyor. İlk şişe su aldım sonra ben de önemsemedim kaynatıyoruz diye. Kanser hastası tanıdığımız vardı doktor paketli su tüketme musluk suyunu kaynat kullan demiş. Valla şaşırdık
Evet onu ben de duydum normal şişe sular da sakıncalı diyolar ama ne bilim. Ne yapacağımızı şaşırdık artık ya

Kız damacana işte bence cam şart değil. Bi yerden düzenli söylersiniz damacana herseferinde değişiyor zaten. Biz akdağ kullanıyoruz

Ha bu arada ben mamalarını zaten kaynıyor diye çeşme suyuyla yapıyorum hiç bu düşündüğüm bişey değildi valla

Valla kizlar aritma oldugu icin ben gaz yaparmi diye sordum boyle bisey duymustum cunku, damacanalarda plastik suya gecio die sıkıntı diyolar, cam damacana da üç dört gün de bitiyo yenisi gelio zaten daha güvenilir bizim de bildiğimiz ☺️Arıtmayı da Kaynattığım halde yapmayın dedi 🤷🏻‍♀️ İstanbulda musluk suyu zaten hiç kullanmıyoruz aşırı kireçli sular zaten 🙄

Arıtma suyu nedne kullanma dedi aceba ya ben hep arıtma suyu kaynatiyorun mama icin iyi olmaniza cok sevindim masallah size🥰

X