2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Dr una daha gıtmedım 1 hafta ıcınde kontrol zamanı zaten
Ama aynı seyı diyecek gıbı gelıyor cocuk ıkınıyor ama gaz cıkıyor kaka degıl
Heraksam Duphalac 1ml verıyorum gazdan da kıvrandıgu zaman ama yok
Ya bizde muayeneye gittgimizde bagirsaklari dinlemisti ses iyi bagirsaklar iyi calisiyor aslinda demistigaz cıkısı var demistim oda sindirememis mamayi demisti ama iste bizimki mamaydi ona bagliydi biraz

Anne sütü alınca nasıl sindirememıs oluyor ozaman, 🤔
İste o size uymuyor bana mamada bu aciklama mantikli gelmisti ama anne sutunde cok mantiksiz🤷‍♀️yediklerinle mi alakali diycem biliyorum herseyi secerej yiyosun aklima sey geldi hani sen demistin ya makarna pilav yiyorum artk die normalde onlar bizi kabiz yapar aceba sute gecince surekli karbonhidrat beslenmekte agir mi geliyor ki aceba tamamen uydurmus olabilirim suan sadece mantik bulmaya calisiyorm

İste o size uymuyor bana mamada bu aciklama mantikli gelmisti ama anne sutunde cok mantiksiz🤷‍♀️yediklerinle mi alakali diycem biliyorum herseyi secerej yiyosun aklima sey geldi hani sen demistin ya makarna pilav yiyorum artk die normalde onlar bizi kabiz yapar aceba sute gecince surekli karbonhidrat beslenmekte agir mi geliyor ki aceba tamamen uydurmus olabilirim suan sadece mantik bulmaya calisiyorm
Yokk haklısın bende öyle düşündüm sr a dedım gaz yapıyor dıe sebze meyve yiyemiyorum acaba bebek ondan mı boyle oluyor
Oda dedı sonucta yedıgının posası gecmedıgı ıcın alakası yok dedı sordum onuda dr a
Bu hafta gıdıcem kuzum ne bıleyım şu 3 ayın bıtmesını beklıyroum sındırım sıstemı ıcın bakalım ne olcak ınsallah gecer

Kızlar günaydın 🤗 Ne dicem bak. Haftalık yemek menüsü oluşturabşleceğim ya da hazır olan Bi sayfa varmı bildiğiniz. Ama öylr çok entel dantel değil ha anam babam üsülü 🤭
Simdi dönüste artk tekim anne yok ya benim menü fix bak dinle😂
Firin tavuk patates
Firin kiyma patates
Firin et patates
Araya mercimek corbasiyla girerim tabi ust uste hergun yapmam ki kandirayim esimi sonra esim isyan bayragini ceker icimiz kurudu der taze fasulye yaparim en sulu yemegim🤣
Sonra birde etli sulu patates yaparm kapatirim haftayi😂Cok hamaratligim gelirse lahana yaprak vs sarabilrim tadimlik oda😅

Firin tavuk patates
Firin kiyma patates
Firin et patates
Araya mercimek corbasiyla girerim tabi ust uste hergun yapmam ki kandirayim esimi sonra esim isyan bayragini ceker icimiz kurudu der taze fasulye yaparim en sulu yemegim🤣
Sonra birde etli sulu patates yaparm kapatirim haftayi😂Cok hamaratligim gelirse lahana yaprak vs sarabilrim tadimlik oda😅
Yaaa 😂😂 ama patatessiz olmuyor diyosun yani 🤭😂
Yaa biliyosun ki planlamak yapmanın yarısı sayılır. Planım olsun da yetiştikçe yaparım diyorum. İg da buldum Bi kaç şey kız çok güzel 😂

Firin tavuk patates
Firin kiyma patates
Firin et patates
Oo sen zengınsın bırde fırındaaa 🤣🤣🤣 valla ben fırında artık hıc bısey yapmak ıstemıyroum 575 tl fatura dan sonra 😬
Menumuz aynı cesıt et türü ve pılav makarna patates ama pişirme yontemı farklı 🤪

Emzıren annelere ozel menu mu ıstıyorsun yoksa genel mı
Ay Kız yok onla uğraşamam 😂 arada bi özel şeyler yaparım tabi kendime de 🤭
Kv gidiyor bugün. Boşluğa düşmeden hızlı bir toparlama plan programla düzene oturmam lazım yemek işini😂
Yoksa hayat sıkıştıkça dışardan söyleyecek kadar kolay değil mecburm evi bk da götürse yemeğimiz olsun 😝😂😂

X