2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İdrarda pozitif çıkıyor cuma doktora randevum var vericem 4-5-6günler evde test yaptım. Bugün 6.gün
Sağlıklı gebeliğin olsun sağlıkla kucağına alırsın ins
Bebiş nasıl oldu bizide bugün aradı ASM Perşembe asi var bir gün önceden yıkayın gelin dedi
Geçmiş olsun kuzum üst solunum yapar kusma cnm negatif çıkar umarım testtin yaz gruba merak ederiz

Kızlar parolu 6 saatte bir için diyorlar.kardeşimin doktoru dayanamadıpın ağrı oldu mu 4 saatte birde içebilirsin demişti gebeliğinde.sizce kaç saate bir içebiliriz..

Cok gecmic olsun test vermekle iyi yaomissin tabi Allah korusun ama ne olur ne olmaz üsütmüste olabilirsin tabi oda bulanti kusma yapar bol bol dinlen beslenmene dikkat et insallah gever biran önce
Ewt cnm yoksa içim içime yerdi acaba öyle miyim diye kafam Rafah olur pozitif gelirse nasıl bir psikolojide olurum onu da bilmiyorum
Sirke,turşu suyu,kivi,mandalina portakal,paça,tarhana çorbası ne var ne yok içiyorum inşallah iyi gelecek..

Cnm ne güzel Allah kabul etsin bak bir yerden nasip ediyor rabbim

Geçmiş olsun kuzum üst solunum yapar kusma cnm negatif çıkar umarım testtin yaz gruba merak ederiz
Saol cnm inşallah öyledir bel sırt ağrısı biraz korkutuyor gerçi geçenlerde de oldu bel sırt ağrım bir kaç gün geçti öyle mevsim geçişi cemrenin düşüşü de etkilemiş olabilir..test sonucum çıkınca rahatlayacağım

Kızlar bizim gaz ilacınızı adı aguline günde üç defa diyor verdiğimde cildiriyor kız günde bir defaya düşürdüm gene aynı bu damlayı bırakacağım yarından itibaren vermeyeceğim onun yerine Nurse Harvey alsam olur mu dr sormayı unuttum

Hepsi geçiyor canım. Bunu bana o zaman söyleseler inanmazdım ama şimdi aynısını yaşıyorum çok şükür

kızlarrr ağrılarım vardı kahvaltı yaparken parol içtim 10 dk sürmedi ne yediysem çıkardım afedersiniz.tekrar parol içsem birşey olur mu etki etmiş midir 10 dk da bekleyeyim mi
Hiçbir şey olmazmış canım. İçebilirmişsin. Şimdi geç oldu da başka zaman için lazım olursa diye yazayım dedim.

Yani damlalarda mama gibi deneye deneye bulmak lazim farkeder mi hic bilmiyorum

İyi akşamlar kızlar 7 gün sonra doğum inşallah son iki haftadır cok fazla kasıntım var bilgisi olan var mı acaba

Kızlar test sonucum pozitif çıktı şuan iyiyim şükürler olsun hafif bel sırt baş ağrım var böyle geçer de gider inşallah Psikolojik olarak hiç düşünmediğim kadar iyiyim şükür
Geçecek cnm asiliydin sen dimi hafif atlatırsın needen bulaştı acaba sen de una bildir cnm bunu ona göre ilaç veriri gerçi parol verir sadece sen bol bol dinlen ve vitamin tüket meyve falan ye

İyi akşamlar kızlar 7 gün sonra doğum inşallah son iki haftadır cok fazla kasıntım var bilgisi olan var mı acaba
Allah sağlıklı doğumlar nasip etsingrubumuz bebelerle doldu ne güzel
kaşıntı hakkında bilgim yok bilgisi olanlar yazar

İşvwrenleriniz esnekse günlerinizi ayarlama konusunda ne ala. Bize mümkün değil iltimas sağlanmaz öylr Bi durumda.
Aileler sormadan niye olan yapıyolar yaa. Kesin bizimkiler de yapıyolar ben istemiyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…