2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Saçmalama ben bunları diyorum diye dört dörtlük bunları mı uyguluyorum sanıyorsun nerdee. Ama aklımızda olsun diye
Bak benim de kv giderse odamdan çıkcam herşey değişicek düzen değişicek bakalım ozamn nolcak. Sen de aynen titizleniyor diye çok işe güce verme kendini be yavrum aman iş güç haftada bir temizlersin bitti gitti. Yemeği de annen madem orda yapsın. Sen kalan vaktinde bebişle. Annen ne zamn gidiyor

Kızlar ya benim süt iyice su gibi oldu. Bir kaç gün önce biraz daha yağlıydı sarıya dönüktü şimdi bembeyaz normal mi?
Dün 80 cc kadar verdim 1 saat olmadan aranmaya başladı arkadan mama verdim nefes almadan bitirdi Hemde 90 cc ye yakın. Doymuş olsa o kadar içmezdi herhalde diye düşünüyorum.

Süpersin beebegımm kayısı suyyu iç olmazsa harekete gecmesı ıcın lavman ıste öteleme cıkısın gec olur bebegıde yerimize koklaa

Valla kendin kalman kendine bi duzne kurman herzaman daha iyi annem yemek yapiyor ama toplamam yardim etmeden olmuyor cocuk uyaniyor annem gidiyir is bana kaliyor hakkini odeyemem ikimize de cok iyi bakti ama iste benimde duzen kurmam lazim ben cocugun uyumadan hic bi is yapmam mesela onunla ilgilenirim once ay sonuna gidecek annem bakalim oda cok bunaldi artik hakli olarak
Kuzum ya benimki de önce suya döndü dedigin gibi cocuk doymamaya basladi ama benimki mantarla alakali hem onun ilaci hem mastit icin antibiyotik derken sonra griye döndü bebisin kakası degisti sutun rengini mutlaka takip et ben griye dondugunu farketmeden icirdim cocuk ufak bi alerji oldu sonrada mantar sutu kesti zaten aman dikkat et sen vitaminli yarar seyler yemeye bak sutun icin ama doysa mamayi icmezdi haklisin bu kotü bisey degil olsun mamayla destek verirsin kendini kotu hissetme

Ahh kizlar bebisi anneme birakip biraz disari ciktik esimle kiyafetker kucuk geliyor die civilde donence indirimse haberiniz olsun 101 tl ye dusmjs cok ahım sahım bisey degil oyle muzikli felan amacim ilgisini ceksin baksin die aldim haliyida piyanolu almaya karar verdim trendyoldan siparis vericem he bide mamalarda civilde indirimde haberiniz ola kiyafetleri de sizce iyi mi yaptim 6 9 ay aldim 3 6 ay kaliplarla alakali bence gam oluyor bazisi bende en fazla alttan ustten katlarim dedim

Umarım kurabiliriz o düzenleri

En iyisini yapmışsın 6 9 ay almakla

Umarım kurabiliriz o düzenleri
Kurarız ya is basa düssn ben oyle dusunuyorm suan mesela o kadar yorgunum ki ama kızdan dolayi degil evde birisi olunca illa ki yatamiyosn fazla annem butun gece benide uyuyor saniyor heralde ful enerjik uyanip hemen temizlige koyulalim diyor sonra yemek derdi valla cıldırciiimm bide en buyuk ogudu aman kendini salma sakn tek cocukla perisan olmus demesinler

Ohh ne güzel biz de dün dışarıdaydık doktor kontrolü sonrası güneş olunca her fırsatta dışarıya çıkın dedi.
Büyük almakla iyi yapmışsın kuzu çok çabuk değişiyorlar. Bizimki 6 cm birden uzamış şimdiden patikli olanlar zor oluyor hiç giyilmeyenler var. Ne güzel indirimi de yakalamışsın güzel günlerde giysin ve kullansın yavruş

Ben artık kendi evimde yanlız kalmak istiyorum. Ama öyle ama böyle Bi şekilde düzenimi kendim bilmek istiyorum. Evi temizlemek bile istemiyorum. Bi boşalsın halledicem inşallah

Sürekli kontrol ediyorum canım emzirmede de çok fazla durmuyor zaten süt gelmeyince basıyor çığlığı.
Kuzum mamayı kaç saatte bir ve kaç cc veriyorsun ?

Ben diyete başlıyorum yarın. Yani sağlıklı beslenme diyeyim. Emziren anne diyeti olarak süt arttrııcı diyet satın aldm bi aylık denicem bakalm

Aynen patikliler zorluyor patiksiz aldim bende tesekkür ederizz
Sürekli kontrol ediyorum canım emzirmede de çok fazla durmuyor zaten süt gelmeyince basıyor çığlığı.
Kuzum mamayı kaç saatte bir ve kaç cc veriyorsun ?
Hmm bestlak felan kullan kuzu iyi arttirmisti bende sagımda yapabilirsin oda arttiriyor bizim ki artk sadece mama alıyor 3 3.5 saate bir 4 ölcek iciyor son 3 4 gündür normalde 3 ölcek iciyordu kilo alimida azdi bu mamayi sevdi sükür haftasiyla uyumlu 4 e cıktık ama bazen doymuyor 1 saat sonra bi 30 cc yine veriyorum

Ben artık kendi evimde yanlız kalmak istiyorum. Ama öyle ama böyle Bi şekilde düzenimi kendim bilmek istiyorum. Evi temizlemek bile istemiyorum. Bi boşalsın halledicem inşallah
Valla o kadar haklisin ki bi sekilde kendin ayarlarsn herseyini hic gitme lafi etmiyor mu ya senin kv esinle konusmamis mi hic

Valla o kadar haklisin ki bi sekilde kendin ayarlarsn herseyini hic gitme lafi etmiyor mu ya senin kv esinle konusmamis mi hic
Yakında gidecek dedi. Ben Bi kaç kez bişeyden rahatsızlığımı dile getirdim. Yazmadım da burda. Neyse onları söyleyince eşime o da tartışmamızın içinde merak etme yakında gidecek dedi. Ben de ne zman diye soracak halim yok ya yazık sana 3 aydır bir kere daha ne kadar kalcak ne zman gidecek dedim mi sana, başkaları 40 gün sonra sötlenirlerdi eşlerine dedim
Ama gerçekten tek bişe demedim yarın Bi gün önüme lafı gelir çünkü onun. Ama hiç halden de adaptan da anlamıyormuş tarafı onu anladım. 40ından sonra bence durulmaz bu işin bence si. 3 ay çok fazla Bi zaman. Sorsalar oğlumun evi ağızlarında hep aynı şarkı az çok bilirsin. Bizzat duymadım da derler yani. Amaan çok şey var da sabrediyorum Allah büyüktür

Kizlar gece uykulariniz nasil ben bu hafta perişan oldumsabah 8.30 da bile yattığım oldu dün gecede 10.dakikalik uykular uyudu bu konu hakkında öneriniz yada okudugunuz ,bildiginiz Biseyler var mi? Onceden bu kadar kotu degildi bu hafta mahvoldum

Canım ben de bu kadar olmasa da rezil geceler geçirdim sen zamanlarda
Kızlar atak dönemlerinden flan bahsediyor ben pek bilgi sahibi değilim bişey demeyim ama öyle Bi dönemde olabilir bebişin

Valla cok haklisinda napican sabret neler var neler var iste herkesin icinde büyüttügü iste elden bisey gelmiyor ki insallah sende duzenini kurarsn hayirlisiyla hepimiz suan aslinda perisaniz kimse tek kalamadi alisamadi o gunlerde gelecek insallah hayirlisiyla

Aynen öyle hiçbirimizin bşrimizdrn farkı yok çoğunluk çla da eskisi gibi konuşmuyorum burda. Hayırlsı olsun herşeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…