2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Geçmis olsun ins çabucak hafif atlatır Allah sana da kolaylık versin iki bebeğe bakmak zor.😔

Ne bilim cnm atak mi nedir bilmiyorum bildiğim tek şey günü gününe uymuyor 😐gece nasıl gececk bakayım eşim de vardiyada sabah oda yorgun argın geliyor ne bilim hele takip edeyim bakalım..😔
Kuzum burnu tıkalı ise ondan olur açmaya çalışın yine de sık sık ateş kontrolü yapın. Arada az yese de bir şey olmaz üzülme hemen

Valla genel olarak yok da bence versek biz de pozitif çıkarız mümkün mü çıkmaması daha dün gece evdeydi işte bebelerle de haşırneşirdi bizle olmasa da 😂😂 ( malum hala lohusa gibiyim 😂😂)
Ayy çeneme vurdu🤭
😂😂😂 dur daha ya o gunlerden gelecek iki ay falan normalmis hasir nesir olmamak 😂 tobe tobeeee allah korusun insallah olmayinda 😐 😅

Anam kova iken balık oldu desene 😬 niye alttan muayene oldun sezaryen düşünüyorsanız 🧐
Gene kova dahil oluyo ama son gunu yani herkes kabul etmez kesin huy gecer baliktan neyse cani sagolsun ne yapiyim 😭 😂 kuzum bebegin basini ultrasonda asagida gorunce aciklik varmi diye kontrol etmek istedide yanii ayyy fena 😂

Geçmis olsun ins çabucak hafif atlatır Allah sana da kolaylık versin iki bebeğe bakmak zor.😔

Ne bilim cnm atak mi nedir bilmiyorum bildiğim tek şey günü gününe uymuyor 😐gece nasıl gececk bakayım eşim de vardiyada sabah oda yorgun argın geliyor ne bilim hele takip edeyim bakalım..😔
Amin inşallah canım 🤗

Gene kova dahil oluyo ama son gunu yani herkes kabul etmez kesin huy gecer baliktan neyse cani sagolsun ne yapiyim 😭 😂 kuzum bebegin basini ultrasonda asagida gorunce aciklik varmi diye kontrol etmek istedide yanii ayyy fena 😂
Aaa dahil oluyor mu iyi bari 🤪 ben kovayım da🤪 aman yavrum ya kıyamam günün iyi madem şüphe duydu ertelemeseydi 🙄

Tok gittim. Hatta bal bile yedim kahvaltıda. Ona rağmen şeker yüklemem normal çıktı. Buradan anladık ki şekerim hakikaten hiç yokmuş. 😃
Ayyy sen duble yaptın işi😅
benimde şuan açılık şekerim alt sınırın bir tık altında çıkıyor ama baba tarafım sülalece şeker hastası amcam dedem halalarım vs.. o yüzden yaptırmak istiyorum yoksa çok yaptırma taraftarı değildim.. ☺️

Tetanozun ilkini yaptırdım, yan etkisi fazla olunca ikinciyi yaptırmadım. (3 gün kolumu hiç kullanamadım resmen. Ağrıdan da kıvrandım. Ağrısı 1 haftasa ancak geçti. Parol dışında ağrı kesici de içemiyorsun, malum.
Ben çok yaptırmak istemiyorum çok yazılar okudum bu konuda erken doğum riski olabiliyor bazı gebelerde,kafam çok karışık.yaptırırsam da tek doz yapılabilecek en son haftada yaptırırım sanırım..

Kizz yokk her hafta biseyle ugrasiyorum derdim bitmedi bu ocaktan beri belim dogrulmadi 😂 kv hastalandi, ben carsamba acillik oldum sanci var diye gittim, bugun simdi dr dan geldim alttan muayene etti ciglik cigliga 😂 bi de dogum tarihini erteledi iki gun daha sali tekrar kontrole gitcem vs iyice bezdim anlicaginiz 😂😂
Geçmiş olsun cnm kayınvalidene ne oldu..
Doğum öncesi atraksiyon yaşıyorsun heee😅😅

Benim dogum tarihi 17 subattan 19 subat cumartesiye kaydi herhalde kizlar yaa beklesin biraz daha dio canim doktorum, sali cagirdi yine beni kontrol icin artik haftaya anestezi testi covid testi falan oyle gecer 😅 bu alttan muayene tetiklese de bari alsa erkenden ne guzel olur 🤣🤣
Kızzz ne güzel gelişiyor karnında.. millet burada bir kaç gün daha karnımda kalsın diye dualar etti 🤣🤣
Ayy Allah seni erkenden gelse diye dua ediyor 😅😅

Sorma 😞 gece emip yatrınca kusmuyor arada ne fark var anlamadım dikte tutuyorum uzun süre nerden baksan yarım saat
Dr bana hiç kıpırdatmadan tut dedi. Benm kızm da çok kusuyor özellikle bu aralar yoğurt gibi kusuyor sırtımdan akıyor halılara flan sesinden anlıyorum kustugunu şakır şakır. Sonra da inliyor gibi yapıyor midesi ağrıyor heralde diyorum üzülüyorm. Sırtınızı göğsünüzü sıcak tutuyomusnz. Anneannem sıcak tutmazsan sürekli kusar dedi onu denicem ben de ama mamadan sonra da kusuyor. Bilmiyorm ya bi ara durmustu kusması şimdi yine arttı

Hem de ne dayanmakk 24 kilo almisim su ana kadar haftaya da 1 kilo almis olsam 25 le grupta da rekor kirmis olcam herbalde 😂😂😂 best obez yarismasi 🤰🏻🤰🏻
Ohh ohh verirsin yavrum birşey kalmaz emzirirken😍
Ooo benim doktorda son 2 ayda 2 şer kilo aldım diye kızıyo totalde 4 kilo aldım şuana kadar😅 Son kontrolden sonra tamamen saldım ne kadar alırsam alayım ya hamilelik demek rahatlık demek her konuda 🤣🤣

X