2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aha eşim de pozitif çıktı kızlar. Hiç de iyi değil dua edin emi bedenen en azından toplasın kendini. 1 hafta geceleri de tek bakıcam bebelere😑
Yaa cnm çok çok geçmiş olsun.. hafif bir şekilde atlatır inşallah🙏🏼🙏🏼
Allah kolaylık versin sana da yavrum sende birşey var mı..

Ohh ohh verirsin yavrum birşey kalmaz emzirirken😍
Ooo benim doktorda son 2 ayda 2 şer kilo aldım diye kızıyo totalde 4 kilo aldım şuana kadar😅 Son kontrolden sonra tamamen saldım ne kadar alırsam alayım ya hamilelik demek rahatlık demek her konuda 🤣🤣
Takma sen de kiloyu bisi olmaz istedigini ye gelmicek bu gunler geri 🤣

Geçmiş olsun cnm kayınvalidene ne oldu..
Doğum öncesi atraksiyon yaşıyorsun heee😅😅
Kızzz ne güzel gelişiyor karnında.. millet burada bir kaç gün daha karnımda kalsın diye dualar etti 🤣🤣
Ayy Allah seni erkenden gelse diye dua ediyor 😅😅
Saol kuzum kv korona cikabilir bilmiyoruz su an bogaz agrisi var halsizlik var yarin gorcez bakalim 😅 daha 39 da alcakti iste 40 in basinda almis oluyo 🤷🏻‍♀️ yoruldum kiz deme oyle son haftalarda cok stresli nst ozellikle gerio beni ay bide yok suyum mu geldi nisan mi geldi sanci mi bu agri bebek oynuyo mu falan diye delircem bi yere gidemiyorum is yapamiyorum vakit gecmiodu zaten bi de iki gun eklendi zor dostum zor 🤣

Aaa dahil oluyor mu iyi bari 🤪 ben kovayım da🤪 aman yavrum ya kıyamam günün iyi madem şüphe duydu ertelemeseydi 🙄
Senin dogum gunu gevcti mi kutladik mii hic demiyosun 🥰 kanala da gitmemis aciklikta yok bekleyelim iki gun daha hersey yolunda niye erken alalim dio o da mantikli tabi de sali karar veririz dedi bakalim haber vercem bi duanizi alirim insallah 🤷🏻‍♀️☺️

Ya ben hatırlamıyorum oldum mu acaba 😅 kaç yıl geçerliği var onu bir soracağım hemşireye🤣 ohh ohh olmayan varmış ya grupta 😍
Annen bilir onu hatirlarsa 😂 yani cok elzem mi bilmiyorum tetanoz asisi olma diyince olmadim ben de , cogu kisi demir ilaci kullandi onu da kullanmadim mesela her dr un farkli gorusu var ☺️

Senin dogum gunu gevcti mi kutladik mii hic demiyosun 🥰 kanala da gitmemis aciklikta yok bekleyelim iki gun daha hersey yolunda niye erken alalim dio o da mantikli tabi de sali karar veririz dedi bakalim haber vercem bi duanizi alirim insallah 🤷🏻‍♀️☺️
Hayırlı saglıkla gelsin ınsallah canım 🤲🤩

Ya benim de ailede olmasaydı bende öyle yapardım sanırım şeker konusunda
Yaa yaptırmadın mı aşı 😍 yaptırmayanları duydukça biraz daha rahatlıyorum 😅😅
O zaman şekeri yaptır canım ne olur ne olmaz. Aşı çok önemli değil dedi benim dr. Sorun olacağını düşünmüyorum canım ama yine de sen bilirsin

Kızlarr bızde gaz artık kac gundur masallah kendı cıkarıyor
Kaka cıkaramadıgı ıcın sanırım gazdan da kıvranıyordu
Dun yapmadı ama bugum şükür yaptı 🥰🤲
Ben artık gaz cıkarmaya ugrasmıyroum
Cay kahve ıcmeye baslamıstım cunku bayaggı zaman ıcmedım durum yıne aynıydı
Hatta bı kac kere kivi ve mandalına da yedım
Ama bıze ıyı gelen gaz damlası metsıl oldu
Dr dedı gaz olmasa bıle duzenlı ver dıe
Sabahları da maflor verıyroum
Kakasını yapana kadar 2 gun duzenlı cay kasıgı ıle Duphalac verdım 3. Gun vermedım yapmadı dedım o gun 3 kere yaltı
Yatmadan 1 kasık duphalac verıncede sabah uyanırken catır catır ıkına ıkına gaz cıkarıyor kucagımda omuzumda bıle agızdan da alttan da masallah
Ama bu sıralar yatmaktan hoslanmıyor eger altı temız karnı tok uykusunu almıs olsa bile yatakta durma suresı maksımum 2 dk sonra kucagına al gezdır etrafı seyredeyım istiyor gozler földür földür etrafı kesfetmeye calısyor😅😆
Yatamdan once bı atak krızı gelıyor geve uykusuna girerken emzır yok salla yok hopla yok zıpla yok
Agrı mı var dıe 2ml calpol
1 kasık duphalac onlar da tatlı ya sapır şupur içiyor sonra emzırmeye alıyorum uyuyor guzelce krıze verınce bu sekıkde bas edebiliyorum
tupaaaaa tupaaaaa alsana tecrube 🤣

Yaa cnm çok çok geçmiş olsun.. hafif bir şekilde atlatır inşallah🙏🏼🙏🏼
Allah kolaylık versin sana da yavrum sende birşey var mı..
Çok sağol yavrum inşallah 🤲🏻
Ben de 1 haftadır daha çok sabahları geniz yanması butub akıntısı var ben hep maskeyle duruyodum. Normal grip olduysam da olacaksam da çocuklara geçmesin diye. Hala daha var ama covit olduğumu düşünmedim hiç düşünmek de istemiyorum 😔

Valla genel olarak yok da bence versek biz de pozitif çıkarız mümkün mü çıkmaması daha dün gece evdeydi işte bebelerle de haşırneşirdi bizle olmasa da 😂😂 ( malum hala lohusa gibiyim 😂😂)
Ayy çeneme vurdu🤭
arkadaşım eşiyle haşır neşir oldu😅 iki gün sonra eşi pozitif çıktı arkadaşıma geçmedi ama geçmeyince geçmiyor bu illet belki sana da geçermiş olabilir 🤔

Takma sen de kiloyu bisi olmaz istedigini ye gelmicek bu gunler geri 🤣
Aynen gelmeyecek.. gerçi çok cnm birşeyler çekmiyor iki öğün yemek ara öğün meyveli yulaflı yoğurt yiyorum yetiyor.. bu ara yemek sonrası tatlı tarzı yemek istiyorum ve yiyorum ohhh şifa olsun🤣🤣🤣

Saol kuzum kv korona cikabilir bilmiyoruz su an bogaz agrisi var halsizlik var yarin gorcez bakalim 😅 daha 39 da alcakti iste 40 in basinda almis oluyo 🤷🏻‍♀️ yoruldum kiz deme oyle son haftalarda cok stresli nst ozellikle gerio beni ay bide yok suyum mu geldi nisan mi geldi sanci mi bu agri bebek oynuyo mu falan diye delircem bi yere gidemiyorum is yapamiyorum vakit gecmiodu zaten bi de iki gun eklendi zor dostum zor 🤣
İnşallah değildir cnm yaa artık her grip soğuk algınlığı geçiren pozitif oluyor geçip gidecek inşallah..

Ben daha yeni nişanlanmış pozisyondayım sen kına gecesini yaptın düğünü bekliyor misali🤣🤣
burdan demesi kolay 😅😅 He yaa bak onları hiç hesaba katmadım🤣bende senin haftalara gelince öyle diyeceğim sanırım hak verdim 🤣🤣🤣

İnşallah değildir cnm yaa artık her grip soğuk algınlığı geçiren pozitif oluyor geçip gidecek inşallah..

Ben daha yeni nişanlanmış pozisyondayım sen kına gecesini yaptın düğünü bekliyor misali🤣🤣
burdan demesi kolay 😅😅 He yaa bak onları hiç hesaba katmadım🤣bende senin haftalara gelince öyle diyeceğim sanırım hak verdim 🤣🤣🤣
HAHAHA Hamişler sizi ne konuşuyorusnuz öyle 🤪🤪🤪🤪

X