2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Senin dogum gunu gevcti mi kutladik mii hic demiyosun 🥰 kanala da gitmemis aciklikta yok bekleyelim iki gun daha hersey yolunda niye erken alalim dio o da mantikli tabi de sali karar veririz dedi bakalim haber vercem bi duanizi alirim insallah 🤷🏻‍♀️☺️
Birde salı diyormuş hemen yatış alıyoruz bebişi😂
En sağlıklı olacak günde gelsin inşallah 😍😍😍

Annen bilir onu hatirlarsa 😂 yani cok elzem mi bilmiyorum tetanoz asisi olma diyince olmadim ben de , cogu kisi demir ilaci kullandi onu da kullanmadim mesela her dr un farkli gorusu var ☺️
Ona da bir sorarım ben lise sonra kadar yapılan her aşıyı oldum diye hatırlıyorum 😅 bir sorarım anneme😅 yaa aslında doktorlar hep aynı protokol,ilaçlar fix.tahlil yapılsa her ay,ona göre ilaç verilmesi daha mantıklı,öyle doktor da bulmak zorrrr..

Kızlarr bızde gaz artık kac gundur masallah kendı cıkarıyor
Kaka cıkaramadıgı ıcın sanırım gazdan da kıvranıyordu
Dun yapmadı ama bugum şükür yaptı 🥰🤲
Ben artık gaz cıkarmaya ugrasmıyroum
Cay kahve ıcmeye baslamıstım cunku bayaggı zaman ıcmedım durum yıne aynıydı
Hatta bı kac kere kivi ve mandalına da yedım
Ama bıze ıyı gelen gaz damlası metsıl oldu
Dr dedı gaz olmasa bıle duzenlı ver dıe
Sabahları da maflor verıyroum
Kakasını yapana kadar 2 gun duzenlı cay kasıgı ıle Duphalac verdım 3. Gun vermedım yapmadı dedım o gun 3 kere yaltı
Yatmadan 1 kasık duphalac verıncede sabah uyanırken catır catır ıkına ıkına gaz cıkarıyor kucagımda omuzumda bıle agızdan da alttan da masallah
Ama bu sıralar yatmaktan hoslanmıyor eger altı temız karnı tok uykusunu almıs olsa bile yatakta durma suresı maksımum 2 dk sonra kucagına al gezdır etrafı seyredeyım istiyor gozler földür földür etrafı kesfetmeye calısyor😅😆
Yatamdan once bı atak krızı gelıyor geve uykusuna girerken emzır yok salla yok hopla yok zıpla yok
Agrı mı var dıe 2ml calpol
1 kasık duphalac onlar da tatlı ya sapır şupur içiyor sonra emzırmeye alıyorum uyuyor guzelce krıze verınce bu sekıkde bas edebiliyorum
tupaaaaa tupaaaaa alsana tecrube 🤣
😂😂😂 ohh ohh benim defter tutmam lazım sanırım 😅 bu kadar bilgi error verdirir beyne😅

Kızlar bizim akşam sanci fazlalaştı bebeğimde gaz sancısı belli ama ilaç yok bizde kendi dr vermemisti herseyi yaptım geçmedi Dr a gitmekten başka çare yoktu hemen acile gittim gaz sancisi tabiki onun için ilaç verdi birde probiyotik verdi bebeğime çok şükür başka bir sıkıntısı yokmuş
birde kilosuna baktı kilosunu az buldu mamayi degistirdi diger Dr da kilosu iyi devam et demişti 🤔ortada kaldım neyse ben değiştiricem mamasını aptamil comfort kullan dedi bide bunu denicem bakalım..

Senin dogum gunu gevcti mi kutladik mii hic demiyosun 🥰 kanala da gitmemis aciklikta yok bekleyelim iki gun daha hersey yolunda niye erken alalim dio o da mantikli tabi de sali karar veririz dedi bakalim haber vercem bi duanizi alirim insallah 🤷🏻‍♀️☺️
Yok geçmedi daha sonlarda benim de 😬🙂 anladım kuzum hadi su gibi inşallah 🤗

Kızlar bizim akşam sanci fazlalaştı bebeğimde gaz sancısı belli ama ilaç yok bizde kendi dr vermemisti herseyi yaptım geçmedi Dr a gitmekten başka çare yoktu hemen acile gittim gaz sancisi tabiki onun için ilaç verdi birde probiyotik verdi bebeğime çok şükür başka bir sıkıntısı yokmuş
birde kilosuna baktı kilosunu az buldu mamayi degistirdi diger Dr da kilosu iyi devam et demişti 🤔ortada kaldım neyse ben değiştiricem mamasını aptamil comfort kullan dedi bide bunu denicem bakalım..
Ne verdı damla

Cok gecmis olsun canim sma mı kullaniyordn sen bizede dr prebiyotikli kilo alimi az diye aptamil comformil demisti ayni sey galiba ama aptamili sevmedi diye baska prebiyotikliye gectik bunlar daha iyi bagirsak duzenliyor insallah rahatlsr yavrucuk biran önce

Aguline damlanın adi hemen fayda etti damla rahatlatti gece hiç değilse ağlaması çok şükür.
Cok gecmis olsun canim sma mı kullaniyordn sen bizede dr prebiyotikli kilo alimi az diye aptamil comformil demisti ayni sey galiba ama aptamili sevmedi diye baska prebiyotikliye gectik bunlar daha iyi bagirsak duzenliyor insallah rahatlsr yavrucuk biran önce
Aynen cnm sma kullaniyorsuk kilo aldirmamis dedi Aptamil comfort dedi bize dün tabi ben bulamadım mama bugün eşim vardiyada geldi biraz uyusun gidip alicak birde onu deneyelim aman bağırsakları için probiyotik verdi kullanmasının mi hiç dedi yoo dedim galiba bu Dr da devam edicem ben diğer hiç bişey yapmamış dün ki de demelerine göre ins cnm yarar şifa olsun evlatlarimiza
Çok yoruldummmm. Çok uykum var. Bir kere bile mama yapsa nasıl faydası varmış
Ah kuzum bir kucağında tutsa o bile fayda ediyor ins çabucak atlatsin esin ..

Aguline damlanın adi hemen fayda etti damla rahatlatti gece hiç değilse ağlaması çok şükür.

Aynen cnm sma kullaniyorsuk kilo aldirmamis dedi Aptamil comfort dedi bize dün tabi ben bulamadım mama bugün eşim vardiyada geldi biraz uyusun gidip alicak birde onu deneyelim aman bağırsakları için probiyotik verdi kullanmasının mi hiç dedi yoo dedim galiba bu Dr da devam edicem ben diğer hiç bişey yapmamış dün ki de demelerine göre ins cnm yarar şifa olsun evlatlarimiza

Ah kuzum bir kucağında tutsa o bile fayda ediyor ins çabucak atlatsin esin ..
Gerçekten öyle. Ufff inşallah 🤲🏻

Dr yazdığı Aptamil comformil mis şimdi baktım kağıda da kafa kalmadı o telaşla ben comfort anlamışım neyse bugün alicaz ins bakalım bizim ki sevecek mi bugün başlarım ins kontrole kadar herhalde yarayıp yaramadigini anlar Dr.
He bu arada kilosunu evde kendi tartimla tartmistim 30_40 Gr fark ediyor yani evde tartarsaniz bebeleri 30_40 Gr eksik sayın😀
Mama bu herhalde dimi

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-12-09-55-33-285_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-02-12-09-55-33-285_com.android.chrome.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Dr yazdığı Aptamil comformil mis şimdi baktım kağıda da kafa kalmadı o telaşla ben comfort anlamışım neyse bugün alicaz ins bakalım bizim ki sevecek mi bugün başlarım ins kontrole kadar herhalde yarayıp yaramadigini anlar Dr.
He bu arada kilosunu evde kendi tartimla tartmistim 30_40 Gr fark ediyor yani evde tartarsaniz bebeleri 30_40 Gr eksik sayın😀
Mama bu herhalde dimi
Evet evet bu ama ben almadm biz aptamil nutrica almistm onu felaket kusunca cesaret edemedim aptamile hipp combiotic bide evvolvia ac yazmisti bunlar kilo aldirir lifli ve prebiyotikli dedi 3 ü icinde buda yaramazsa keci sutlulere geceriz demisti ama iyi bu simdi yanliz sık aciktiriyormus bunlar sinidirmi kolay oldugu icin bide mamaya 1 cay kasigi zeytinyagi koy demisti bana gunde 1 kere koyuyorum o bile iyi geliyor mama arasids bizim gaz damlasi biogaia onu veriyorum rahatlatti insallah sizinki de rahatlar🙏🙏

Çok sağol yavrum inşallah 🤲🏻
Ben de 1 haftadır daha çok sabahları geniz yanması butub akıntısı var ben hep maskeyle duruyodum. Normal grip olduysam da olacaksam da çocuklara geçmesin diye. Hala daha var ama covit olduğumu düşünmedim hiç düşünmek de istemiyorum 😔
İnşallah değildir öyleysede atlatıyorsundur, geçmiştir 1 hafta olduysa.iyi yapmışsın maske ile önlem alarak🥰 düşünme düşünme grip de geç 😉

Aaa nasıl yani 🤭😂
Testlere de inanamıyoruz ki artık ya
Aynen yaa şaşırdık bizde😅
sonra bir kaç ay sonra arkadaşım oldu hiç önemsemedi iki gün ayrı kaldı evdekilerlerden,sonrasında hiç birşey olmamış gibi eşi çocukları eski hallerine döndüler hiç birine de geçmedi o sürede😅

Geçmiş olsun cnm.. şu gaz sancıları grupça gitsin başınızdan biran önce🙏🏼

Kızlar ben biberonla verdim mamalarını bugün ya Allah bismillah. Ay inşallah tepmezler mememi😣
Hem kızın iştahı az almıyo diye biberonla kesintisiz olur alır belki diye denedim hem de eşim de yok az da işlerim kolaylaşsın diye valla

X