2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen kızlar ben kız da hem az mama alıyor mama yerken de kaka yapıyor birde bu çıktı mamayı uarida bırakıyor asla bir daha almıyor hemde memede uzun kalmıyor artık birde meme de ağlıyor anlamadım süt varsa bile almiyor bende 2 ci ay kontrolünü bekliyorum gidince sorucam kilo almıyor mu korkusu bende de var kucuck kaldı sanki sürati diyorum bende 😔umarım çabucak geçer
Biri bitiyo biri başlıyor napcaz biz böyle. Eşim de işyerinde yardımcısı covit çıkmıştı 1 hafta önce bugün de o vermiş. Çok kötü durumda kesin pozitif offf 😔

nurselek nurselek yavrum benimkinde de hem emme aralarını çok açtı hem de emdikten sonra yarım saat içinde hepsini geri çıkarıyor (özellikle kaka için ıkınırken daha çok kusuyor) 3 gündür her gün makina açıyorum. Onun kusmasına canı yanıyorsa diye ayrı üzülüyorum, gelişemicek diye ayrı üzülüyorum. Memeye tutunca dövmüşüm gibi çığlık kıyamet ağlıyor emmiyor da kendine göre Bi zaman belirlemiş 🤷🏻‍♀️ 2. Ay kontrolünü bekliyorum ben de Dr a sorcam bu kadar kusulur mu 😞
İnşallahhh endişelerimiz boşadır ve bunlar olağan şeylerdir kuzum 😔

Eeee oyle bak annen anane olmus halen yükü artıyor bitmiyor 🤣🤣🤣
Ayy annem hem de ne severek bakıyor çocuğa var ya, her ağlamada bana atmak için de fırsat kollamıyor. Acıkmadıysa eğer karnı arıyordur ya da uykusu vardır diye özel olarak ilgileniyordu. Başkaları her aaa edişinde benim kucağıma tutuşturmaya meraklıydı da. En çok da usluyken kucağında tutup tutup altı değişecekken bana vermeleri olayı yok mu, beni o deli ediyordu. Ama annem hiç bana demeden altını bir çırpıda değiştiriyordu.

Aminn insallah valla

Bizimki de oyleydi aptamili heo kustu biliyosn sma da 40 50 cc icip birakiyordu doktor idrar 3 4 kez degisiyorsan iyi dedi bide 40 50 iciyor ama erken besleniyorsa yine iyi dedi ortalama 2.5 saate bir istiyordu ama sma yıda biraktirdi dr 90 100 e zorla dedisimdi hipp veriyorum sanki bunu daha iyi sevdi gibi geldi sen mama +süt gidiyosan belki mamayi sevmiyor olabilir
İdrarda sıkıntı yok da işte insan yine de birden azalınca beslenmeyi reddedince üzülüyor. Diyorum patates kızım patates diyoduk sana ona mı içerledin diyete mi başladın 😂
Bu arada benim bebeğim bana dün ilk anlamlı gülüşünü yaptı Adenim😍
Arenim sancıdan daha yenilerde gözünü açtığı için o yetiyor bize ama onda da agulanma başladı mesela kızımda da o yok 🥰🥰

Kızlar bir dahaki kontrolde şeker yüklemesi yapacağız dedi doktor.
aç tok farketmez istediğin gibi gel dedi..yaptıranlar siz nasıl gittiniz aç tok 🤔

Birde tetanoz aşısını yaptırmayan var mıydı??
Tok gittim. Hatta bal bile yedim kahvaltıda. Ona rağmen şeker yüklemem normal çıktı. Buradan anladık ki şekerim hakikaten hiç yokmuş. 😃

aç tok farketmez istediğin gibi gel dedi..yaptıranlar siz nasıl gittiniz aç tok 🤔

Tetanozun ilkini yaptırdım, yan etkisi fazla olunca ikinciyi yaptırmadım. (3 gün kolumu hiç kullanamadım resmen. Ağrıdan da kıvrandım. Ağrısı 1 haftasa ancak geçti. Parol dışında ağrı kesici de içemiyorsun, malum.

Sen ben birkac kisi variz baska kimse yok ki😅 H Hazel9 daha dogurmadan gitti😅digerleri de yok
Kizz yokk her hafta biseyle ugrasiyorum derdim bitmedi bu ocaktan beri belim dogrulmadi 😂 kv hastalandi, ben carsamba acillik oldum sanci var diye gittim, bugun simdi dr dan geldim alttan muayene etti ciglik cigliga 😂 bi de dogum tarihini erteledi iki gun daha sali tekrar kontrole gitcem vs iyice bezdim anlicaginiz 😂😂

Canim ben ac gittim farketmez demisti banada, tetanoz asisi da olmadim dr gerek yok dedi kucukken olmussun dedi 😂

Benim dogum tarihi 17 subattan 19 subat cumartesiye kaydi herhalde kizlar yaa beklesin biraz daha dio canim doktorum, sali cagirdi yine beni kontrol icin artik haftaya anestezi testi covid testi falan oyle gecer 😅 bu alttan muayene tetiklese de bari alsa erkenden ne guzel olur 🤣🤣
Yaa sus güldürdün beni 😂😂😂
Aman hayırlı vakitte gelsin boşver

Yaa herseyı sorun gıbı konusyrouz halbukı dunya ya gelen insan parcalarını dunyaya hazırlıyoruz kolay degıl 🤣
Bızı gızlıden okuyup takıp edenler tedavılerını bırakır yapmayalım artık ahvahh 🤣🤣🤣🤣
Yaa aslinda birazda hormonlardan ve yorgunluktan oyle konusuyoruz ben yeni yeni kendime gelmeye basladm valla okuyanlar varsa eger kusurumuza bakmasnlar😂

Ben ac gitmistim ac demisti doktorum öyle hatirliyorum tetanoz yaptirmistm ama

İdrarda sıkıntı yok da işte insan yine de birden azalınca beslenmeyi reddedince üzülüyor. Diyorum patates kızım patates diyoduk sana ona mı içerledin diyete mi başladın 😂
Bu arada benim bebeğim bana dün ilk anlamlı gülüşünü yaptı Adenim😍
Arenim sancıdan daha yenilerde gözünü açtığı için o yetiyor bize ama onda da agulanma başladı mesela kızımda da o yok 🥰🥰
Yaa yerim onu ben masallah cok guzel birsey gercekten😍

Hem de ne dayanmakk 24 kilo almisim su ana kadar haftaya da 1 kilo almis olsam 25 le grupta da rekor kirmis olcam herbalde 😂😂😂 best obez yarismasi 🤰🏻🤰🏻
Anaa uzayınca Bi de kilo olayı var dimi işin 😂😂
Amaan salla anacım doğurduktan sonra öbür dertlerden aklına bile gelmiyo aldığın kilolar 😂😂
Belki de benim gibi aldığından fazlasını verirsin 😁😁

X