2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok geçmiş olsun annemde alerjik astım kardeşimde. Zor gerçekten. Spreyler baya rahatlattı beni gece bazen daralıyorum. Sanırım zaten rinit astıma zemin hazırlıyormuş ☹️Dediğini internette görmüştüm ama yapmamıştım çok sinir bozucu idi o zaman ki akıntı yıkamak zor gelmişti
Benimde bronsitim var zorluyor böyle havalar sanada geçmiş olsun kuzum 😔evet gargara tuzlu suyla rahatlatıyormus
Sağ olun kızlar. Zahmetli oluyor gerçekten ama ilaç kadar çözüm olmasa da biraz rahatlatıyor

Merhaba arkadaşlar ne kadar samimi ve güzel bir topiğiniz var🥰baya okudum sayfanızı yaşadıklarınızı 🙏🏻Ben de tecrübe edindiğim şeyleri anlatayım…2 aylık bir oğlum var bildiğiniz kolik ağlar ağlar saatlercee..gaz sorunumuza karnına kantoron yağ ılık ılık sürüp bez yatırdım,zeytin yağladım,nurse harvey kullandım metsil kullandım ki sadece metsil işe yaradı bizde ne yaparsam yapayım gaz bitmedii..dr da öle dedi fitil verdi çok zorlarsa kullan dedi ama bil hiçbir ilaç kesmez dedi…şuan biraz biraz normalbir bebek olmaya başlayacaz gibi derken aşı geldi çattı😂yine benimki başladı zıngırdama aşı geçecek diğer ay sünnet yaptırcam yok yani rahat nefes yok🤪ama yine şükürler olsın kızlar çok emek verdim hepimiz gbii allahım canını sağ etsin.biz mama ile besleniyoruz bu konuda da diyeceğim sütüm gelmedi uğraştım çok fazla ne damlalar çaylar bitirdim yetmedi yani.aptamil bizde deli gibi gaz yaptı dr hemen laktozsuz bebeleca geçirdi hoş mamayı da bulamıyorz zar zor yani piyasaya yok🥺laktoz toleransı varmış meğersem oğlanın kakası acayip pis kokuıyordu ve gazla birlikte sesli bir şekilde yapıyordu kakasını…bir de relaktaz damla kullandım hayat kurtarıyor cidden çok rahat gaz çıkışı oluyor.öle işte güzel anneler her yaşadığımız bir tecrübe bize🙏🏻

Merhaba arkadaşlar ne kadar samimi ve güzel bir topiğiniz var🥰baya okudum sayfanızı yaşadıklarınızı 🙏🏻Ben de tecrübe edindiğim şeyleri anlatayım…2 aylık bir oğlum var bildiğiniz kolik ağlar ağlar saatlercee..gaz sorunumuza karnına kantoron yağ ılık ılık sürüp bez yatırdım,zeytin yağladım,nurse harvey kullandım metsil kullandım ki sadece metsil işe yaradı bizde ne yaparsam yapayım gaz bitmedii..dr da öle dedi fitil verdi çok zorlarsa kullan dedi ama bil hiçbir ilaç kesmez dedi…şuan biraz biraz normalbir bebek olmaya başlayacaz gibi derken aşı geldi çattı😂yine benimki başladı zıngırdama aşı geçecek diğer ay sünnet yaptırcam yok yani rahat nefes yok🤪ama yine şükürler olsın kızlar çok emek verdim hepimiz gbii allahım canını sağ etsin.biz mama ile besleniyoruz bu konuda da diyeceğim sütüm gelmedi uğraştım çok fazla ne damlalar çaylar bitirdim yetmedi yani.aptamil bizde deli gibi gaz yaptı dr hemen laktozsuz bebeleca geçirdi hoş mamayı da bulamıyorz zar zor yani piyasaya yok🥺laktoz toleransı varmış meğersem oğlanın kakası acayip pis kokuıyordu ve gazla birlikte sesli bir şekilde yapıyordu kakasını…bir de relaktaz damla kullandım hayat kurtarıyor cidden çok rahat gaz çıkışı oluyor.öle işte güzel anneler her yaşadığımız bir tecrübe bize🙏🏻
Ooo ılkkez bebekli bırı katıldı bize
Sızınde gozunuz aydın olsun 😊 ınsallah birazda keyifli zamanlara geliriz 😬

Ooo ılkkez bebekli bırı katıldı bize
Sızınde gozunuz aydın olsun 😊 ınsallah birazda keyifli zamanlara geliriz 😬
Teşekkür ederim canım🥰 sizin de kızınız varmış allah bağışlasın🙏🏻İnşallah o kadar ihtiyacım var ki tekim evde biraz annemde kaldım geri geldim…yani büyüyolar ama dele geçe bizi😂😂

Teşekkür ederim canım🥰 sizin de kızınız varmış allah bağışlasın🙏🏻İnşallah o kadar ihtiyacım var ki tekim evde biraz annemde kaldım geri geldim…yani büyüyolar ama dele geçe bizi😂😂
Ooo iyi takip etmıssınız 🤣🤭
Benım durumum cok karısık bıgun kalabalık bıgun tekim ve bebek Saatlerdır uyumuyor pilim bitti kımsenın kucagına atamıyorum 🥴 işe gıden eş
Okula gıden ( lise) kızlar 0 fayda🙄

Ooo iyi takip etmıssınız 🤣🤭
Benım durumum cok karısık bıgun kalabalık bıgun tekim ve bebek Saatlerdır uyumuyor pilim bitti kımsenın kucagına atamıyorum 🥴 işe gıden eş
Okula gıden ( lise) kızlar 0 fayda🙄
Uyku için çözümüm şu oldu benim…saç kurutma makinesi açıyorum 2 metre uzağına yerleştirdim sabit yeri..açıyorum çocuk efsunlanıyor sanki😂ancak öyle uyku geliyor telefon uygulaması filan kar etmedi bize.eğer aşırı huysuz ve gazı varsa da bu sefer elektrikli süpürge 😂😂😂hay yarabbim ya saçma geliyodu bunlar bana🤪başa gelince anladım ama 🙏🏻

Uyku için çözümüm şu oldu benim…saç kurutma makinesi açıyorum 2 metre uzağına yerleştirdim sabit yeri..açıyorum çocuk efsunlanıyor sanki😂ancak öyle uyku geliyor telefon uygulaması filan kar etmedi bize.eğer aşırı huysuz ve gazı varsa da bu sefer elektrikli süpürge 😂😂😂hay yarabbim ya saçma geliyodu bunlar bana🤪başa gelince anladım ama 🙏🏻
Vallaa uykuyu bırakn
Tam uyudu dıyorum
Bırkaıyorum 2 dk da gozler acılıyor tekrar basa sar ağlamasa dıyecegım ki uyumak istemiyor karnı doydu altı temız gaz cıkardık yıne huysuzlanıyor tam dalıyor gerıye uyanıyor
Sımdı bakım örtusu serdım bacakları soydum bezı actım tepıne tepıne oynuuor eller agızda keyıf yapıyor 😂😂

Vallaa uykuyu bırakn
Tam uyudu dıyorum
Bırkaıyorum 2 dk da gozler acılıyor tekrar basa sar ağlamasa dıyecegım ki uyumak istemiyor karnı doydu altı temız gaz cıkardık yıne huysuzlanıyor tam dalıyor gerıye uyanıyor
Sımdı bakım örtusu serdım bacakları soydum bezı actım tepıne tepıne oynuuor eller agızda keyıf yapıyor 😂😂
Oyy kuzuyaa 😍 gündüz aynen dediğin gibiyim ben de 10 dakika ya sürüyo ya sürmüyo pat uyanıyor ama bizimki uykuya da dalamıyordu şuan bu yöntemle dalıyor…işte 10 dakika 😂 gece daha biraz iyi ama mız mız süreklii çocuk hiç mi mutlu olmaz ya surat hep ağlıyor ekşii ekşi bizim maaşı veriyor sanki sıfatı🤭😋

Vallaa uykuyu bırakn
Tam uyudu dıyorum
Benimki de bazen supurge sesi aciyorun youtube da ona uyuyor dene bi😅

Oyy kuzuyaa 😍 gündüz aynen dediğin gibiyim ben de 10 dakika ya sürüyo ya sürmüyo pat uyanıyor ama bizimki uykuya da dalamıyordu şuan bu yöntemle dalıyor…işte 10 dakika 😂 gece daha biraz iyi ama mız mız süreklii çocuk hiç mi mutlu olmaz ya surat hep ağlıyor ekşii ekşi bizim maaşı veriyor sanki sıfatı🤭😋
Normalde benım kızım cok güler yüzlü usg cekım ınde bıle gulerek resmını yakaladık 😊
Ama ne derdı var bılemedıım sımdı yıne karnını doyurdum yıne aynı ayagım da sallıyorum

Yolu düşen isteyen arkadaslarım gelin buyrun bi çayımı kahvemı için bı yerde bulussak keske herkess bebelerle gelsee ne guzel olurdu 🥰🥰
Onların devamıda gelecek hıc bunalma benım kızlar dırdırdırr dil kavgaları yetiyor vallaa 😬😬😬
Ahh cnm inşallah gerçekten oturup herkesle tanışmak çok isterim.nasip olur inşallah 😍😍

Kızlarrr trendyolda sleepyy ve e bebek te mustela nenlendirici indirimde 300 ml 115 tl ye dusmus trendyolda sleepy yenidogan islak mendilde 12 li 115 tlye dusmjs haberiniz olsun eski enerjilerden veriyim buraya indirim haberi vererek🤣
İndirim habercisiniz ayağınıza geldi hanımmm😅😅
Doğumdan sonra bile devam kovalamaya maşallah 🤩🤩

Bemde sımdı esıme actırdım kızz valla dırek uyku modu 🤩 bakalım olacak mı

Ahh cnm inşallah gerçekten oturup herkesle tanışmak çok isterim.nasip olur inşallah 😍😍
Dimi 1 sene oldu neredeyse konusuyoruz ama hayal kurarak karsımızdakıne yazıyoruz ☺️ gerci ben en basından YouTube dekı vıdeo mu söylemiştim beni burada ki bı cok kişi gördü de sonradan katılan bılmeyenler görmemıstır bem naklen yayın yaptım kendımı
Instagram sayfamı 😬🤭

Merhaba cnm hoşgeldin☺️
sağlıkla büyütmeyi nasip etsin allahım🙏🏼
Çok geçmiş olsun diyet yapıyor musunuz laktoz toleransı için korktuğum şeylerden biri de o bebekte olursa ne yaparım diye 😕

tupaaaaa tupaaaaa nasılsın nasıl gidiyor ☺️
Cnmmm iyiyim çok şükür bebişe el işçiliği birşeyler yapıyorum. bu ara yaptım yaptım 7 den sonra birşey yapamam herhalde😅
Birde boş odam vardı ardiye olarak kullanıyordum şimdiye kadar,balkona dolap yaptırdım bazı eşyalar oraya gidecek birde baza alacağım yatağıma bir kısımda oraya gidecek,bir iki tamiratlık eşya vardı onları yaptırıyorum asıl odalarına geçecek🤪bu ara oda boşalmakla uğraşıyorum bebeğe oda yapmayacağım şimdilik yanımda yatar 1-2 sene ama eşyalarının hepsini oraya koyacağım için boşaltıyorum.
Bebek maşallah çok hareketli hele şu saat aralığı coşuyor maşallah gece kuşu olacak sanırım 😅🤪

Dimi 1 sene oldu neredeyse konusuyoruz ama hayal kurarak karsımızdakıne yazıyoruz ☺️ gerci ben en basından YouTube dekı vıdeo mu söylemiştim beni burada ki bı cok kişi gördü de sonradan katılan bılmeyenler görmemıstır bem naklen yayın yaptım kendımı
Instagram sayfamı 😬🤭
Ewt cnm bende hayal kurarak yazıyorum bir sen(hastanede yatarken atmıştın ya foto oradan) birde raatın yüzünü gördüm😍
Video çok iyiydi totemimiz terlikler🤩🤩
Bende yazdıklarımla alenen belli ettim kendimi dönüp okusalar tanınırım hemen 😂😂

X