2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hahahahha ahh yaaa ınanmıyorun resımleseydın ılk kavgaları dıe 🤣
Kızz em son hastaneye gıdınce yanımıza bı cıft geldı ıkız erkek bebeklerı var adam arabası nı surene kadar bı yerlere dokunarak pardon pardon dıe dıe gwldı yanımıza kadar bebegın bırı cıyak cıyak nerdeyse bende mudahale edesım geldi 🤣
Anne baba bebeklere mama yapmaya calısıyor 3.kışi de ordan bı bayan mudahale ettı sonra bebeklerı besledıler
Aklıma sem geldı 🤣 acaba bu bızım kilya olabılır mı dıyorum 🤭 düşünsene yanyanaız ama bırbırımızı tanımıyoruz ama 1 senedır konsuyoruz
Herseyımızı bılıyrouz ama suratımız hariç 🤣🤣
Resimleyemedim kıyamam iç çeke çeke bir hal oldu nazlı kuzu zor sakinleştirdim 😬 off işte halim benzer benimde 😅😂 en az üç kişi şart ikize zaten 😑 İstanbul da değilim bebeğim ama haklısın valla her şeylerimizi paylaştık 😅

Resimleyemedim kıyamam iç çeke çeke bir hal oldu nazlı kuzu zor sakinleştirdim 😬 off işte halim benzer benimde 😅😂 en az üç kişi şart ikize zaten 😑 İstanbul da değilim bebeğim ama haklısın valla her şeylerimizi paylaştık 😅
Yolu düşen isteyen arkadaslarım gelin buyrun bi çayımı kahvemı için bı yerde bulussak keske herkess bebelerle gelsee ne guzel olurdu 🥰🥰
Onların devamıda gelecek hıc bunalma benım kızlar dırdırdırr dil kavgaları yetiyor vallaa 😬😬😬

Ay sorma helva pekmez yiyorum ama sütte tık yok 😂😅 portakal mandalina özledim çoook. Bende senin gibi yemiyorum gaz yapıcı şeyler kuru ekmek yediğim oluyor 😬
Aynen kuzu benimde öyle hastaneden çıkarken diyetisyen gelmişti liste verdi valla liste dışına çıkamıyorum. Her şey yasak anam ne yiyeceğiz biz anlamadım kış sebzeleri hepsi gaz. Ispanaktan bıktım valla. Bir tane vitamin kaldı bir tek o var aklımda işe yaramaz diye o kadar para vermek istemiyorum açıkçası kullananlar memnun ama bilemedim. Günlük 100 ml anca çıkıyor sakınca bazen o da yok. Emiyor ama bana verimli bir emme gelmiyor nedense.

Aynen kuzu benimde öyle hastaneden çıkarken diyetisyen gelmişti liste verdi valla liste dışına çıkamıyorum. Her şey yasak anam ne yiyeceğiz biz anlamadım kış sebzeleri hepsi gaz. Ispanaktan bıktım valla. Bir tane vitamin kaldı bir tek o var aklımda işe yaramaz diye o kadar para vermek istemiyorum açıkçası kullananlar memnun ama bilemedim. Günlük 100 ml anca çıkıyor sakınca bazen o da yok. Emiyor ama bana verimli bir emme gelmiyor nedense.
Aynen hiç sebze yemedim kuzum kış sebzesi hep gaz 😬😑 ye diyor herkes ama korkuyorum çok huysuzlar diye. Sütüm ben sağmıyorum bile sağınca gün bitiyor resmen bir daha olmuyor gibi 🙄 bestlak sütüme çok iyi geliyor. Ama bebekleri rahatlarız etti ve nedense sütü sevmedi içmediler

Kızlar ☹️☹️☹️ Çok kötüyüm bana bir şey diyin. Gebelikte vardı doğum sonrası da ama şimdi aşırı arttı hapşırma ard arda burun akıntısı su gibi sinüsler dolu beynim şişmiş gibi resmen. Alerjik rinit imiş bugün KBB ye gittim. İlaç veremiyor emzirme nedeniyle. Sprey verdi. O da ancak bir iki haftaya rahatlama sağlarmış. İnşallah sağlasın da 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Dün bir dakika uyumadım. Ya kendimi aşağıya atasım geldi. Bütün sinir bozucu rahatsızlıkları yaşıyorum. Sürekli şıp şıp burnum damlıyor sürekli siliyorum yedi sekiz kez ard arda hapşırıyorum yara içinde kaldı burnum bir günde. Diğer günler ne olacak bilmiyorum. Bugün gözler sulanıyor. Ne illet bir şeymiş Allah ım ne olur ferahlık ver. Kaşıntıdan sonra hiç böyle bir şey yaşarım demiyordum. Aynı derecede sinir bozucu. Emziremiyorum bebeklerimi bile. Çook eziyetle. Tıkıyorum anında ıslanıyor peçeteler ve hapşırma atağı başlıyor. Psikolojik olarak çöktüm artık sinirlerim dayanmıyor.
Geçmiş olsun. Devam ediyor mu şikayetlerin bilmiyorum ama alerjik astım hastasıyım ben. Uzun süreli alerji spreyleri kullandığım için burnumda kanama yapıyor artık kullanamıyorum. Doktorum tuzlu karbonatlı suyla burnumu yıkamamı söylüyor. Bir su bardağı içme suyuna yarım çay kaşığı tuz, yarım çay kaşığı karbonat koyup karıştırıp burnunu yıkayabilirsin onunla

Kızlar bugun be. Kontrole gittim 40 insan sonra gel demişti Dr. Alttan muayene etti şükür sıkıntı yok dedi smer testti aldı bakalım dedi kan pıhtılaşma iğnesini birakabilirsin dedi ellerim parmaklarimin ağrısı için magnezyum ilacına devam et dedi
Artık yoğurt süt protein alabilirsin dedi dedim gaz için yasak demişlerdi artık gaz sancı donemi bitti dedi.. benden haberler böyle..

Geçmiş olsun. Devam ediyor mu şikayetlerin bilmiyorum ama alerjik astım hastasıyım ben. Uzun süreli alerji spreyleri kullandığım için burnumda kanama yapıyor artık kullanamıyorum. Doktorum tuzlu karbonatlı suyla burnumu yıkamamı söylüyor. Bir su bardağı içme suyuna yarım çay kaşığı tuz, yarım çay kaşığı karbonat koyup karıştırıp burnunu yıkayabilirsin onunla
Çok geçmiş olsun annemde alerjik astım kardeşimde. Zor gerçekten. Spreyler baya rahatlattı beni gece bazen daralıyorum. Sanırım zaten rinit astıma zemin hazırlıyormuş ☹️Dediğini internette görmüştüm ama yapmamıştım çok sinir bozucu idi o zaman ki akıntı yıkamak zor gelmişti

Kızlar bugun be. Kontrole gittim 40 insan sonra gel demişti Dr. Alttan muayene etti şükür sıkıntı yok dedi smer testti aldı bakalım dedi kan pıhtılaşma iğnesini birakabilirsin dedi ellerim parmaklarimin ağrısı için magnezyum ilacına devam et dedi
Artık yoğurt süt protein alabilirsin dedi dedim gaz için yasak demişlerdi artık gaz sancı donemi bitti dedi.. benden haberler böyle..
Kan sulandırıcı kullanmaya devam ediyor muydun kuzum bana aynı gün bıraktırdılar. Ve ben 40 gün sonraki muayeneye gitmedim 😬

Benimde bronsitim var zorluyor böyle havalar sanada geçmiş olsun kuzum 😔evet gargara tuzlu suyla rahatlatıyormus
Kan sulandırıcı kullanmaya devam ediyor muydun kuzum bana aynı gün bıraktırdılar. Ve ben 40 gün sonraki muayeneye gitmedim 😬
Evet cnm düne kadar kullanıyordum bende kan pıhtılaşması var o yüzden de sadece doğum yaptığım gün bıraktırdı sonrası hep devam ettim ..40 muayenesine git cnm imkanın varsa gerçekten inemliymis bende sırf iğne için gittim aslind ama iyiki gitmişim diyorum

X