2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnsan ne olsa yapacak yani öyle çaresiz bir an ki… yapmam dediklerini bin bir umutla yapıyorsun 🙂
Kesinlikle canımm ben bir de şey derdim çocuğumu sallamadan büyütücem sallaya sallaya çocukları salak yapıyolar şuan ayağımda deli gibi sallıyorum🤣🤣napimm yani o kadar çaresiz kalıyorum 😣

Kesinlikle canımm ben bir de şey derdim çocuğumu sallamadan büyütücem sallaya sallaya çocukları salak yapıyolar şuan ayağımda deli gibi sallıyorum🤣🤣napimm yani o kadar çaresiz kalıyorum 😣
Merhaba aramiza hosgeldin😅ya sallamaya alisiyorlar mi cidden ben geceb esimin ayagindan zor aldim bide ona alistiramam diye oda alismaz hemen dedi ama korktm gece gunduz bide sallayamam ddn😅

Merhaba aramiza hosgeldin😅ya sallamaya alisiyorlar mi cidden ben geceb esimin ayagindan zor aldim bide ona alistiramam diye oda alismaz hemen dedi ama korktm gece gunduz bide sallayamam ddn😅
Hoş buldum canım 🥰 inan her an hee şeye alışabilirler küçük daha anlamaz demesin😁ben bir ara kucağımda sallıyordum baktım sadece öyle uyuyor gerçi bebekle mizacıyla da alakalı her bebek aynı değil inş istemediğimiz bir şeye alışmazlar da sorunsuz büyürler😍

Merhaba arkadaşlar ne kadar samimi ve güzel bir topiğiniz var🥰baya okudum sayfanızı yaşadıklarınızı 🙏🏻Ben de tecrübe edindiğim şeyleri anlatayım…2 aylık bir oğlum var bildiğiniz kolik ağlar ağlar saatlercee..gaz sorunumuza karnına kantoron yağ ılık ılık sürüp bez yatırdım,zeytin yağladım,nurse harvey kullandım metsil kullandım ki sadece metsil işe yaradı bizde ne yaparsam yapayım gaz bitmedii..dr da öle dedi fitil verdi çok zorlarsa kullan dedi ama bil hiçbir ilaç kesmez dedi…şuan biraz biraz normalbir bebek olmaya başlayacaz gibi derken aşı geldi çattı😂yine benimki başladı zıngırdama aşı geçecek diğer ay sünnet yaptırcam yok yani rahat nefes yok🤪ama yine şükürler olsın kızlar çok emek verdim hepimiz gbii allahım canını sağ etsin.biz mama ile besleniyoruz bu konuda da diyeceğim sütüm gelmedi uğraştım çok fazla ne damlalar çaylar bitirdim yetmedi yani.aptamil bizde deli gibi gaz yaptı dr hemen laktozsuz bebeleca geçirdi hoş mamayı da bulamıyorz zar zor yani piyasaya yok🥺laktoz toleransı varmış meğersem oğlanın kakası acayip pis kokuıyordu ve gazla birlikte sesli bir şekilde yapıyordu kakasını…bir de relaktaz damla kullandım hayat kurtarıyor cidden çok rahat gaz çıkışı oluyor.öle işte güzel anneler her yaşadığımız bir tecrübe bize🙏🏻
Merhaba canım
Hoşgeldin aramıza gözünüzaydın sizinde şu zor zamanları en kısa zamanda atlatırız inşallah. Bazen zaman çabuk geçsin istiyorum bazen de hiç geçmesin istiyorum. İşe dönme düşüncesi geliyor aklıma nasıl bırakacağım diye düşünüyorum. Hayırlısı diyorum.

40günü geçenler kanamanız bitti mi bittikten sonra adet oldunuzmu benim bugün 44.gün halen leke şeklinde devam ediyo normalmidir acaba dr da doğumdan 2 hafta sonra gttm daha gitmedim
40 günü geçmedim ama 15 günde bitti benim şimdi sarımsı akıntı şeklinde geliyor Dr 40.gün gel dedi bakalım inşallah sıkıntısız geçer.

Benim 30.cu gün kesildi bir hafta gelmedi üç gündür gene başladı ama bu sefer adet öncesi bir kaç gün lekelenme olur ya onun gibi geliyor ne zaman biter bilmiyorum 🤔 benim Dr um 40 dan sonra çağırdı dün gittim kanama ile ilgili birşey demedi ama rahime baktı smer testti aldı faydalı oldu yani muayne gitmeni tavsiye dlederim
Ne güzel valla 2 aydır kanıyorum 😑🙄

Kızlar benim kızda işrah azalması var yaa yaşadınız mı bunu
Benim kız da var normalde içmesi gereken mamanın altında CC içiyor iştah kapanması gelişim döneminde olurmuş bir makalede okumuştum ama ne kadar sürmeli onu bilmiyorum 🤔🤔bazı öğünler sadece anne sütü istiyor mamayı asal almıyor bazen mama alıyor ins geçicidir yeter ki süresi uzun olmasın ...

Merhaba canım
Hoşgeldin aramıza gözünüzaydın sizinde şu zor zamanları en kısa zamanda atlatırız inşallah. Bazen zaman çabuk geçsin istiyorum bazen de hiç geçmesin istiyorum. İşe dönme düşüncesi geliyor aklıma nasıl bırakacağım diye düşünüyorum. Hayırlısı diyorum.
Hoş buldumm 🥰çalışan anneler işiniz cdden zor ben özel bir kurumda çalışıyordum istifa verdim yapamam yanii 🥺şuan diyorum nasıl işe gidecektim bırakıp kimsem de yok bakacak 🙏🏻İnşallah bugünlerimizi ilerde tebessümle anarız ne diyeyim

Hoş buldum canım 🥰 inan her an hee şeye alışabilirler küçük daha anlamaz demesin😁ben bir ara kucağımda sallıyordum baktım sadece öyle uyuyor gerçi bebekle mizacıyla da alakalı her bebek aynı değil inş istemediğimiz bir şeye alışmazlar da sorunsuz büyürler😍
Aminn insallah valla
Kızlar benim kızda işrah azalması var yaa yaşadınız mı bunu
Bizimki de oyleydi aptamili heo kustu biliyosn sma da 40 50 cc icip birakiyordu doktor idrar 3 4 kez degisiyorsan iyi dedi bide 40 50 iciyor ama erken besleniyorsa yine iyi dedi ortalama 2.5 saate bir istiyordu ama sma yıda biraktirdi dr 90 100 e zorla dedisimdi hipp veriyorum sanki bunu daha iyi sevdi gibi geldi sen mama +süt gidiyosan belki mamayi sevmiyor olabilir

Hoş buldumm 🥰çalışan anneler işiniz cdden zor ben özel bir kurumda çalışıyordum istifa verdim yapamam yanii 🥺şuan diyorum nasıl işe gidecektim bırakıp kimsem de yok bakacak 🙏🏻İnşallah bugünlerimizi ilerde tebessümle anarız ne diyeyim
Ise dönmek cok buyuk problem nasil yapicsm hic bilmiyorum burda kimsede yok keske her kurumun kendine ait bir kresi olsa yani giderken götürsek yanimizda mis gibi bisey olsa hemen gider bakariz cok anlayissiz bu konuda ülkemiz hic degilse yurt disi gibi yarim maas ucretli verse ona da raziyim

Ahh annem mama icirmisti kıza uyudu diye gazini almadan yatirmis oylece bende uzanmistim biraz baktm ses geliyir bi gittim nasil kusuyor iyi ki hafif yandi resmen aspire edecekti nasil korktum kaldirip ters cevirdigimi bilmiyorum aman dikkat edin kızlar😒ben gaza bagladm bu aralar hep kusuyor ama daha oncede annem gaz cikarmadan yatirmisti yine cok kusmustu

Ben cesaret edemiyorum istifaya bu koşullarda çok zor herşey masraf.Bari 20 yılı tamamlayalım diye uğraşıyorum valla çok zorlanırsam anca bırakabilirim bakalım zaman ne gösterecek.

Ben cesaret edemiyorum istifaya bu koşullarda çok zor herşey masraf.Bari 20 yılı tamamlayalım diye uğraşıyorum valla çok zorlanırsam anca bırakabilirim bakalım zaman ne gösterecek.
Valla bu zamanda tek maas cok ama cok zor bizim mama bez 2000 lirayi buluyor sadece faturalarin hali icler acisi zaten imkani yok yetisemeyiz🙁insallah iyi bir bakici buluruz ne deyim

X