2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hep aynı gidiyoz biz be kuzum. Oğlan için aynındurum bende de söz konusu. Sündüree Sündüree Bi hal oluyo. Yalıyo yalıyo ıslatıyor kafayı oynatıyor deliriyo. Gerginleştiriyorum memeyi zar zorrr tutturuyorm iki em tekrar çık. Büyük mücadele veriyorum ama bırakmycam
Aynen valla kaderdaşım 😅 ben de inat ediyorum bi sağ meme bi sol meme biraz kaldırıyorum sonra geri emziriyorum öyle böyle emiyo. Bazen de emiyo mesela gayet ama bazen hiç istemiyo

Cnmmm iyiyim çok şükür bebişe el işçiliği birşeyler yapıyorum. bu ara yaptım yaptım 7 den sonra birşey yapamam herhalde😅
Birde boş odam vardı ardiye olarak kullanıyordum şimdiye kadar,balkona dolap yaptırdım bazı eşyalar oraya gidecek birde baza alacağım yatağıma bir kısımda oraya gidecek,bir iki tamiratlık eşya vardı onları yaptırıyorum asıl odalarına geçecek🤪bu ara oda boşalmakla uğraşıyorum bebeğe oda yapmayacağım şimdilik yanımda yatar 1-2 sene ama eşyalarının hepsini oraya koyacağım için boşaltıyorum.
Bebek maşallah çok hareketli hele şu saat aralığı coşuyor maşallah gece kuşu olacak sanırım 😅🤪
Vvaauuvvv hazırlıklar bayagı vvarr
Saglıkla sevıncle guzellıkelrle gelsin kuzucuk 🥰🤲

Ewt cnm bende hayal kurarak yazıyorum bir sen(hastanede yatarken atmıştın ya foto oradan) birde raatın yüzünü gördüm😍
Video çok iyiydi totemimiz terlikler🤩🤩
Bende yazdıklarımla alenen belli ettim kendimi dönüp okusalar tanınırım hemen 😂😂
Sandalet kızzz 😆😆😆
Amann okusunlar pişman değilim 🤪🤪🤪
Aklık hala söyleyemedıklerım de 👻👻👻

Merhaba cnm hoşgeldin☺️
sağlıkla büyütmeyi nasip etsin allahım🙏🏼
Çok geçmiş olsun diyet yapıyor musunuz laktoz toleransı için korktuğum şeylerden biri de o bebekte olursa ne yaparım diye 😕
Doktor hemen diyete yönlendirmicem o işler çok karışık dedi şunu yeme bunu yeme diye bir sürü şey var dedii şimdilik mamayı değiştirip anne sütündeki laktoz içinde relaktaz başlıcaz değişime bakıcak çocuktaki dedi🙏🏻Vee dediği gibi de rahatladı kuzum gazın yarısı gitti yani laktozla ilgili olan kısmı hallettik

Merhaba arkadaşlar ne kadar samimi ve güzel bir topiğiniz var🥰baya okudum sayfanızı yaşadıklarınızı 🙏🏻Ben de tecrübe edindiğim şeyleri anlatayım…2 aylık bir oğlum var bildiğiniz kolik ağlar ağlar saatlercee..gaz sorunumuza karnına kantoron yağ ılık ılık sürüp bez yatırdım,zeytin yağladım,nurse harvey kullandım metsil kullandım ki sadece metsil işe yaradı bizde ne yaparsam yapayım gaz bitmedii..dr da öle dedi fitil verdi çok zorlarsa kullan dedi ama bil hiçbir ilaç kesmez dedi…şuan biraz biraz normalbir bebek olmaya başlayacaz gibi derken aşı geldi çattı😂yine benimki başladı zıngırdama aşı geçecek diğer ay sünnet yaptırcam yok yani rahat nefes yok🤪ama yine şükürler olsın kızlar çok emek verdim hepimiz gbii allahım canını sağ etsin.biz mama ile besleniyoruz bu konuda da diyeceğim sütüm gelmedi uğraştım çok fazla ne damlalar çaylar bitirdim yetmedi yani.aptamil bizde deli gibi gaz yaptı dr hemen laktozsuz bebeleca geçirdi hoş mamayı da bulamıyorz zar zor yani piyasaya yok🥺laktoz toleransı varmış meğersem oğlanın kakası acayip pis kokuıyordu ve gazla birlikte sesli bir şekilde yapıyordu kakasını…bir de relaktaz damla kullandım hayat kurtarıyor cidden çok rahat gaz çıkışı oluyor.öle işte güzel anneler her yaşadığımız bir tecrübe bize🙏🏻
Hoşgeldiniz sizin de oglunuzu Allah uzun ömürlü eylesin güzel kaderli yazilar yazsın 🥰..laktoz toleransı olunca bebeği bayağı yoruyor umarım bir an önce çare bulunur da sizde bebiste rahat eder.

40günü geçenler kanamanız bitti mi bittikten sonra adet oldunuzmu benim bugün 44.gün halen leke şeklinde devam ediyo normalmidir acaba dr da doğumdan 2 hafta sonra gttm daha gitmedim
Benim 30.cu gün kesildi bir hafta gelmedi üç gündür gene başladı ama bu sefer adet öncesi bir kaç gün lekelenme olur ya onun gibi geliyor ne zaman biter bilmiyorum 🤔 benim Dr um 40 dan sonra çağırdı dün gittim kanama ile ilgili birşey demedi ama rahime baktı smer testti aldı faydalı oldu yani muayne gitmeni tavsiye dlederim

Benim 30.cu gün kesildi bir hafta gelmedi üç gündür gene başladı ama bu sefer adet öncesi bir kaç gün lekelenme olur ya onun gibi geliyor ne zaman biter bilmiyorum 🤔 benim Dr um 40 dan sonra çağırdı dün gittim kanama ile ilgili birşey demedi ama rahime baktı smer testti aldı faydalı oldu yani muayne gitmeni tavsiye dlederim
smear testi niye aldı acaba söyledi mi benimde aynı tam kesildi diyorum tekrar adet öncesi gibi başlıyor demekki olabiliyor bir başka sorumda bebeğim her emmede kusuyor 3 gündür bazen kesikli kusuyo bazende öylece sütü kusuyo sanki boşa emziriyorum gibi geliyo üzülüyorum kilo alanayacak diye sadece anne sütü alıyor şuana kadar iyi ama 3 gündür böyle var mı bebeği kusan hangi aşamada dr a götürmeli acaba

Hemennn anında uyudu yerıne koydum yıne 2 dk ya uyandı ama fön sesını actım bı kac dk sonra yıne uyudu o yatısla gece kalktı 🤣
Evett hiç kapatmıyom ben de en düşük moda alıyorum 2 metre de uzak olsun tamam hiç zararı yok yani dr.demesi öyleydi bana🙏🏻Derin dalabildiyse kapatıyom telefonumdan açıyorum sesi öle öle sabah oluyor😂🙏🏻🧿

Hoşgeldiniz sizin de oglunuzu Allah uzun ömürlü eylesin güzel kaderli yazilar yazsın 🥰..laktoz toleransı olunca bebeği bayağı yoruyor umarım bir an önce çare bulunur da sizde bebiste rahat eder.
İnşallah canım eveet çook çektik Allahım bundan sonra çektirmesin rahat rahat büyütelim bebiklerimizi💙

smear testi niye aldı acaba söyledi mi benimde aynı tam kesildi diyorum tekrar adet öncesi gibi başlıyor demekki olabiliyor bir başka sorumda bebeğim her emmede kusuyor 3 gündür bazen kesikli kusuyo bazende öylece sütü kusuyo sanki boşa emziriyorum gibi geliyo üzülüyorum kilo alanayacak diye sadece anne sütü alıyor şuana kadar iyi ama 3 gündür böyle var mı bebeği kusan hangi aşamada dr a götürmeli acaba
Smer testtini dogum sonrası bir sorun varmı rahimde onun için istedim dedi alttan da muayene etti görünürde problem yok ama smer de yapalım içimiz rahat etsin dedi o yüzden yani kusma olabiliyor eğer gün için de çok şık kusma devam ederse Dr a goturursun
Evet cnm bu işler bitti mi etraftan gelecek olan ürünleri isteyeceğim ,eksiklere göre bende başlayacağım alışverişe🥰🥰 amin cnm inşallah🙏🏼🙏🏼
En en ennnn güzel ennn keyifli (tabi maddi anam da zorlanıyor insan ama değer ) zamanlar alışveriş bebise sağlıkla kullanmak nasip olsun 🥰😍😍

Evett hiç kapatmıyom ben de en düşük moda alıyorum 2 metre de uzak olsun tamam hiç zararı yok yani dr.demesi öyleydi bana🙏🏻Derin dalabildiyse kapatıyom telefonumdan açıyorum sesi öle öle sabah oluyor😂🙏🏻🧿
AYY aman yok benımkı uyudu kapadım kız sabaha kadar onu mu dınlıcez🤪
Dedım ya kesın benımkıde oyle olur 🙈

Uyku için çözümüm şu oldu benim…saç kurutma makinesi açıyorum 2 metre uzağına yerleştirdim sabit yeri..açıyorum çocuk efsunlanıyor sanki😂ancak öyle uyku geliyor telefon uygulaması filan kar etmedi bize.eğer aşırı huysuz ve gazı varsa da bu sefer elektrikli süpürge 😂😂😂hay yarabbim ya saçma geliyodu bunlar bana🤪başa gelince anladım ama 🙏🏻
İnsan ne olsa yapacak yani öyle çaresiz bir an ki… yapmam dediklerini bin bir umutla yapıyorsun 🙂

Yolu düşen isteyen arkadaslarım gelin buyrun bi çayımı kahvemı için bı yerde bulussak keske herkess bebelerle gelsee ne guzel olurdu 🥰🥰
Onların devamıda gelecek hıc bunalma benım kızlar dırdırdırr dil kavgaları yetiyor vallaa 😬😬😬
Evet grupça buluşmayı çok isterim bende kuzum 🥰

X