2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Silikon sorun degil hep veririm nolcak ama sanki silikonda sadece ucunu aliyor cok az kavriyor gibi yeminle aglamamak icin zor tutuyorm kendimi acıdan kalan sütüm oluyor onuda biberonla veriyoem o yuzdende memeyi almak istemiyor galiba ama kalana da yazik oluyor bilmiyorm napicsm

Valla kuzum benim mecburen biberon beslemesi yapmam gerekiyordu o yüzden çok düşünmedim ama sadece anne sütü ile beslerim diyorsan ki sütün var hastanelerde emzirme hemşirelerinden destek alsana. Devlette filan da oluyor. Yani olmadı iki hafta sabret o acı beter bir şey yarık yarık oluyor kanıyor. Ama zamanla geçiyor bakım yapmayı ihmal etme. Geçmezse olmadı destek alırsın bilmiyorum

Yaaaa iyi ki gitmişsin doktora daha da geç kalınabilirdi..çok riskli bir durum olsaydı bence çıkarmazlardı cnm kendi doktoruna mı gitmiştin..

Yaaaa iyi ki gitmişsin doktora daha da geç kalınabilirdi..çok riskli bir durum olsaydı bence çıkarmazlardı cnm kendi doktoruna mı gitmiştin..
Evet çok şükür. Daha da gecikebilirdim anlamayıp çünkü ben gaz sancısı sanarak gittim. Kendi doktoruma gittim. Hafta sonu nöbetçi doktorlar takip edip onunla iletişim kurdular

Ay emziğe alıştıramadım ben bebemi ya. Yok anam emmedi gitti. Hep aldığı gibi itiyor ağzından. Sen iyisin maşallah
Ben doğumdn sonra geri alınınca annem mama gelene kdr emzikle oyalamıs nasıl cok cok cok çekiyor doğdugu gibi videoya çekmişler hala da öyle sesli emzik tutuyor cok gülüyorm şuanda da kendni uyutamıyor, yatakta ağzında emzik uyuyana kdr cokcoklar

Evet çok şükür. Daha da gecikebilirdim anlamayıp çünkü ben gaz sancısı sanarak gittim. Kendi doktoruma gittim. Hafta sonu nöbetçi doktorlar takip edip onunla iletişim kurdular
Anladım cnm..doktorunda başında beri takip ediyor seni o da biliyorsa güven doktoruna

Ben emziği başta çok gerekli görmediğim için evde olduğu halde hastane çantama dahi özellikle koymamıştım. Eve döndükten de 2 gün sonra ihtiyaç hissedince vereyim dedim ama mememe çoktan alışmıştı diye olacak, hiç almadı emziği. Şimdi de baştan alıştırmadığıma çok pişman oldum. Henüz doğum yapmamış kaldıysa aramızda, emziği ilk memenizin hemen ardından verin emsin. Hatta arada da verebilirsiniz, meme, emzik, meme şeklinde. O zaman meme reddi de yaşamazsınız Allah'ın izni ile.

Gece 3 den beri ayakta olanlara selam olsun
Ahh kuzumm yaa döngü bitmiyor degıl mı?
Gece burnunu bıle cektırıdm altını al emzır gaz cıkar
Gaz damlası ver uyut yerıne koy gozler tekrardan boyle
Mınık kuzular neden uyumazlar ki yarı uykulu baygın yarı gazdan kıvranan uarı gözu acık boylleee gııdyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…