2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaaaaa evetttt iki bebe pert ettiii 😂 düzene girerrr inşallah çok sessiz grubumuz 😭
Yaaa ben tek bebeyle ortada kaldmm kuzu ikizlere saygim sonsuz🤣annem olmasa naparm bilmiyorm genelde tek bakiyorum ama oda evi cekip ceviriyor gece esimde getir götür yapiyor ise baslayip nobete gidince naparim bilmiyorm🥺🥺

Bende rezene verıyorum bı kac kasık ılık ılk rahatlatıyor bırazda olsa ama yıne de bıcak gıbı kesen gaza ıyı gelen heee şuu diyebileceğim bıseyle karsılasmadım
Orası öyle tabii. Robot değil ki bu, bıçak gibi kessin, insan. Gaz olacak da sancısı olacak, uyumayacak kadar olmasın diye uğraşıyoruz. O kadarı da oluyor çok şükür

Kizlar gogusleriniz yara oldu mu sizinde agridan ölüyorm her emdiginde valla krem kapak felan kâr etmiyor yarildi resmen uclari duzelir mi bilemedim bide bebis silikon uca alisti zaten onunla emiyor hep
Düzeliyor canım Allah'ın izniyle. Daha önce de yazmıştım, ben de ilk hafta çok acı çektim meme uçlarımdan ötürü. Lansinoh krem ve gümüş kapak kullanıyordum. Fayda etmiyor gibiydi. Ama acı da çeksem emzirmeyi hiç kesmedim. Bir süre sonra acımalara azalmaya başladı. Sonrasında hiç kalmadı. Bayağıdır kremi de kapağı da bıraktım, hâlâ acı yok. Artık diş çıkarmaya başlayınca acı geri gelir diye bekliyorum. Kremle kapak dursun şimdilik bir kenarda 😁

Kız şaftım kaydı yaaa 😂
Hayattan koptum gaz olmasa 10 bebek versinler bakarım yeminle😣
inşallahh geçer vallahi. Evet herkes bebelendi çekildi 😔
Kıyamam yaaaa şu yolladığım damlaya baktın mı ? Kendini sütünü üşütme derler biz de başka da aklıma gelmiyo bişey kuzu ya kimyon çayı rezene bide yoğura yoğura masaj yapıyo yabancılar gaz için bacakları karna çekip bir sağa bir sol doğru baya bastıra bastıra🙄 off ya korkuyorum bebek bakmaktan sizin yüzünüzden 😂

Yaaa ben tek bebeyle ortada kaldmm kuzu ikizlere saygim sonsuz🤣annem olmasa naparm bilmiyorm genelde tek bakiyorum ama oda evi cekip ceviriyor gece esimde getir götür yapiyor ise baslayip nobete gidince naparim bilmiyorm🥺🥺
Bide yok o kalmasın bu gitsin annem le napcamm aman da amann 😂😂 geçicek kuzum daha çook taze inşallah oturcak herşey düzene fıstığım 🥰 göğüs acısı için ayva çekirdeği jeli yapcak annem benimde bide lansinoh krem aldım ama, bi de süt kanalları açılsın diye zeytinyağını elinizle avuşturun dio göğüs ucundan yukarı saga sola aşağı doğru masaj yapın diyo işte ne öğrenirsem yazıyom ben de işinize yarar belki denemeden ne desem bilmiyorum ki 😐

Düzeliyor canım Allah'ın izniyle. Daha önce de yazmıştım, ben de ilk hafta çok acı çektim meme uçlarımdan ötürü. Lansinoh krem ve gümüş kapak kullanıyordum. Fayda etmiyor gibiydi. Ama acı da çeksem emzirmeyi hiç kesmedim. Bir süre sonra acımalara azalmaya başladı. Sonrasında hiç kalmadı. Bayağıdır kremi de kapağı da bıraktım, hâlâ acı yok. Artık diş çıkarmaya başlayınca acı geri gelir diye bekliyorum. Kremle kapak dursun şimdilik bir kenarda 😁
Ayy ne guzel masallah bnde valla disimi sıkıp veriyorm ama almiyor cok zor tuutturuyorum aglaya aglaya bi hal oluyor kremleyip kapatiyorm bnde insallaah gecer fena bir acı

Kullandığın ürünlerin adlarını yazar misin?
Sadece e bebek malt içeceği (mavi olan), bir de yeşili var onun tadını beğenmediğim için maviyi içtim)
Günlük vitamin ilaçlarıma devam ediyorum sadece onun haricinde. Magnezyum, d vitamini, demir hapı bir de 1 haftadır emziren anneler için olan bir ilaca başladım. İçinde 2 çeşit ilaç var, birinden 2 adet, birinden 1 adet içiyorsun günde. Adı Pregnacare.

Ya duzgun emmedigi surece hep olacak agzini kocaman acıyor memede onu doldurmadigi icin sinirleniyor basiyor yaygarayi ve emmiyor nasil cozum bulucam bilmiyorum nornal memeyi zaten emmiyor silikon uca alisti ondan cekiyor diger taraftan da bazrn 10 20 cc akıyor onuda topluyorm biberonla veriyorum enjektore de cunku kocaman aciyor agzi yara oluyor bu seferde biberona mi alisti anlamadm valla ben nerde hata yapiyorm kilya
Sadece ucunu almadığı sürece sürekli yara acı olmaz kuzum. Enjektör ile bende ilk iki gün verdim baktım olmuyor onu da çekiyorlar ve dökülüyor filan hava yutuyorlar biberon ile verdim. Biraz red sebebi olabiliyor ama başka çare olmayınca ne yapcan. Silikon ile emiyorsa ne yapcan kuzum biraz büyüyene kadar devam et.

X