2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Anladım cnm o yönden iyi düşünmüşsün
Yaa bak görüyor musun negatife dönmüş iyi yapmışsınız tekrar test vermekle
İyi yapmışlar cnm evde olsan dediğin gibi anlamayacaksın sürekli stres edecektin..
sağlıkla zamanında gelecek inşallah

İyi pazarlar cnmmm
Ohh ohh iyi olmanıza çok sevindim haberdar er bizi sonuçtan

Ya duzgun emmedigi surece hep olacak agzini kocaman acıyor memede onu doldurmadigi icin sinirleniyor basiyor yaygarayi ve emmiyor nasil cozum bulucam bilmiyorum nornal memeyi zaten emmiyor silikon uca alisti ondan cekiyor diger taraftan da bazrn 10 20 cc akıyor onuda topluyorm biberonla veriyorum enjektore de cunku kocaman aciyor agzi yara oluyor bu seferde biberona mi alisti anlamadm valla ben nerde hata yapiyorm kilya

Eve çıkardılar bugün öğlen. Yatışım yapıldığında meğer bir parmak açıklığım varmış, bugün çıkarken söylediler. Serviksi uyarmamak için tekrar elle muayene yapılmadı. Sancı, karında toplanma, kanama olursa ya da su gelirse hemen gel dediler. Ben hiç çıkma taraftarı değildim aslında çünkü benim sancı dediklerim sancı çıkmıyordu. Onlar nst'de sancı var dediğinde de ben hissetmiyordum

Kizlar gogusleriniz yara oldu mu sizinde agridan ölüyorm her emdiginde valla krem kapak felan kâr etmiyor yarildi resmen uclari duzelir mi bilemedim bide bebis silikon uca alisti zaten onunla emiyor hep
Canım takip ettiğim bir doktor var Hasan Hüsnü eren..
Biri yazmıştı hocam göğüs yarama lugol solüsyon kullandım ertesi gün geçti diye,gerekirse ileride de bende kullanacağım..
bir Araştır istersen..

Hic duymamistim onu ya bi arastirayim bakalm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…