2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Biz yine pozitif çıktık yarın karantina bitiyo ve çıkabiliyoruz ne kadar tehlikeli bişey ya bulaştırıcılık devam ediyo belki negatif görmeden çıkmamda asla
En iyisini yaparsın cnm bulaşma riski olması bile korkutuyor insanı vebal almak var helal olsun sana herkes böyle düşünmüyorins çabucak negatife dönersiniz Allah yardımcınız olsun peki şimdi nasılsın ağrım varmı haksızlığın ne durumda

Bir dönem herşeyi sizinle birlikte takip edip, çok yorum yapmasam da her mesajı tek tek okuyordum transfer sürecinde neredeyse hep buradaydım.2.kez Negatifi görünce takibi bırakmıştım. Demin baktım bebişler gelmiş çok şükür Çoook mutlu oldum, Rabbim hayırlı evlatlar olmalarını nasip etsin, sizlerin de yardımcısı olsun inşallah. 3.transfer için ilaçlara başladık bu kez çift embriyo konulacak hem ümitli gem de çift olacağı için endişeliyim ki önceki aylarda çift embriyo koyulanlardan bu endişeyi yaşayanlar vardı beni anlayacaklardır Rabbim isteyen herkese bu duyguyu hayırlısıyla tattırsın

En korktugum sey vebal almak basından beri eşim olunca bile çok kötü oldum benim yüzümden diye inşallah döneriz kuzum az halsizlik ve öksürük devam ben de ama genel olarak iyiyiz çok şükür

Hayırlı bir başlangıç olsun inşallahhh Allahım en güzelini sağlıklısını nasip etsin güzel haberlerini bekleriz

İnşallah sürecin hayırlı şekilde pozitif sonuçlanır canım. Güzel haberlerini bekliyor olacağız

Banada cift konuldu
Hayırlı sonuclar ınsallahh

Labellaaa nasıl oldun yavrum bir gelişme var mı ?
Kuzum beyin mr tüm batın mr tomografi çekildi sonrasında. Onlar temiz çıktı şükür. Kitleden Parça alınırken kanama olmasından korkuyorlardı. Histeroskopi ile daha net görerek parça almak istediler. Bugun histeroskopi yapıldı parçayı da o şekilde aldılar ve tekrar kanama olmuş o sırada tansiyonm baya düşmüş entübe etmşler vs. Parça patolojiye gönderildi. Ve kitlenin kanamayla hiç bağlantısı yokmuş. Tamamen baska bir konu yani. İçerdede tampon ve balon vardı. Tamponu şimdi çıkardılar. Balonu yavas yavas indrecekler. Knma durmazsa balonla eve gidecekmiişim. Şuan beklemedeyiz bakalm

Sorma canim gelen meraktan geliyor zaten. bir iki kez oldu k.v ye dedim gelmek için soran olursa 40 çıkınca artik diye dün başka biri arıyor eşimi ne zaman gelelim diye bizim millette ciddi ciddi problem var bunu anladım.
Ayy gelen olsa da bebeği çıkartmıyorum odasından de çıkartma hiç
Gelen seni görsün gitsin

Ahhh kuzuummm yaaa kıyamam Rabbım acil şifanı versin ınsallahh cok üzüldüm en yakınnzaman da hersey bıtmıs olucak hıc bır dert gıbı buda kalmayacak

Sorma canim gelen meraktan geliyor zaten. bir iki kez oldu k.v ye dedim gelmek için soran olursa 40 çıkınca artik diye dün başka biri arıyor eşimi ne zaman gelelim diye bizim millette ciddi ciddi problem var bunu anladım.
Bende kayınvalıdemle eltım gelınce odadan cıkartmadan once eltımı cagırıdm bebegın yanına 1 dk kadar muzslın bezı verdım kucagına sonea bebegı verıdm maskelı tabı elelrıne dezenfekte sıkıp sonra aynı sekılde kayınvalıdemı cagırıdm
Hatta o dedı dısarı kıyafetı var uzerımde almayayım surdan şöylee bakayım dedı 1 dk gördu hedıyelrını verdı o kadar
Anneme bıle oyle verdım yapacak bir şey yok

Ah angel Çok üzgünüm. Kitle ne ile ilgili peki. İnşallah hiç yaşanmamışa dönsün bu sıkıntılar

Ne güzel yapmışsın benimkiler hiç dinlemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…