2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ne güzel yapmışsın benimkiler hiç dinlemiyor
Süreklı yanındalar oyuzdendır
Annem cok yakın oturdugu halde 2 kere gelebildi
Geldıgıınden de yaa nen kucuk cocukları cok severım ama korkuyorum yaklasamıyroum felan dedı vucudum da agrııyor felan dedı ama hıc al demeıdm oda almadı daha sonra kı geldogın de bıle

Kuzum benim ya off bu neymiş böyle çekilcek derdin varmış çok geçmiş olsun inşallah hayırlı sonuçlar olur ne dicem bilemiyorum biz üzülüyoruz aileni düşünemiyorum güçlü olmaya çalış geçicek inşallah

Biz yine pozitif çıktık yarın karantina bitiyo ve çıkabiliyoruz ne kadar tehlikeli bişey ya bulaştırıcılık devam ediyo belki negatif görmeden çıkmamda asla
Ahh cnm ya bir geçmedi bu illet hastalık..neyseki rahat atlatıyorsunuz İyi yaparsın cnm kimseye sebep olmamış olursun

Allah yardımcınız olsun cnm..
Sağlıklı bir süreç olsun Bende ikinci transferde çift konuldu acaba diye çok düşündük ama Allah verecekse çift tek koydurmak farketmiyor tek konuşup bölünedebilirdi

Ahh cnm ya çok çok geçmiş olsun..inşallah en kısa sürede bir sonuca varılır

Sorma canim gelen meraktan geliyor zaten. bir iki kez oldu k.v ye dedim gelmek için soran olursa 40 çıkınca artik diye dün başka biri arıyor eşimi ne zaman gelelim diye bizim millette ciddi ciddi problem var bunu anladım.
Ayyy çıldırmak içten değil.. offf bizde yaşayacağız böyle durumları sinir küpü Modunda gezeceğiz

Cnm ya ins bir an önce biter bu sıkıntın lohusasim bebek derken kendini toparlayamadin ins çabucak geçer Allah'ım yardimcin olsun ne zor bir durummus bu beklemeleri sonu sevinç saglik olsun ins

Kızlar ya gaz olmasın diye ne yiyeceğini şaşırdım ne yemek yapicam.kara kara düşünüyorum bir akıl verin bana ne pişirsem

Yavrum ne diyosun sen, ay entübe de mi etmişler. E şuan nasılsın ya. Allah sana güç kuvvet veriyor bence anlatırken bile sakin görünüyor. Allah yar ve yardımcın olsun inşallah

Ayyy çıldırmak içten değil.. offf bizde yaşayacağız böyle durumları sinir küpü Modunda gezeceğiz
Inşallah yaşamazsın lohusasin bebegin sana ihtiyaci var bi yandanda bunlarla uğraşıyorsun insanın sinirleri oynuyor kapiya gelip korona var girmeyim ama kapidan göreyim diyen oldu gerçi bu anormallikler benim oturduğum yerlede alakali sanirim

En iyisini yapmissin ben esirgemeye çalışıyorum gelen gidenin eline vermiyorum ama k.peder maşallah her sabah gelip ağzının dibinde seviyor valla cildirmama az bisey kaldi ya sabir çekiyorum

Labellaaa canım benim, çok geçmiş olsun. inşallah böylece geçmiş bitmiş olur.
H Hazel9 size de geçmiş olsun canım, rahat geçirin de 7 gün 10 gün önemli değil hiç.

nazli95 benim de 2.transfeirm.
İlkinde de bunda da çift koyulmuştu ve ikisinde de birer tanesi tuttu. İlkinde kalbi durdu, biliyosun.
Şimdi 17+5’e kadar geldik, çok şükür.

Biz yine pozitif çıktık yarın karantina bitiyo ve çıkabiliyoruz ne kadar tehlikeli bişey ya bulaştırıcılık devam ediyo belki negatif görmeden çıkmamda asla
Benim 17. Gün negatife döndü Dr 5 10. Günler bulaş seviyesi çok yüksek demişti. 10. Günden sonra bulaşı yitiriyormuş.

Son düzenleme:
Kızlar teşekkür ederim hepinize. Yani biraz güçlü bi yapım vardır çevremdeki herkes üzgün ben daha neşeliyim olacağı varsa oluyor herşey sonucta öyle düşünüyorum. Ama mr ların temiz çıkması beta hcg nin sürekli düşmesi ve içeride görülen kitlenin beyaz ve sedefli olması kötü hastalıgı düşündürmez dedi dr. Birkaç güne patoloji çıkacakmış bakalım. Umarım temiz çıkar.
Kanama için de balonu içerde bıraktılar çıkarmaya korktular biraz kanama olur diye. Şimdi eve geldim içimde o balonla artık son nokta ağladım sinirden yürürken ağrı yaptı vs ve içimde öyle bişeyle olmak bebeği emziriyorum vs ne bileyim sinirlerim yıprandı sanırm artık. Yarın tekrar giidcez balonu yavas yavas çıkarmayı denicem dedi doktor. Kanama olmazsa eğer bu kan yavas yavas vücudundan atılıcak dedi. Yani onlar içeriye müdahale etmeseydi kanama olayı çözülmüştü artık yavas yavas atılacaktı. Şimdi parça alınca alevlenmiş oldu. Şmdi balonla tekrar durursa,lohusalık dönemi atlatınca zamanla toparlannca yavas yavas o kan içinden atılcak dedi. Hayırlısı bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…