2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cnm bende icirsen şimdi olur mu bebeğime daha 16 günlük ama sorun olmaz dimi eskiden anason icirirleemis bebeklere herhalde sorun olmaz bir çay kaşığı versem

Cnm bende icirsen şimdi olur mu bebeğime daha 16 günlük ama sorun olmaz dimi eskiden anason icirirleemis bebeklere herhalde sorun olmaz bir çay kaşığı versem
Valla ben de bebeğe içirme konusunda en başta tereddütlüydüm ama eşim araştırıp içirilebilir olduğunu söyleyince rahatladım, içirmeye başladım. Eşim de doktor olduğu için normalde böyle kocakarı ilaçlarına karşı çok ön yargılıdır, hele ki bebeğe verme konusunda. Mustela kremlerine bile emin misin doğal olduklarına diye sorgulamış biridir. Buna olur deyince hiç tereddütsüz kullanmaya başladım. Zaten YouTube'da bu çayın tarifinin altında bir sürü yorum var bebeğine de içirip çok memnun kalan. Yani şu ana kadar bebeğine içirip de bebeğe zarar verdi diyen duymadım. Yine de ilk gün içirip denersin, ağlamaları azalıyor mu artıyor mu diye. Artmazsa zararı yoktur zaten. Rahat rahat içirirsin.

Bende rezene verıyorum bı kac kasık ılık ılk rahatlatıyor bırazda olsa ama yıne de bıcak gıbı kesen gaza ıyı gelen heee şuu diyebileceğim bıseyle karsılasmadım

Tmm. Deneyeceğim çok saol
Kizlar gogusleriniz yara oldu mu sizinde agridan ölüyorm her emdiginde valla krem kapak felan kâr etmiyor yarildi resmen uclari duzelir mi bilemedim bide bebis silikon uca alisti zaten onunla emiyor hep
Cnm sütum 5 gün sonra geldiği için bebek emdi boş süt sağma mak çektim hep gogsum yara oldu ucu kopacak kadar yarıldı şimdi kız emerken ağlıyorum resmen krem süre süre azda olsa iyileşmeye başladı muhakak krem sur yoksa uzun süre gecmiyor

Ayva cekırdeği jeli

Ben de emzikle oyalıyorum valla cunku sonra on tane kusmuklu kıyafet bir de totişini kurutmayla kurutuyorum sesinden falan baya rahatlıyo

Valla garmastan kullaniyorum elimden geldikce her emzirmeden sonra suruyorm ucu yok silikondan emiyoe aerolayi da kavarayamiyor sanki hic gecmeyecek gibi geliyoe

Kizlar gogusleriniz yara oldu mu sizinde agridan ölüyorm her emdiginde valla krem kapak felan kâr etmiyor yarildi resmen uclari duzelir mi bilemedim bide bebis silikon uca alisti zaten onunla emiyor hep
İki hafta dayan azalıyor kuzum benim tarifim zeytinyağı ve tahinin üzerinde ki yağı karıştır her emzirme sonrası sür üzerine gümüş kapak. Garmastan krem biraz iyi geliyor. Benim ucunu çekiştirip durdular bir de duramıyordum ağrısından. Böyle rahatlamıştım

Yanımızda birilerinin destek vermesi önemli fakat lohusalik kafasi midir nedir bilmiyorum bana bazen batıyor bugun ilk defa tek başıma deneyeceğim
Yok yavrum hepimize öyle batan şeyler çok. Bebekler için katlanıyorsun. Eşime bile tahammül edemiyorum ki

Kullandığın ürünlerin adlarını yazar misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…