2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canımm benım ılk 3 gun 2 ml geldı 🤣
Sen nıe endıse edıyrosun
Onları bıle bem ılac nıyetıne kuvezde ıken verdırdım
Sonra gunde 1 kere emıyordu hep sagdım sükür ler olsun geldı sonra sütüm
Bestlak la tahın helvası ıle destekeldım ☺️🤲 acele etme üzülme o bebege 10 ml bıle yetıyor zaten yettıgı kadarı ıle gelıyor
Bestlak kullaniyorum da tahin helvasi hic sevmiyorm hemsirede dedi aslinda deneyim napim bugun gece tuttu memeyi ilk uyandiginda emdi ikisinide mamada hazirdi ama baktm aranmiyor uyudu vermedim iyi mi yaptm sence ac kalacak die korkuyorm sonra 2 saate bir uyandi emdi 15 cc mama icti ama baktm araniyordu insallah dogru besliyormdur

Bestlak kullaniyorum da tahin helvasi hic sevmiyorm hemsirede dedi aslinda deneyim napim bugun gece tuttu memeyi ilk uyandiginda emdi ikisinide mamada hazirdi ama baktm aranmiyor uyudu vermedim iyi mi yaptm sence ac kalacak die korkuyorm sonra 2 saate bir uyandi emdi 15 cc mama icti ama baktm araniyordu insallah dogru besliyormdur
Her seferinde emzır orda süt akmaya baslayınca devamı gelen bısey bı gelip bı durmaz ben hıc vernedjm mama cocuk yutkunur zaten aglanazsa gunde 4.5 kere ciş yaparsa yetıyor demek

Anladım cnm arada yaz haberleşelim buradan 🥰🥰
Önceki gün sancılarım ve karnımda sertleşme oldu. Dün sabah tedbiren kontrole geldim ve rahim ağzımda yumuşama olmuş. Yatış verildi. Dün eşimin testi pozitif benimki negatif çıktı. Onu eve gönderdiler. Tek kaldım. Sayamadığım kadar serum, iğne, fitil, ağızdan ilaç, nst... Sancılar azaldı, bu sabah çıkarsın diyorlardı. Bugün başka bir doktor geldi ve kalıyorum çünkü sancılarım azalmış evet ama bunlar ilaçların etkisiyle olmuş. Dolayısıyla etki geçince tekrar edebilirmiş. bunu anlamak için bugün de serum vereceklermiş ve nst takibi yapılacakmış. sancılar devam ederse ağızdan ilaç başlayacakmış. o ilaçla takip etmeye devam edeceklermiş. sancılar devam etmezse belki yarın çıkarırlarmış ama pazartesiye kadar kalmam gerekebilirmiş. Nolur bize dua edin. Eşimde de bende de hiçbir belirti yok. Bir karışıklık mı oldu diye akşam başka yerde test verdi. Bu akşam çıkacakmış. İnşallah negatiftir ve yanıma gelebilir. Benim de sancılar tamamen kesilir ve eve gönderirler inşallah yarın. Artık neye üzüleceğimi şaşırdım

Önceki gün sancılarım ve karnımda sertleşme oldu. Dün sabah tedbiren kontrole geldim ve rahim ağzımda yumuşama olmuş. Yatış verildi. Dün eşimin testi pozitif benimki negatif çıktı. Onu eve gönderdiler. Tek kaldım. Sayamadığım kadar serum, iğne, fitil, ağızdan ilaç, nst... Sancılar azaldı, bu sabah çıkarsın diyorlardı. Bugün başka bir doktor geldi ve kalıyorum çünkü sancılarım azalmış evet ama bunlar ilaçların etkisiyle olmuş. Dolayısıyla etki geçince tekrar edebilirmiş. bunu anlamak için bugün de serum vereceklermiş ve nst takibi yapılacakmış. sancılar devam ederse ağızdan ilaç başlayacakmış. o ilaçla takip etmeye devam edeceklermiş. sancılar devam etmezse belki yarın çıkarırlarmış ama pazartesiye kadar kalmam gerekebilirmiş. Nolur bize dua edin. Eşimde de bende de hiçbir belirti yok. Bir karışıklık mı oldu diye akşam başka yerde test verdi. Bu akşam çıkacakmış. İnşallah negatiftir ve yanıma gelebilir. Benim de sancılar tamamen kesilir ve eve gönderirler inşallah yarın. Artık neye üzüleceğimi şaşırdım
Cnm ins eşinin sonucu negatif çıkar Allah yardımcınız olsun 🤲🤲😔

Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun. Kaç haftalık hamilesin? Yanına gelebilecek kimse yok mu çevrende en azından yanına gelseler kendini daha iyi hissedersin psikolojik olarak

Bence her emzirmeden sonra azda olsa mamayla destekle kuzum en azından şu sarılık tehlikesi geçene kadar

Kizlar bebegimin yüzünde sivilceler çıktı 😬
Süt alerjisi olabilir dedi doktor ,başına gelen var mı ?
Kızlarrr bizde de var cok minik isilik gibi ama ucu beyaz sivilce gibi bı gun bı yerde baska gun baska yerde cıkıyor
Ablam da dıo sütün yaglı bebek kılo alacagını gösterıyor bu
Bılmem ne kadar dogru

Kızlar günaydın. Dün doğumgünümü kutlayan arkadaşlar çok teşekkür ederim sizi seviyorum 🤗🤗
Yoğun geçti hiç durmadılar dün hiç akşam da annem babam kardeşlerim sürpriz yaptılar doğumgünüm diye. Ve ben mumu üfleyip odaya geçmek zorunda kaldım adı benim doğumgünüm oldu. Saatlerce ağladılar sudmadılar😐
Bu yaşa da böyle girdik elhamdülillah 😁

Kızlarrr bizde de var cok minik isilik gibi ama ucu beyaz sivilce gibi bı gun bı yerde baska gun baska yerde cıkıyor
Ablam da dıo sütün yaglı bebek kılo alacagını gösterıyor bu
Bılmem ne kadar dogru
Bendr de var beyaz. Aynı büyüklerin yağ brzrsi olur ya minik beyaz öylr. Kızda 2 yerde oğlanda Bi yerde. Çok önrmsemedim ben yaa geçer illaki

Bendr de var beyaz. Aynı büyüklerin yağ brzrsi olur ya minik beyaz öylr. Kızda 2 yerde oğlanda Bi yerde. Çok önrmsemedim ben yaa geçer illaki
Kücük bebeklerde cıkıyor zaten
Bız pazartesi dr a gıttık bayagı muane ettı önemlı bısey gorse soylerdı zaten ☺️
Yaaa ne hos artık bebek bakımları bebek kakaları gazları sivilceleri 😬🤲
Gazz demısken bız cok fenayiz aanne cayı da ıcıyroum 2. Gaz damlası da bıtıyor bıgaıa harıcı kendını sıkmaktan helak oluyor napcaz bu gazları yaa 😐😔

Geçen gün benim bebişlerden birininde yüzü pütür pütür oldu sonra geçti büyük ihtimal yediklerimden birşey yaptı seninde öyle olmasın

Bilmiyorum ki ondan mi ,
Çok gazlı, ağlama krizlerine giriyo, 3 4 saat hiç uyumuyo sürekli ağlama, bacaklarını yukarı çekiyo, şekilden şekile giriyo yavrum , kakasini da 5 günde 1 yapiyo bunlar hepsi birleşince süt alerjisi olabilir dedik
Diyet yapayim dedim
Süt ürünleri yemesem, eee bakliyat kış sebzesi gaz yapar diye yemesem, ne yiyecegim ben🤔

Kücük bebeklerde cıkıyor zaten
Bız pazartesi dr a gıttık bayagı muane ettı önemlı bısey gorse soylerdı zaten ☺️
Yaaa ne hos artık bebek bakımları bebek kakaları gazları sivilceleri 😬🤲
Gazz demısken bız cok fenayiz aanne cayı da ıcıyroum 2. Gaz damlası da bıtıyor bıgaıa harıcı kendını sıkmaktan helak oluyor napcaz bu gazları yaa 😐😔
Gaz damlası ne veriyorsun, faydası oluyor mu?
Beslenmene dikkat ediyor musun ?
Ben ne yiyecegimi şaşırdım artık 😬

Gaz damlası ne veriyorsun, faydası oluyor mu?
Beslenmene dikkat ediyor musun ?
Ben ne yiyecegimi şaşırdım artık 😬
2. Şişe Sapsipleks verıyroum canım 1 sıse bıogaıa da verdım
Valla cıkarıyor ama sonu yokkk hemde ne ckkarma cıkarıyor hepımızz ooo ooooo ooooooo dıyrouz sıddetı arttıkca 🤣
Baklıyat hıc ymeıyorum
Süt yogurt
Asitlı zaten
Baharat grubundan pulbıber karabıber gıbı seylerı yemiyorum
Portakal mandalına elma yemıyroum
Ama gaz oluyor bırde yesem ne olur 😐

X