2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ana kucağı kanguru sling alanlarınız varsa Bi resim atabilirmsiniz kızlar görelim 😊
8F4741E0-1A01-4839-9B7E-250E2311F89B.jpeg
050855DC-20BE-42FC-AA17-503DED7C6BA0.jpeg

Biz bugün bir tane bunlardan aldık ve kanguruyu sevmediler 😑 yüzü dışarı dönük kullanmaya başlayınca umarım severler 🙄🤲🏻

Bugün ilk kez nst ye girdim kızlar tık yok valla gayet normal bizimki 40 haftayı bulacak sanırım 😄
İdrar analizi istemişti lökosit çıktı yarında idrar kültürü istedi yarın vereceğim sonuç çıkmadan monurol başlamamı istedi.
🤣🤣 ayy hadi bakalım ne zaman gelecek 😍
Geçmiş olsun cnm idrar kültürü 3 günde felan çıkıyor.beklerken monurol vermesi iyi olmuş☺️

Ayy canim benim saolasin sana da cok gecmis olsun hastasin galibaaa 🤲 yarin hayirli haberlerini alalim bakalim bebis gostercwk mi kendini 🥰
İnşallah canım,çok şükür bugün iyiyim. 😉
Yarın için çok heyecanlıyım. 🙈
4 hafta olucak görmeyeli.
Çok özledim bebeğimi. 🥰

Kuzum mama miktarı gayet normal endişe etme. Mama vermeden memeye zorla biraz valla hemşireler kafasını tutup tutup bastı iki kilo idi bebeklerim. Ben ağrır şöyle böyle dedim hiç bir şey olmaz dediler öyle öyle tuttular maalesef hemen emen bebeklerden olmadılar. En önemlisi ilk başlarda hep soyundurduk zıbınla emzirdim. Oda ısısı biz kısa kollu duracak şekilde idi. Emzirme sonrası giydirdim yoksa emmiyor uyuyorlardı.
Offf bu isi hic beceremiycem ben valla oturuo agladm artk🥺pompayla sagdim iki gogusten 20 cc geldi bekletiyorum oda sicakliginda bu sekilde enjektore cekip verebilirim heralde degil mi ek isleme gerek yok

Offf bu isi hic beceremiycem ben valla oturuo agladm artk🥺pompayla sagdim iki gogusten 20 cc geldi bekletiyorum oda sicakliginda bu sekilde enjektore cekip verebilirim heralde degil mi ek isleme gerek yok
Aynen kuzum başka işleme gerek yok. Bende yapamazdım hemşireler destek oldu orada tutturdum memeyi annemde destek oldu tutturdular öyle oldu. Normal yani stres yapma

Canımm benım ılk 3 gun 2 ml geldı 🤣
Sen nıe endıse edıyrosun
Onları bıle bem ılac nıyetıne kuvezde ıken verdırdım
Sonra gunde 1 kere emıyordu hep sagdım sükür ler olsun geldı sonra sütüm
Bestlak la tahın helvası ıle destekeldım ☺️🤲 acele etme üzülme o bebege 10 ml bıle yetıyor zaten yettıgı kadarı ıle gelıyor

X