2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aminn insallahhvalla inan cok tuhafim duşumu aldm islerimi bitirdim uzaniyorum düsünuyorm öyle inanamıyorum ne bilim cok tuhaf bir duygu
Cnm yarın büyük gün ayy sanki ben dogurucam kendim geldi aklıma heyecan sardı benide bir anda allahim sağlıkla ins ikimizde kurtarsın cnm kendine gelince yazarsın bizde senden bekleriz bak haber ona göre

Kaç saattir çocuklarla uğraşıyorum delirmem geldi

Cnm emmeyle mi ugrasiyirsun Benim kız da bu saate kadar uyuyor şimdi başladı uyanmaya artık bizde oturucaz gece sabahlar olmasın
Yaa memeyi emiyolar arada alt alıyorum peşine mama. Mama yerken mayışıp uyuyorlar. Yerlerinr koyuyorum biri uyanıp ağlıyo. Haydaa onla uğraş dur. Zaten benim işlemler 1.5 2 saat sürüyo. 3 saatte bir de yeniliyorum arada bana 1 saat kalmış oluyo. O bir saatlerde Bi biriyle uğraştım Bi biriyle. Noldu anlamıyorum yaa valla kafam nasıl ağrıyo artık

ZEYNEPP5555 cano yaa kendi derdime düştüm hiç konuşamadım senle Allahım inşallah sağlıkla kucağınızı almayı nasip etsin inşallah su gibi akıp geçer güzel haberlerini bekliyoruz ilk fırsatta yazz bize

Kuzum saolasın ya evet onu da duydum çok enteresan bi durum Bakalım bu geceyi atlatıp yarın yaptırcam eve gelip yapn abi de korona çıkmış off vakalar çok arttı cidden korku sardı hiç sallamıyodum ama perişan oldum iki gündür, siz de dikkat edin

Cnm ya bende bir taneyle bazen bende öyle oluyorum sende iki tane kolay mı Allah gücünü artirrsin benim kızda öyle yatağa yatir hopp kalkıyor memede mışıl mışıl ama WC gidemez olurum gidişle diyorum zaten kimse yokk yanımda bazen zorlanıyoruz kuzum ya hele ki sen ins düzene girer artık senin minikler yarı kırkı oldu ins sende daha rahatlarsın..

Cnm yarın büyük gün ayy sanki ben dogurucam kendim geldi aklıma heyecan sardı benide bir anda allahim sağlıkla ins ikimizde kurtarsın cnm kendine gelince yazarsın bizde senden bekleriz bak haber ona göre
Ayy insallah guzel saglikli bir dogum olur hemencecik donerim size

Dün ben de resmen yalvarıyordum azıcık uyusun diye. Biraz da sinirlendim sonra vicdan yapıp kendime kızdım. Masum kuzucuk onlar diye Nasıl geçti doktor randevun benim gidesim yokta
İnsan hem üzülüyor hem sinirleniyor sonra yüzüne bakıyorsun şükrediyorsun çok garip duygular Kuzum gittimde boşa gittim benim iki gündür lekelenme tarzında kanamam başladı doktor kanaman tam anlamıyla bitsin öyle gel dedi smear testi için o yüzden muayene olamadan geldim benimde hiç gidesim yok hele zaten o koltuk korkulu rüyam bebişlerle fotoğraf çekti sonra evimize geldik

Kaç saattir çocuklarla uğraşıyorum delirmem geldi
Annemler gelmişti daha yeni kalktı babam beni gördükçe üzülüyor yanlarında oturamadıö bile akşam yediden beri yine ayaktalar ağlıyorlar emzik veriyorum susuyorlar ağızlarından düşünce başlıyorlar yine ağlamaya ninni söylüyorum susuyorlar susuyorum bu sefer diğeri başlıyor ağlamaya sabır diyorum kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…