2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Anlarsın ağrı var gibi mi ağlıyo mesela ben oğlanın sancı ağlamasını biliyorum artık belli acı çekiyo ozamn ben de senşn gibi çok üzülüyorum çaresiz hissediyorum gerçekten
Kızın da açlık ağlamasını biliyorum. Aslında anlarsın onu kuzum ya Bi gözlemle bakayım. Ama en olmadı götürürsün doktora tabi
Açlık ağlamalarını hiç söyleme evde kızıl kıyamet kopuyor resmen 😂 artık hangisi hangisinin ağlaması onuda ayırt ediyoruz bu ağlıyo bu ağlıyo diye.
Büyğk ihtimal bizimde sancıdan ayaklarını yukarı çekiyorlar tortop oluyorlar biran önce büyüsünlerde konuşmaya başlayıp dertlerini anlatsınlar 😔

Bir kontrolü daha bitirdik bizim kızın hiç acelesi yok gibi her şeyi yerinde almamı gerektiren bir durum yok dedi dr. Cuma nst için çağırdı ilk kez gireceğiz bakalım. Salı gününe tekrar kontrol bakalım ne zaman gelecek.
3200 olmuş yakında sığmayacak.
Aa sen hic girmemis miydın kız ömcesinde 1 meyve suyu ic hareket etmiyor minnos yoksa uzadikca uzuyor🤭

Ay kizlar cok fenayim 3.doz vurdu beni doktora gittim geldim simdi gece ateslendim, kuru oksuruk falan 😔 aksam covid testi vercem 🤷🏻‍♀️ Bi yandan da agir reflu geciriyorum ilac etki etmiyo yemek yiyemiyorum uyuyamiyorum aci su faranjit yapmis dedi doktor off oyle haberler iyi degil benden perisan oldum dunden beri 😔
Cnm çok çok geçmiş olsun.Cobid testi verirsen aşıdan dolayı pozitif çıkabilir. Arkadaşımın eşi aşı olduktan iki gün sonra göz ameliyatı için test verdi pozitif çıktı.Hergün Peşpeşe test verdi dördüncü gün negatife döndü..

Kızlar takıdan sonra gündem değiştirip bişe sorcam. Bende önce idrar yanması başlamıştı. Ama böylr mesanede değil vaginal bölge tahriş olmuş gibi idrar yaparken nasıl yanıyordu. Şimdi de kaşıntı böyle çok afedersiniz tayır tayır kaşıyasım geliyo
Canım ben bir kere idrar yolu enfeksiyonu olmuştum.idrarı yapıyorsun son damlasında Çok kötü bir acı hissediyorsun Onun gibi bir şey mi yaşadığın. Monurol içmiştim geçmişti hemen.doktoruna sor sen😉

Bir kontrolü daha bitirdik bizim kızın hiç acelesi yok gibi her şeyi yerinde almamı gerektiren bir durum yok dedi dr. Cuma nst için çağırdı ilk kez gireceğiz bakalım. Salı gününe tekrar kontrol bakalım ne zaman gelecek.
3200 olmuş yakında sığmayacak.
ohhh rahatı yerinde ya çıkmak istemiyor 🤪
Nst ilk kez mi 😅 seninki doğana kadar tospik olmasın😍

Kızlar takıdan sonra gündem değiştirip bişe sorcam. Bende önce idrar yanması başlamıştı. Ama böylr mesanede değil vaginal bölge tahriş olmuş gibi idrar yaparken nasıl yanıyordu. Şimdi de kaşıntı böyle çok afedersiniz tayır tayır kaşıyasım geliyo
Ayy bn bunu yeni gördüm mantar felan olmasn canım

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 yavrummm yarın büyük gün bir kızçemiz daha geliyor 😍😍😍
Sağlıkla gidip bebişini kucağına alacaksın inşallah 🙏🏼
Ayyy böyle bilip beklemek de ne heyecanlıdır😍😍
Aminn insallahh😍valla inan cok tuhafim duşumu aldm islerimi bitirdim uzaniyorum düsünuyorm öyle inanamıyorum ne bilim cok tuhaf bir duygu😍

çıktığımda beni bekliyodu kapıda içeriyede bir ablayla haber gönderiyodu beraber aşağı inmiştik beraberde yukarı çıktık kızlardan birini görmüş onu anlattı hemşire uzaktan kaldırıp gösterdi dedi ☺️ Kuzum bana sordu ne alayım ne istersin gerek yok bir kendimizi toparlayalım bana yeter belki sonradan isterim dedim ama Allah razı olsun zaten hastanede ikimizdik benim için yaptıkları bile herşeye değer 🥰 benimkilerinde henüz dökülmedi babam geçen gün yavaş yavaş başlar dedi ama bilmiyorum birde benimkiler biraz erken geldiği için vücutlarında kıllar var onlar dökülmeye başladı
Maşallah kuzum valla ben olsam isterdim kesin 😅😬 ya annem dedi bana dökülür diye ama duruyor hala anlamadım 🙄

Kesinlikle öyle kuzum birde bugğn doktor kontrolüm vardı gece eşimde bende uykusuz kaldık eve geldik açeşim diyorki biraz uyuyayım işe gidecem çocuklara ne anlatacam onuda düşünmedim diyor 😂 birde kuzını kucağına almış diyorki nolursun biraz uyu biz çok uykusuz kaldık bari biraz uyuyalım annenle arkasındanda diyorki sen şimdi uyursun annende uyur düşğnen beni düşünsün kıyamam dedim sana 😂😂😂
Dün ben de resmen yalvarıyordum azıcık uyusun diye. Biraz da sinirlendim sonra vicdan yapıp kendime kızdım. Masum kuzucuk onlar diye 🥺 Nasıl geçti doktor randevun benim gidesim yokta🤓

X