2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay noldu ama sana nazara mı geldin iyiydin

Valla almadı. Hayaller hayatlar
Bişe alamadım inşallah elimiz rahatlayınca diye söyledi ama
Doğumdan çıkınca biliyosun benimki olaylıydı öbür tarafa gidip geldim malum 6 saat sonra bi gördüm gözler yorgun kan çanağı, öyle elimi tuttu falan. Büyükler var ya öyle çok romantik şeyler olmuyo bizde filmlerdeki gibi,
Doğum saçı derken bebeğin saçı mı. Ben hiç gelişimi az diye dökülmez şeklinde bişe duymadım kuzum

İlkine cevap verebilirim esim hic bisey almadı acıkcası yetisemedi de garibim balkonum cok buyuk cam balkon yaptiricam bana bu yeter dedim idareli kadının hali bi baska diyor isine geldi ya

Canim cok gecmis olsun 3.de benimde eklem agrim felan cok olmustu o gun 2 kez parol icip bolca dinlendim anca toparlandm esimde senin gibi oldu ates serumla felan toparladi covit degilsindir insallah

Cnm geçmiş olsun hiç korkma covid falan yoktur faranjiti çabuk atlatırsın umarım.
Soru 1 hediye almadı bayağı borclandik ileride söz alicam dedi gecistirdi kayinvaldemler kıza bilezik almışlar bana hiç kimse bişey almadıisterdim ufakta olsa birşey almalarını aman eşim almamista başkası almasa da olur gerçi
Soru 2 doğumdan çıkınca çok ama çok duygusaldi bana da öyle davrandı
Soru3 saçları kızımin bayağı var midem yanmamasina rağmen ensesine kadar saçı var ama şimdiden başladı yanlar dökülüp boşalmaya dökülme zamanını biiyorum ama

İyi tek almayan benim eşim değilmiş insan bir şeyler ayarlar dedim benimki elinde telefon ancak fotoğraf çekiyordu ameliyathane den çıkarken annemler vardı. Neyse odada annemler yalnız bıraktı o zaman da tuvalete götür beni dedim tuvaletten çıkamadım sonra bebekler ağladı annem geldi hiç duygusal şeyler filan yaşanmadı. Sanki eşim lohusa idi kendinden geçmişti yorgunluktan hastanede yatarken sürekli geldi gitti çok yorgunduk psikolojik olarak yahu ZEYNEPP5555 nurselek Elifimm30

Benımkı yorgunum demiyordu
Ama onun yerine babamla kv adam uykusuz kalıyor işe gidecek dedıkce hepsını kovmak geliyordu ıyıce psikolojimi bozuyorlar dı sonra zaten kımseyı kabul etmedim yanıma

Benımkı yorgunum demiyordu
Ama onun yerine babamla kv adam uykusuz kalıyor işe gidecek dedıkce hepsını kovmak geliyordu ıyıce psikolojimi bozuyorlar dı sonra zaten kımseyı kabul etmedim yanıma
Yaaa ben neden kimseye bisey diyemiyorummm annem kaynanam esim gidicez esim ben bırakip gitmem dedi annem ben kızımı bırakmam ddi kaynana o heycani yasayacakmis kaynanayi esim gece otele bırakacak öyle idare edicez artk valla su arada oda masraf sinirden catlamak üzereyim

Eee nıe gelıyormus yanında da kalamayacak zaten evınde dursun yemegını corbanı kompostonu yapsn ne gerek var yaa yazık gunah neler cekıyrouz bıze onlar mı yardım ettı sankı o kadar paralar harcanırken

Eee nıe gelıyormus yanında da kalamayacak zaten evınde dursun yemegını corbanı kompostonu yapsn ne gerek var yaa yazık gunah neler cekıyrouz bıze onlar mı yardım ettı sankı o kadar paralar harcanırken
Yaa etmedikleri gibi ne köstek oldular bi bilsen varya bnde diyorum evde kalsn en mantiklisi bu ben annemi isterim zaten yanimda napicam esimde var yeter ama yok kadın inat etti gelicem diye esime dedim artk pes ediyorum git otele bırk kız bide demez mi bana eltine hazirlik yapıyroum kusura bakma size bisey yapamadm diye bari bunu deme bide annemin yaninda

Yaaa neyse acmayayım agzımıı hayat zorlukların da hayatımızındaha da zorluyorlar yazıkkk

Yok yok üzülme. Bizde de aynı
İçimden çok diyorum ulan utan 2 bebe çıkardım sana hiç mi haketmedim diye de,içimden işte

Aynen öyle valla iyi ki önceden gelmedi gercekten art niyetli bir insan degilimdir ama o kadar doldurdular ki beni sinirden cıldırtıyorlar gercekten
Sıkma canını Bi şekilde görmezden gelmeye çalış. Sonrası daha kötü çünkü, dip dibe saçma sapan akıllar bebeği kucaktan bırakmamalar iyi bi şey yaptığını sanmaları silsile halinde devam ediyor. Ben de sürekli kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum çünkü maalesef kırılmasın küsmesin diye susuyorum. Ya konuşacaksın ya yok sayıp takmayacaksın.

Aa planlar değişmiş. Aman iyi valla kuzu yanında kalayım dememiş ya sen buna da şükret

Dogru diyosn valla ne deyim bebegimi saglikli sihhatli kucagima aliyimda napiyolarsa yapsinlar artk az kalackmis zaten görmezden gelicem napym

Allah var çok istedi almak da ben engelledim para pul yok çünkü artık ameliyathane den çıkana kadar beklemiş sağ olsun onu görünce çok ağladım psikolojim de kötüydü ya bebeği aldılar benden beni yoğun bakıma koydular orda da bırakmadı eşim hep yanımdaydı uyumadı yemeğe bile gitmedi. Bana da yetti ne diyim her şeye Allah can sağlığı versin diyorum. 20 gün oldu hala dikişlerim kanıyor diğer komplikasyonlar bitti çok şükür de. Canımız sağ olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…