2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayyy cok tesekkur ederim valla Allah razı olsun kadın gözümü cok korkutmustu ya inan kara kara düsünmeye baslamistm napıcam ben diye

Yaa cok sagol valla icimi rahatlattiniz böyle kadında bir surat vardı valla sunu hissedicen bunu hissedicen diye nasil korktum anlatamam insallab sag salim hayirlisiyla dediginiz gibi atlatirim bnde insallah

Ayyy cok tesekkur ederim valla Allah razı olsun kadın gözümü cok korkutmustu ya inan kara kara düsünmeye baslamistm napıcam ben diye
Hiç düşünme kuzum sadece bebişi aldıklarımda bebişin çıkardığı sesi duyacağını düşün ben hep onu düşündüm aldıklarında sesini duyduğun anda herşey bitiyor inanki onun verdiği mutluluk huzur başka hiç birşeyde yok Rabbim sağlıla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin

Ya ben o şekilde yatırıp sonrasında düzlemedim kuzum korkuma. Şimdi de normal arka üstü tutmuyolar kafalarını mesela altlarını alıyorum ya sağa ya sola çeviriyorlar. Düz kafa yastığı benim bu işi çözetmi acaba, orta boşluk olacak sağa sola yatıramıcaklar kafayı

Ne yaklaşım bilmez insanlar var ya Allah aşkına. Bi de boynuna bakmış estağfurullah. Hiç korkma sen bak burda kaç kişi deneyim geçirdik Evvel Allahın izniyle çok güzel geçicek hepsi

Kuzum bende bir saat sonra sırt üstü dönderiyorum benimkilerde öyle sağa sola çevirince daha rahat ediyorlar heralde. Ya yine çeviriyo ama normal yatağa yatırdığın şekilde değil tam dönderemiyor kafasını

Kız ben aldım hıce tuttu benım kızz yıne cevırıyor kafayı 1 ay kuvezde alısmıs yattma pozısyonuna yokkk olmadı gerı ıade edıcem

Kız ben aldım hıce tuttu benım kızz yıne cevırıyor kafayı 1 ay kuvezde alısmıs yattma pozısyonuna yokkk olmadı gerı ıade edıcem
Onla alakası yok sağa sola yatmasını engellemenin yani. O sanırım düz kafa olmasını engelliyor yalnızca hani şapşak oluyo ya arkası bazı bebelerin hep sırt üstü yatmaktan o yani

Sırt üstü çevirdim şimdi bende. Yine uykuda da olsa çeviriyolardı kafalarına sağına soluna bişeyler koydum başlarının biraz alışana kadar böylr yapiyim

Memurlar olarak enflasyonun altında ezildik kızlar. Gerçekten evveli memur maaşı asgari ücretin 3 katı iken. Adaletsiz verilen zam oranıyla neredeyse asgari ücretle eşitlendik. Hayırlı uğurlu olsun. %30.5

Aminn insallah valla heyecanliyiz bakalim sag salim gelir insallah minnosum

Ne yaklaşım bilmez insanlar var ya Allah aşkına. Bi de boynuna bakmış estağfurullah. Hiç korkma sen bak burda kaç kişi deneyim geçirdik Evvel Allahın izniyle çok güzel geçicek hepsi
Valla kurbanlik koyun gibiydim inan belime baktı igne nasıl girer diye boynuma bakti entubasyon nasil olur die ikisinden de korkutup önceligimiz spinal oldun dedi ve gitti

Memurlar olarak enflasyonun altında ezildik kızlar. Gerçekten evveli memur maaşı asgari ücretin 3 katı iken. Adaletsiz verilen zam oranıyla neredeyse asgari ücretle eşitlendik. Hayırlı uğurlu olsun. %30.5
Ayy valla buna da sükür dedim ne yalan söyleyim hic yoktan iyidir gözüyle bakıyorm zam yapmayıp herseye zam gelse daha beter olurduk ha yeter mi yok ama buna da sükür

Onla alakası yok sağa sola yatmasını engellemenin yani. O sanırım düz kafa olmasını engelliyor yalnızca hani şapşak oluyo ya arkası bazı bebelerin hep sırt üstü yatmaktan o yani
Heee ben hıc sırt ustu yatıp kafayı düz tutamıyor dıe almıstım

Bizimkiler anaları gibi sağlıksız şeyleri seviyor sanırım ondan aptamili sevdiler hipp hiç sevmediler evolvia önce yediler şimdi yüz ekşitiyorlar ondan aptamil veriyorum mecburen bakalım normal mamaya geçersek belki başka şeyler denerim. Similac filan da önerenler var. Golden goat yine merak ettiğim bir mama bakacağız artık. İnşallah kabız olmazlar Zaten gazdan duramıyorlar çenelerini titrete titrete ağlıyorlar

nurselek Benim bebeklerde sürekli sağa sola tam çevirip yatıyorlar kafalar yastık gibi arkaya uzun oldu. Düz kafa yastığı işe yaramadı pek biz de şu çözümü bulduk seyahat yastığı çocuklar için günde birkaç saat yanlarında iken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…