2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bunu yapsam kesin ayıplanırım. Valla geldiğinden beri öptü öptü en son altnı değşyrtorm tepemde kp yi görntlu arıyolar cocugun altını yandan değiştrmeye çalşıyorm. Sinirim geldi o an zaten. O sıra da tam giydirdim bezi kenara koycam şapp bir öptü yanağını sesi duydm bebişte ağlamaya basladı zaten aldım hemen kucagıma anne öptnnu dedm öptm valla dedi. Ama öpmeyin ya öpmesin kmse doktor yasakladı dedm. Dr lar yasaklar dedi. Ben kendm bi kere bile öpmedm dedm ben gidyorm babn yemek istyor dedi çıktı direk. Eşime öncesnde mesaj atmıstm tmm ben uyarcam yazmıstı. Ama böyle olunca ben uyarmak durumunda kaldm. Ona da anlattm şuan tavır aldı konusmuyor bnmle

Valla helal olsun cok iyi yapmissin insallah boyle tepkiler vermemize gerek kalmaz bizlerin kendileri akil eder

Valla ben bisey yapmadm ogluyla kendi planladi

Kendi doktorunda mi kontrol kuzum ? Hayirli haberler bakalimmm cok heyecanli tabiii dort gun nee hatta belki uc olcakk
Evet kendi doktorumda o yüzden biraz heyecanliyim 1 gün one cekmeye bakalım ne diyecek insallah yine bekletmezde erken alır hic oturamiyorum artk bebis mideye resmen toplaniyor direk

Elini yüzünü yıkmadan bebeğin olduğu odaya gelmesinler kuzum öyle alıştır. Ben eşimi odadan çıkartıyorum. Bu konuda tavizim yok dedim. bi gün de ben wc den çıktım yatak odasındaki, burnuma sigara kokusu geldi eşim de yatağa girmiş. Belli balkonda sigara içmiş direk el yüz yıkamadan girmiş yatağa. Adamı yataktan çıkardım kalk kalk hadi dedim ben rahatsız oluyorsam bu bebeler ne hale gelir. Başta alıştır yani

Derde bakay benim dedigine göre doktorun nişanda geldi ben dogururum sandm ama olmadı sancım düzenli degil geliyoe gidiyor bazen cok siddetli oluyor ama hakikaten hemen olmuyormus dogum anladm

Pfff benim simdiden arkdaslarim msj atıyor huyumuda biliyorlar aylardir evde tek oturuyorm sakayla karisik söylüyorm da ama nerde gecenlerde bi arkadasimiz dogum yapti kiza hep cat kapi gitmisler

Ne demek ayiplanmak ya ayiplayan ayiplasin vakalar boyle olmus bi de milleti mi eylicem foto atarim cok yakin akrabaysa ya da gelsin maskeyle dursun esinin bu konuda kati olmasi gerekio aslinda Tavirda Alsin yanii kusura bakmasinda opucuk hastaligi diye bile bisey var ben bebegime uzulcegime millet uzulsun yani olmaz ki sen guzel bi dille soyle esine kendi anneme babama da aynisini yapiyorum de kendimiz opmuyoruz de kuzum istee aman valla yasamadan bisey diyemiyorum ama hassas surecler lohusalikta oluyo iste herkes senden daha lohusa

Ayyy bu sondaki lafini cok begendim herkes benden daha lohusaesimde bir surat var anlatamam suan stresliymis beyfendi dedim sanki sen dogurucam ömrümde kac kere dogurdum aceba ben normalimde sana noluyor en kolayı benimkiymis öyle dedi tam cıldırmalık

Asiri titiz benim koca o konuda zaten dee iste icmeyene kokuyo bu illet Idare edicez napiim ben anneysem o babasi ananesi babanesi dedeleri yaniii sakinmak olmaz ama uyaririm dinleyen olursa

Allah allah esine noluyomusss baba olmanin tutusmasi mi tamam stresli olabilir herkesin duygu durumu baska ama asil sana destek olmasi lazim yani hepimizinki icin gecerli bu en kolayi seninkimiymis abicim bunlar dalga mi gecio bizle ya ameliyat yani bu saka degil ki tamam guzel sonucu olan bisey ama normali de riskli sez i de riskli saka saniyolar herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…