2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Biz konuşuyoruzda noluyo yine birşey gelmiyo 😂 ablam sadece ne varsa bana vermek için kenara koyuyor 5 yıldan beri çoğu şeyi başkalarına verdirdim keşke verdirmeseydim dedim 😂 geçen günde kıyafet kenara koymuş diyoki hiç birşey olmamış evin içinde giydirirsin diye benimkiler kız dedim erkek değilki evin içinde ne olacak sanki diyo yok dedim nasıl alıştırırsan öyle gider 😂
Yaa bizde iki taraflada hic iletisim yok ablada yok bnde zaten bisey beklemem hata bu hayattan🤣

Kizlarr fikrinize ihtiyacım var ben simdi burdaki doktorun kontrolune geldim carsamba alalim dedi persembe de benim kendi doktorum alalim dedi persembe olan acıbadem burası yerel bir özel hastane doktor daha ilgili benimki anca bisey olursa orda dogur diyor siz olsaniz napardiniz

Kizlarr fikrinize ihtiyacım var ben simdi burdaki doktorun kontrolune geldim carsamba alalim dedi persembe de benim kendi doktorum alalim dedi persembe olan acıbadem burası yerel bir özel hastane doktor daha ilgili benimki anca bisey olursa orda dogur diyor siz olsaniz napardiniz
Evine en yakın yer daha iyi kuzum ınan ınsan hıc yol gıtmek istemiyor amelıayt sonrası ezıyet
Ben mesela bana yakın medıpol vardı oradaydım hep takip te
Yogun bakım yok dedı dr benden daha uzakta olan 2 medıpol hastanesını onerdı
Bem teee oralara gitmeyi ıstemedım
Mesela o kadar kuvezde kaldı sabah aksam gıttık uzak olsa cok ezıyet olurdu
Oyuzden baska hastanede dogum yapmıstım
Hee şöyle bısey var
Allah korusun rısklı bısey olur tek prof uzaktakı dr olur rıske atmazsın
ama kendı dr un bıle yakında olabilirsin dedıgııne gore rısk faktoru yoktur dıe dusunuyrıum

Ben bilemedim canım yaa, yani yerel bi hastane olması önemli değil de ciddi bir durumda ekibi hemen toplayabilirler mi.
nurselek nurselek ve Labellaaa Labellaaa neler neler yaşadı. Allah korusun da önlem almak da fayda var sanki.

Eki Görüntüle 2979743
Çaresizliğin resmi 🤪🙂 yeni yılınız kutlu olsun kızlar. Bebelerimizi sağlıkla büyütmek nasip olsun 🤲🏻
İkiz Kardeşlerim doğduğunda annem tavana vidalar çaktırmıştı. yatak büyüklüğünde çingene salıncağı yapmıştı 🤣🤣 ancak öyle baş edebildi. Çok çok iyi olmuş 😍

İkiz Kardeşlerim doğduğunda annem tavana vidalar çaktırmıştı. yatak büyüklüğünde çingene salıncağı yapmıştı 🤣🤣 ancak öyle baş edebildi. Çok çok iyi olmuş 😍
Böyle sallamam diyordum ama ayağımda da salladım beşikte sallamayı kabul etmiyorlar ayaklarım ağrıyor artık annem bu çözümü buldu çamaşır ipi varsa getirin dedi 😅🤣 ben gönüllü değildim ama bebeler bayıldı ne yapalım 😬🙂 öyle baş olmuyorlar cidden 🙄

Cnm benim için en önemli olanı yoğun bakım ve herhangi aksi bir durumda Müdahale edilebilecek bir ortamın olması..
Mesela bulunduğum ilde çok çok iyi bir doktor var onunla devam edebilirdim ama buradaki hastanede yoğun bakım yok o yüzden tercih etmedim..
Bulunduğun ildeki hastanenin kriterleri de iyiyse yalın olanı tercih ederdim bende..

Evine en yakın yer daha iyi kuzum ınan ınsan hıc yol gıtmek istemiyor amelıayt sonrası ezıyet
Ben mesela bana yakın medıpol vardı oradaydım hep takip te
Yogun bakım yok dedı dr benden daha uzakta olan 2 medıpol hastanesını onerdı
Bem teee oralara gitmeyi ıstemedım
Mesela o kadar kuvezde kaldı sabah aksam gıttık uzak olsa cok ezıyet olurdu
Oyuzden baska hastanede dogum yapmıstım
Hee şöyle bısey var
Allah korusun rısklı bısey olur tek prof uzaktakı dr olur rıske atmazsın
ama kendı dr un bıle yakında olabilirsin dedıgııne gore rısk faktoru yoktur dıe dusunuyrıum
Iste kafam cok karıstı burası evime 5 dk ama yenidogan yogun bakimi cok iyi degil ama bizim kendi calistigimiz hastanenin iyi Allah korusun en kötü sevk ettiririz oraya dedik herkesi tanıyoruz ama diger taraftan da bakıyorm o taraf kurumsal bir hastane bide sunu dusunuyorum bu adam carsambaya verdi gitmesem persembeyi beklesem kendi dr icin carsambagece samcim gelse bu doktora cok ayip olacak pff cok karisik bir durum

Böyle sallamam diyordum ama ayağımda da salladım beşikte sallamayı kabul etmiyorlar ayaklarım ağrıyor artık annem bu çözümü buldu çamaşır ipi varsa getirin dedi 😅🤣 ben gönüllü değildim ama bebeler bayıldı ne yapalım 😬🙂 öyle baş olmuyorlar cidden 🙄
Ayy bende öyle düşünüyorum ama bebiş ne der biliyorum 🤩 İnşallah şöyle yatağa koyduğumda uyuyan bir bebe olur Çok mu şey istiyorum acaba🤪🤪 ama durmuyorsalar yapacak bişey yok gerekirse kuracağız çingene salıncağını 🤣🤣

Ben bilemedim canım yaa, yani yerel bi hastane olması önemli değil de ciddi bir durumda ekibi hemen toplayabilirler mi.
nurselek nurselek ve Labellaaa Labellaaa neler neler yaşadı. Allah korusun da önlem almak da fayda var sanki.
Inan o ikisi geliyor aklıma olmadi olmaz Allah korusun ama onunla ilgili de sunu dusunuyorum dogum sonrası ekstra durum olsa angelbabygirl gibi ben acibademe yetisemem 1.5 saat ama normal yol degil sehirler arası yollar iyi degil buzlu hep pzt doktoruma acık acık anlatıcam doktoruma carsambaya ceker misiniz diycem bakalim ne diyecek

Cnm benim için en önemli olanı yoğun bakım ve herhangi aksi bir durumda Müdahale edilebilecek bir ortamın olması..
Mesela bulunduğum ilde çok çok iyi bir doktor var onunla devam edebilirdim ama buradaki hastanede yoğun bakım yok o yüzden tercih etmedim..
Bulunduğun ildeki hastanenin kriterleri de iyiyse yalın olanı tercih ederdim bende..
Bulundugum ildeki özel hastane ekipman cok cok iyi degil diye dusunuyorm tek guvencem kendi calistigimiz hastane en kotü durumda orda mudahale edecek cok tanidigimiz var bilemiyorm kaldm arada

Ayy bende öyle düşünüyorum ama bebiş ne der biliyorum 🤩 İnşallah şöyle yatağa koyduğumda uyuyan bir bebe olur Çok mu şey istiyorum acaba🤪🤪 ama durmuyorsalar yapacak bişey yok gerekirse kuracağız çingene salıncağını 🤣🤣
İnşallah sakin uslu bir bebek olur yavrum ne diyim öbür türlü insana her şeyi denettiriyor 😬🤣

İnsan ne kadar plan yaparsa yapsın doğum işi nasip biraz kuzum. Önünde bir planın olsun ama her an her şey yaşanabiliyor. Ben kendi doktorumu tercih ederdim ancak Yasamademek123 Yasamademek123 dediği gibi ameliyatlı canım çıktı eve gelene kadar eşime yavaş yavaş diye diye bir hal oldum. Zaten kendi doktorum da giremedi doğuma. Oradaki doktor acil durumda kabul eder her türlü bence açık açık konuş. Eğer iki yerinde elinde tutmaya kalksan o an planlanacak başka ameliyatı engellemiş olursun belki. Ben yerinde olsam evime yakın yerdeki doktora açıkça söylerdim. Anlar bence.

Benim doktorum yoğun bakıma göre çok karar verme neresi boş ise orası kabul ediyor yasa gereği havuz sistemi varmış yani. Doğurduğun an o hastanede boşluk olmayabilir. Beni doğuma almaya karar verdiler ya işte ilk yoğun bakımı ayarlamaya çalıştılar ayarlayıp sonra ameliyathaneyi ayarladılar. Neyse ben gittim o arada acil bir hasta yatışı oldu 26 haftalık ve ciddi açılması var doğum başlamış dolayısıyla onu aldılar ve yoğun bakımın bana ayrılan bir yatağı ona verildi. Ve Allah korusun bebeklerde ihtiyaç olsaydı ayıracaklardı biri orada diğeri başka yere gönderilecekti. Yani cidden nasip işi belli olmuyor. ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555

İnsan ne kadar plan yaparsa yapsın doğum işi nasip biraz kuzum. Önünde bir planın olsun ama her an her şey yaşanabiliyor. Ben kendi doktorumu tercih ederdim ancak Yasamademek123 Yasamademek123 dediği gibi ameliyatlı canım çıktı eve gelene kadar eşime yavaş yavaş diye diye bir hal oldum. Zaten kendi doktorum da giremedi doğuma. Oradaki doktor acil durumda kabul eder her türlü bence açık açık konuş. Eğer iki yerinde elinde tutmaya kalksan o an planlanacak başka ameliyatı engellemiş olursun belki. Ben yerinde olsam evime yakın yerdeki doktora açıkça söylerdim. Anlar bence.
Suan aslında yakın olan doktorla ilgili sorunum yok ben 20 haftadan beri onada takipliyim hep gidiyorm zaten ama mesela sunu dusunuyorum ameliyat sonrasi bir sorunum olsa kendi doktoruma imkansiz yetismem ama ne islem yapildigini bilen o burdakine gitsemde icim rahat etmez en iyisi pazartrsi kendi doktorumla acik acik konusucam bakalim o ne diyecej

Yani canımcım ben olsam kendi doktoruma giderim açıkçası benim fikrim böyle yakınımda bir sürü hastane var ama, diyorum ya istanbul içinde bile 1,5 saat uzaklığımız var hastaneye Allah korusun ama sen sancıyla gitsen bile o doktorun eşşek gibi gelmek zorunda yarinda olsa obur gun de olsa yanii gelmek zorunda sen takibindesin dava acmaya bile hakkin olur gelmezse, para almayı biliyolar.. yani sozun ozu icin hangisinde rahat ediyosa orda dogum yap 🤷🏻‍♀️😅

Suan aslında yakın olan doktorla ilgili sorunum yok ben 20 haftadan beri onada takipliyim hep gidiyorm zaten ama mesela sunu dusunuyorum ameliyat sonrasi bir sorunum olsa kendi doktoruma imkansiz yetismem ama ne islem yapildigini bilen o burdakine gitsemde icim rahat etmez en iyisi pazartrsi kendi doktorumla acik acik konusucam bakalim o ne diyecej
İçine sinmesi önemli kuzum. Bencede bir fikir al konuş ne diyecek ona göre karar verirsin

X