2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya iki üç gün önce salata yedim dünde biber dolması etkiler mi o kadar bilemedim bir iki gün daha takip edip bakarım. Bebekler gazlı ve çıkaramıyor annemde sancı olunca oluyor diyor. Demi ya insanın aklı fikri çiş kaka kusmukta 😅🙂
Onlar pigmenti çok yüksek şeyler değil ama. Dur bakalım bi takip ededuralım

Yani bende öyle düşündüm daha önce de salata yedim yani gayet sarı idi. Bakalım sancıları çok annem sancıdan olur derler eskiler normal dedi ama bakalım.
Kilya ya sanki aramizda annesiyle en iyi anlasan sen gibi duruyorsun ne derse yapiyorsun valla biz simdiden cok ters düsüyoruz dogunca daha neler olur kestiremiyorum inan😂

Kilya ya sanki aramizda annesiyle en iyi anlasan sen gibi duruyorsun ne derse yapiyorsun valla biz simdiden cok ters düsüyoruz dogunca daha neler olur kestiremiyorum inan😂
Yaa kendimden daha çok güveniyorum da ondan sanırım 😅 ben daha korkağım bakım konusunda sürekli tedirginim. Daha serin yaklaşan birine ihtiyacım var. Ama bizde çatışıyoruz bir de anneme sorun herkese şikayet ediyor beni. Korkumuzdan elleyemiyoruz diye 😬

Yaa kendimden daha çok güveniyorum da ondan sanırım 😅 ben daha korkağım bakım konusunda sürekli tedirginim. Daha serin yaklaşan birine ihtiyacım var. Ama bizde çatışıyoruz bir de anneme sorun herkese şikayet ediyor beni. Korkumuzdan elleyemiyoruz diye 😬
Valla resmen kusak catısması yasıyoruz 😂Allah sonumuzu hayretsin hep kendi istedikleri olsun diyorlar benim simdiden ev düzeni felan gitti herseyi kendine göre ayarladi😅

ED9F075E-3393-48EF-ADC1-7E5BBB72A35F.jpeg

Çaresizliğin resmi 🤪🙂 yeni yılınız kutlu olsun kızlar. Bebelerimizi sağlıkla büyütmek nasip olsun 🤲🏻

Canımızı okudular. Benim İsviçre çakısı yatağım azıcık nefes aldırdı bana🙂 En önemlisi kendileri de perişan tabii azıcık oyaladındılar ya çok kötü geçti iki gün inşallah yeni yılın ilk gününde daha iyi bir başlangıç yaparlar 🙂
Insallah canımm herseyı denıyorruz bızde 😬 ınsallah formulunuz işe yarar

Babybjörn bakıyorduk çok pahalı idi dolar artınca daha da arttı işte. Dalga geçtik anneannejörn diye 😬🤣 oyaladı mı oyaladı bebeleri 🙂 azıcık uyudum bu sayede
Valla helal olsun türk kadınında cözüm bitmez😂azda olsa sakinlesmislerde insallah giderek azalirda sende rahat edersin biraz ya

Bizdeki sorun halayla akrabalarla konusmuyor olmamız bence🤣🤣
Biz konuşuyoruzda noluyo yine birşey gelmiyo 😂 ablam sadece ne varsa bana vermek için kenara koyuyor 5 yıldan beri çoğu şeyi başkalarına verdirdim keşke verdirmeseydim dedim 😂 geçen günde kıyafet kenara koymuş diyoki hiç birşey olmamış evin içinde giydirirsin diye benimkiler kız dedim erkek değilki evin içinde ne olacak sanki diyo yok dedim nasıl alıştırırsan öyle gider 😂

X