2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu acıların ins sondu cnm nasıl okudum varya yüreğim yandı kuzum da evde seni beklemesi annenle içim daglandi Allah'ım tez zmanda sifani versin ins evine sağlıkla dönersin

Benimde bugün kontrolüm vardı şükür kızımda sıkıntı yok ama bende ameliyat sonrası bandaj alerji yapmış kabarmış ameliyat yerim iltihap olmak üzere dedi Dr. İlaç antibiyotik verdi batikon ve iğne verdi kırıp üstüne dokucez ameliyat yerine aşırı ağrım var yanıyor ameliyat yerim haftaya kontrol

Kızlar kanamalarınız ne durumda şuanda
Kuzu benımkı hafıften ılk 1 hafta surdu
Sonra 2 gun keısldı
Sonra yıne devam ettı azarbazar
Ben normal dogumda daha farklı yasamıstım
Ama sezeryanda ıgne yapılıyormuş kanama ıcın oyuzden fazla kanama olmuyormuş
Oyuzden sezeryan gobegı kalıyormus bana da öyle dedıler
40 gune kadar yerıı geldı hafıf kanama yerı geldı silik kanama yasadım

Kuzum bandaj hastaneden cıkmadan cıkarıldı bende
Bırde amelıayt sonrası zaten antibiyotık de verilmesi gerekıyordu kotu olmus

Anladım canım. Benim 2 hafta oldu sürüyor hâlâ da ben normal diye düşünüyordum Bi size sorayım dedim

Kuzum bandaj hastaneden cıkmadan cıkarıldı bende
Bırde amelıayt sonrası zaten antibiyotık de verilmesi gerekıyordu kotu olmus
Bandaji yenilediler sadece çıkarken bide ilaç verdi antibiyotik vermemisler bayagi kötü oldu egilemiyorum kızı alırken dikis yerlerim sanciyor ins geçer

Azalma azaldı ama regli gibi şuan 14.günde bu kadarı normalmi peki
Yaşadıklarınız farklı kuzum ama ben iki üç gün sonra depend ihtiyacı duymadım normal ped yeterli idi. Şu an günlük ped kullanıyorum bazı günler gelmiyor. Çok kırmızı kırmızı mı peki doktoruna danış bence bir de ağır kaldırma kabız olma ıkınma olmasın yani

Maşallah Elif’e
Geçmiş olsun cnm ya ilaç tadevisiyle düzelecek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…