2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

canım gözünaydın hiç üzme kendini benim de 6 gün kaldı erken doğduğu için çabuk toparlıyorlar

ahh çok geçmiş olsun doğumdan sonra tekrarlayan birşey mi ya bizi habersiz bırakma canım

Çok geçmiş olsun canım inşallah bu son gördüğün sıkıntı olur

Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün oğluşunda bir an önce toparlayıp yanına gelecektir

Bızımde cekildi kuzum
Kafadan usg
Kardıyolojı eko
Göz dr u rop muanesı
Cok şükür guzel cıktı
Hatta dıger hastanelerınden getırttıler
Goz dr u ıle kardıyolojı dr unu
Onlara da ucret odedık
Zaten sinir oldum doğum yaptığım hastaneye kızlarımdan birinin hepatit aşınsında sıkıntı oldu birinin önce birinin sonra yapılmıştı ikisinide sisteme sonradan aşı yapılan kızımın tarihine göre girmişler iki haftadır onla uğraşıyordum en sonunda dün aradılar gelip burada ücretsiz yaptırabilirsiniz isterseniz diye dilekçe falan yazdılar ilçe sağlığa sşstemde düzeldi mi düzelmedi mi bilmiyorum artık ocakta götürecem aşıya
Ya hastanede yatarken usgler falan çekildi ama çıkışta bize ne yapılıp ne yapılmadığına dair kağıt vermeleri gerekiyormuş oradaki doktorumuz bu yapıldı şu yapıldı diyordu ama detaylı bir bilgi vermedi kontrole gittiğimde gidip o kağıdada alıcam
Bizimde dğn rop muayenemşz var çok şükür herşey yolunda bir ay sonraya tekrar randevu verdiler
Birde kuzum sana doktorunuz rsv aşısından bahsetti mi senin bebişte prematüre doğmuştu

Ahh ! Kızlar çok yorgunum
Şöyle özetleyeyim, dün 1 gibi kızımı emzirmeye basladım cok ağlıyordu 2 ye doğru anneme dedim ki birazcık alırmısın bi lavaboya gideyim. Tam oturucam taze kan damlaları düşmeye başladı ardından ardı arkası kesilmeyen büyük parçalar düşmeye başladı. Anneme seslendim bir sorun var diye. Annem çok panikledi bi yandan bebek amansızca ağlıyor. Hemen dr umu aradım. Doğum yaptgn hastaneye geç normal bir şey değil dedi. Sonra eşimin kardeşleri kv kp ler hızlıca götrdu beni bebek ve annem evde kaldı tabii. Hastaneye geldm bi an knma kesilir gibi oldu dediler ki şuan normal görünüyor. Ben dedmki evde şiddetli kanama oldu içim düştü adeta dedim. O sırada bi sıcaklık geldi parçalar şakır şakır akmaya başladı. Sonra hemen doğumhaneye aldılar ve o berbat işlemler başladı. İlkinde de doğum sonrası canlı kürtaj olmustu atoniden sonra. Profesörler vs geldi başka hastanelerden Başımıza ilk defa gelen bir durum dediler yani 16. Gününde kanayan bir hasta görmedik biz dedi. Doğumdan hemen sonra Kanayan gördük ama böyle kanayan kmseyi görmedk dedi. İşte kanlar verildi serumlar takıldı içim oyuldu sürekli bi aletler makaslar tamponlar balon yapıldı yine durmadı. En son dayanamıyorum dedm acılara artık tükendim dedim nolur bayıltın beni dedim hemen bi bayılttılar o sırada içimi kazımışlar kürtaj yapmıslar tekrar bir kanama olmasını beklemiyoruz dediler ama ilkinde de beklemiyorduk bizi şaşırttın dediler. Amaçları rahmi almamak. Kanama durmasaydı rahim alınacaktı rahim kendni salıyordu sürekli. doğumhaneye 2 buçukta girdim 8 i geçiyordu çıktım. Çıktıktan sonra da saat başı ebeler ellerini komple sokup kalan parçaları aldılar sürekli. Yani artık tükendim bebeğin de gelsin yannda kalsın dediler annemle bebişte geldi aksam. birazdan çıkış yapıcaz hastaneden inşallah bir daha böyle şeyler yaşamam kimse yaşamasın sonrasında da rahmin çok yıprandı yapışıklıklar vs herşey olmus olabilir kontrol altında olcaksın dediler. Çok kurcalandıgı için de antibiyotık başlattı durum böyle

Canım benim yaa çok çok geçmiş bitmiş olsun çok üzüldüm böyle bir şey yaşamana neyse çok şükür şuan daha iyisn evladında yanında o sana moral olur Allahım bir daha yaşatmasın güzel günler görün artık kuzum benim ne dicem bilemiyorum doktorlae bile duymamış böyle bişey bizim aklımız hiç ermez dinlen bol bol kuzuucum

Ahhh canım benim ne zorlu seyler yasamışsn Allah ım insallah bir daha tekrarını göstermez ilk defa böyle bisey duydum cok ilgincmis gercekten sükür simdi iyisin bebegin iyi insallah bir daha tekrarlamaz biran önce toparlarsn canım benim

Ah yavrum ahh öyle üzüldüm ki tekrar gidince. Allahım kurtul bian evvel dedim aklıma kötü şeyler de geldi haber alamayınca yalan yok. Allahım tekrar ettirmesin bu ne böyle yarabbim. Berbat Bi acı. En başta uyutarak yapsalardı keşke. Benim daha 2 gün evvel kan pelteleri geliyodu yumruk kadar bn normal olduğunu düşünmüştüm içeride birikenleri atıyorum dedim. Sen yeni kanama olduğunu nasıl anladın da uyandın duruma. Bir de sana rahim kasıcı ve antibiyotik zaten vermediler mi öncekinden sonra

Sağol kuzum hastanede uyguladılar o tedaviyi eve gecince birşey vermediler. Normal kanamam vardı ama cook azdı bir ped kirlenmiyordu bile gün içerisinde 1 tane kucuk pıhtı düşüyordu öyle sadece bu durdurulamayan bir kanamaydı o yuzden farkettm 1 dk boyunca pıhtılar düştü mesela otururken ayağa kalktm ped değiştrdm saniyede doldu tekrar oturdm wc ye hala akıyordu sıcak sıcak böyle farkettm kuzum

Sağol yavrum inşallah yaşanmaz bir daha

Çok şükür kuzum artık bu kızıma tutunacağım çok şükür verene

Yaaa canımsın çok teşekkür ederim Allah razı olsun hala devam ediyor daha kötü oldum inşallah transfere kadar geçer ve dediğin gibi olur

Canımm Çok büyük geçmiş olsun. Çok üzgünüm İnşallah bununla gelmiş geçmiş olsun sağlıkla toparlamak nasip olsun Güzel haberlerini bekliyoruz

Ahhh cnm yaa..çok çok geçmiş olsun,geçsin gitsin artık Çok iyi haberini aldık daha da iyi olacaksın inşallah

Ah canım gözyaşlarını tutamadim okurken çok çok geçmiş olsun inşallah bir an önce sağlığına kavuşursun dualarım seninle

Aaa anladım yavrum. Değişik olmuş senin yaa benim hep kanamam oldu mesela daha yeni normal gece pedine geçicem mesane pedi kullandım. Hâlâ daha regli kanaması gibi kanamam var bunu da normal görüyorum kendimce ama bilmiyorum. Ben rahim kasıcı alıyorum günde 3 kez metiler. Artı antibiyotik. Sana vermemiş olmaları beni çok şaşırttı ve tuhafıma gitti. Bencr yanlış. En nihayetinde rahim kendi kasılamıyo Bi sorun var dışardan müdahale lazım. Ama ne diyim şimdi ilaçlarına çok dikkat et. İyiyim diye gezme bak istirahat et kolay değil yaşadıklarımız hele snin ikinciye yaşadıkların. İnan çok üzüldüm senin için. Allah seni bebeğini bebeğini sana bağışlasın bununla birlikte de geçmiş olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…