2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bandaji yenilediler sadece çıkarken bide ilaç verdi antibiyotik vermemisler bayagi kötü oldu egilemiyorum kızı alırken dikis yerlerim sanciyor ins geçer
Bende çıkacağım gün bandajı çıkardılar canım hastanedeykende antibiyotik tedavisi uyguladılar eve geçincede antibiyotik vermişlerdi onu kullandım bana hiç baticon falanda vermediler sadece bir hafta sonra kullanmam için bir krem verdiler sabah akşam kullanmam için
Bu arada sancılarının olması normal kuzum dikiş yerindeki sancılar birkaç gün daha sürer

Kızlar kanamalarınız ne durumda şuanda
Bende rengi yaklaşık 1 haftadır kahverengiye döndü, son 2 gündür de epey azaldı. Günlük pedin incesini kullanıyorum, günde 2si dolmuyor bile. Ben kanı sulu olan biri olduğum için zaten uzun sürmesini bekliyordum, bu hali iyi bile benim için.

Günaydın uykusuz bir gecenin sabahından emdi emdi emdi kustu kustu kustu midesini mi üşüttüm çocuğun anlamıyorum ki yaa 4 kerre üst baş değiştirdim.. Karnımda başka bi bölge de kanamaya başlamış açık tutarak yatıcam biraz belki kurutur hastaneye gitsem yapıştırırlar mı acaba onu da bilmiyorum

Bence doktoruna git ve muayene ol canım normal degil kanamasi sen sadece covitken oksapar yaptn cok uzun kullanmadn ki

Labellaaa kuzummm okudum okudum ağladım vallahi rabbim Bi daha yaşatmasın inşallah çok zor şeyler yaşamışsın bununla geçmiş gitmiş olsun
Sağol canım inşallah
Kızlar kanamalarınız ne durumda şuanda
Benim sıfırlandı şuan baştan başladı
Bu acıların ins sondu cnm nasıl okudum varya yüreğim yandı kuzum da evde seni beklemesi annenle içim daglandi Allah'ım tez zmanda sifani versin ins evine sağlıkla dönersin
İnşallah canımmmm
Günaydın herkese musmutlu gecirecegimiz birgün olsun insallah
Labellaaa nasıl oldun canım
Günaydın kuzucum iyiym çok şükür rahim cok kurcalandıgı için kürtaj ağrısı gibi ağrılar oluyor ve sabaha kadar 4 pijama değiştrdm suu uyandm her saat çok garipti heralde serumlar vs veya enfeksiyon mudur anlamadm
Kuzum emzirdikten sonra direk gaz çıkarıyoruz biz sonra 15-20 dk yatırmadan kucagımızda kafası yukarı doğru meyilli olacak şekilde bekliyoruz sonra yatırıyoruz. Dr a sordk bebeklerin mide kapkçığı tam oluşmadıgı için reflüden kusuyordur dedi dr. Öyle çözm buldk kumasına hiç sarsmadan tutuyoruz bir süre

tiny miracle canım bebeklere hepatit b aşısını yaptırdınız mı ikinci dozu.
Kuzum benim birine doğduğu gün yapıldı diğerinin kilosu iki kilo olmadığı için 13 Aralıkta yapıldı sağolsun hastane diğer bebeğinde ilk doz aşısını 13 Aralık aralık olarak girmiş o yüzden yaptıramıyorum ikisininde ikinci doz aşısı şimdi 13 ocak olarak görünüyor doktorla görüştüm o tarihte yapılmasının bir sakıncasının olmadığını söyledi o yüzden 13 ocağı bekliyorum aşı için

Canım benim
Senle konuştuktan sonra kendimi sorgulamaya başladım zaten bende sıfırlanma falan hiç yok

Anladım kuzum bizim bugünde acaba ateş ağrı filan olur mu dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…