2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuşum Rabbim şifa versin. Neden oluyormuş bir şey söylemediler mi ağır filan mı kaldırdın kabız mı oldun ne bileyim durduk yere bir anda böyle artması. Çok büyük şeyler yaşamışsın Rabbim yaşatmasın bir daha

Çok şükür kuzum artık bu kızıma tutunacağım çok şükür verene
Bir de aklıma geldi korse takma kuzum bence. Gerçi doktorun onay vermişti korseye ama sen seni zorlayacak şeyler yapma. Bana bebeğinden daha ağır bir şey kaldırma demişti doktor. Dikişler için söyledi muhtemelen de. Bebeğim de iki kilo bir şeydi. Dikkat et kendine. Çok şükür ki fark etmişsin kanamanı.

Benimde aklima korse geldi biliyo musun belki alakasızdırda bilemiyorum tabi ama onunki bacaktan giymeliydi aceba tetikledi mi diye düsünmedim degil pff napalim kalan göbek olsun sagligimiz yerinde olsunda

Benimde aklima korse geldi biliyo musun belki alakasızdırda bilemiyorum tabi ama onunki bacaktan giymeliydi aceba tetikledi mi diye düsünmedim degil pff napalim kalan göbek olsun sagligimiz yerinde olsunda
16 gün ciddi süre yani bir şey tetiklemiş olmalı diye düşünüyorum. Acaba gevşetici şeyler mi çok tüketti gıda olarak süt olsun diye ne bileyim zor şeyler yaşamış Ben giymedim korse. Bir yeltendim annem müsade etmedi. Okuduğum bazı kaynaklarda kırk dolmadan giymeyin diyordu rahim sarkması yapıyormuş ileride idrar kaçırma sorunu yaşanıyormuş filan diyordu ama bu olayda payı olur mu bilemedim

Çok sağol yavrum aminnn inşallahhhh gelmiş geçmiş olsun

Kuzm dikişlerim baya gecmıs ama bu rahmin kendi yaptığı bişey dedi ne senin hatan ne bizim hatamız anatomik damarsal bir durum dedi. Cnku ben dedm pazar gunu cok yürüdüm hiçbir alakası yok dedi

Bende bilemedim valla iste dogum deyip geciyor insanlar her ne olursa olsun bu bir ameliyat yeni dogum yapmis birisi hizmet bekleyen mi dersin misafirlige gelen mi dersin kim senin ne cektigini bilmiyor ki herseyin bir komplikasyonu var Allah ım bizlerede hayirlii dogumlar nasip etsin bebisleri de sag salim buyutmeyi nasip etsin insallah

Korse ile hiç alakalı değil kuzm orda kalan bir pıhtı bi anda atmaya başlamış kendni balon yöntemiyle o pıhtıyı aşağı indirip kürtaj yaptılar

Rahim damarları ile alakalı bir durum dedi dr. Yani 15 gün sonra tekrar yaşanabilir belki bilemeyiz dedi damarlar birbir ile kaynasmıyor kanama olarak salıyor vs bişiler dedi ama hep ihtimal dedi belki de pıhtılaşma sorunun var dedi veya kullandgın rahim kasılmasını engelleyen ilaçlar dedi ama şimdi geriye dönük varsayım yapamayız şuan tek amacım kanamayı durdurabilmek dedi. Dış etkenlerde alakalı bir durum asla değil dedi.

Mesela nar suyu sıkmıştı eşim gecen gün onu söyledm. Yani nar suyu bir insanı bu kadar kanatamaz böyle birşey söz konusu olamaz dedi. Orada ekstra aspire de ettiler rahmin içini kovalarca kan cıktı içeriden kanayan gördm de böyle kanayan birini ilk kez gördm dedi

Yok kuzum ası dan soru sordugumda zaten gıttıgımuz çocuk dr unu tavsıye etti
O dr da tum asıları burda yaptıra bilirsiniz dedı baska demediler

Rabbım korusun canımm yaa cok üzüldüm

Aynen ya başka bir ameliyat olsa insanlar yerinden kalkmıyor hizmetleri görülüyor ama sezaryen olunca iki gün sonra her şeyi yapmanı bekliyorlar değişik cidden. İnşallah sağ salim kavuşup büyütmeyi nasip etsin Allah herkese

Of of of aman yavrum Rabbim esirgesin

Geçmiş olsun canım benim. Geçsin gitsin inşallah. Kazasız belasız atlamışsın şükürler olsun. Allah bir daha yaşatmasın, beterinden de korusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…