2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum sadece anne sütü veriyorsan midesini üşütmemiştir çok emmiştir muhtemelen kusunca biraz ara verip sonra beslemek gerekiyormuş aç kaldı dememek gerekiyormuş. Ya sen doktoruna söylesene bu dikişlerini baksınlar bir

Aa iyi daa ne güzel bak randevun da varmış. Beben bence de gelmek istiyor
Yine iyi de sabretti maşallah oğlak sabrı var onda
Valla aynen masallah iyi sabretti 37+4 olduk bugün sükür bakalım ne dicek bidaha da gelmedi zaten akntı enfeksiyon olsa sürekli olurdu diye düsunüyorm ama insan nisan ne kadsr gelir onu da bilmiyor ki

gelmiş geçmiş olsun inşallah bu son olsun okurken tüylerim ürperdi resmen ah bundan sonra sağlıkla bebişi büyütürsün inşallah

Ayyy kızlarrr ben bebegime kavusmayi ne kadar cok istiyorsam bi okadar korku basladı ya cok degisik duygular icerisindeyim
Çok normal canım, bence burada bebeğini kucağına alan herkes yaşadı aynı duyguyu.
Kötüyü getirme aklına, Allah’a emanet bebeğin de sen de.

Çok normal canım, bence burada bebeğini kucağına alan herkes yaşadı aynı duyguyu.
Kötüyü getirme aklına, Allah’a emanet bebeğin de sen de.
Insallah valla ya kötüyüde düsünmüyorm aslında ama cok garip ne bileyim aglayasim geliyor öyle hormonlar tavan yaptı galiba bende sanki hep sürekli böyle doktora gidip gelicem bugün hic gelmeyecek gibi geliyordu saglikla sihhatle gelsin insallah hepimizinki de

Bence hastaneye hemen gitmelisin. Açık yara enfeksiyon kapmaya çok müsait. Kapatmasalar bile önlem amaçlı bir şey yaparlar en azından.

Ayyy kızlarrr ben bebegime kavusmayi ne kadar cok istiyorsam bi okadar korku basladı ya cok degisik duygular icerisindeyim
Normal canım öyle hissetmen ben bazen diyorumki iyiki oldu bittiye geldi yoksa çok kurardım kafamda değişik duygular içerisinde olurdum ama dünyanın en güzel duygusu inşallah sende sağlıkla sıhhatle prensesine kavuşacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…